icon
avatar
domichrumi
13. dec 2019

Trináste okienko v Adventnom kalendári otvárame s Fisher-Price!

Dnes vás v adventnom kalendári čaká zopár tipov na Vianočné darčeky pre najmenších. Konkrétne som vybrala niekoľko tipov na hračky a knižky pre deti 2-3r. Dúfam, že vás výber zaujme, možno troška aj inšpiruje 😉 Po prečítaní článku na vás čaká súťažná otázka. 

O čo budeme súťažiť tento krát? Nechajte sa prekvapiť 😜

Tipy na hračky pod Vianočný stromček

Hovoriaci psík a Psíková sestrička -  recenziaHovoriaci psík a jeho sestrička patria medzi najobľúbenejšie hračky od Fisher-Price. Ja sama ich vnímam ako neodmysliteľných maskotov tejto značky a ako najlepších pomocníkov, či kamarátov pre malé bejbi. Keďže majú viacero úrovní ľahko sa prispôsobia vývoju dieťatka a jeho schopnostiam učiť sa stále niečo nové a zaujímavé

Prasiatko pokladníčka - recenzia! Táto pokladníčka naučí dieťatko hravou formou počítať do desať. Vhadzovaním mincí si precvičí jemnú motoriku a s vašou pomocou sa oboznámi s farbami a číslami 🙂

Hudobné piáno - recenzia v skupine! Hudobné nástroje deti milujú. Toto neobyčajné piano im okrem tónov kláves ponúka aj rôzne pesničky, zoznámenie sa s čislami, farbami, tvarmi a navyše svieti.

Doktor herný set - Zábava pre veľkáčov. Herný set obsahuje zásteru v ktorej sa nachádzajú “ľudské orgány” a lekársky kufrík prvej pomoci. Tomuto sa hovorí hra na doktora a pacienta! 😉

Stánok s cukrovinkami

Opasok na náradie

Pokladňa - recenzia

Lekársky kufrík

Pre deti od 3+, tento krát vo #fisherprice mysleli aj na staršie detičky a ich obľubu v rolových hrách. My si už nejaký čas s Lili fičíme na pani predavačke a doktorke. Tieto hry rozvíjajú detskú fantáziu, kreativitu, sústredenie a taktiež rozvíjajú v dieťati jeho potenciál. Podľa mňa super darček 😉

Odrážadlo

Vkladačky

Drevená dúha od Grimms

Kuchynka

Hudobné nástroje

Odrážadlo je klasika, ktorá poteší každé po pohybe dychtivé dieťa. Vkladačky rozvíjajú zmysli a sú určené pre viaceré vekové kategórie 🙂 viac si môžeš prečítať tu! Drevená dúha od Grimms patrí medzi klasické monte hračky, ktoré majú viacero využití, dieťa sa tak zoznámi s farbami, skladaním dúhy do rôznych tvarov si cvičí  jemnú motoriku, logiku, rozvíja kreativitu.. Kuchynka je u nás top hračka s ktorou sa Lili hrá takmer každý deň, zabavia sa v nej ako dievčatá tak aj chalani 🙂 a na koniec hudobné nástroje, pretože deti milujú hudbu a zvuky, zbožňujú tvoriť a objavovať a presne to im hudobné nástroje ponúkajú. 

Tipy na knihy pod Vianočný stromček

Abeceda so zvieratkami veršovaná kniha o zvieratkách s krásnymi ilustráciami.

Hudobná knihaUčíme sa s Otíkom - interaktívna kniha pesničiek a obľúbených detských ľudoviek, ktoré si môžete spolu nie len zaspievať ale aj zahrať na piane!

Medvedík v dielni, na farme... Kniha s posúvateľnými obrázkami, ktoré sa menia pred očami. Príbeh deja je veľmi jednoduchý a milý.

Svojtka edícia klasických príbehov - červená čiapočka, palček, zlatovláska, kocúr v čižmách - knižky s krásnymi ilustráciami a rozsiahlejším dejom. Určené pre detičky, ktorým už nestačia jednoduché príbehy, ale chcú pri knihe zotrvať o čosi dlhšie. Ako bonus, v knihe sú tiež posuvné prvky 🙂

Nezbedné bodkyďalšia interaktívna kniha s vyberateľnými bodkami, ktoré má drobec ukladať na správne miesto podľa farby. Na každej strane je iný obrázok a iná úloha 😉

Čím budem - povolaniakniha, ktorá je u nás doma mimoriadne obľúbená. Na veľkých stranách sa nachádza dej bez slov. Ilustrácie hovoria samé za seba a je len na vás a vašom drobcovi aký príbeh im dáte. daka tomu sa zoznámi s obľúbenými povolaniami a precvičí si sústredenosť, pamäť, slovnú zásobu.

Takže toto je z výberu všetko 🙂 Súťažná otázka za #srdiecka na dnes znie: Máte už nakúpené Vianočné darčeky, alebo si to nechávate na poslednú chvíľu? ;-P

Za každú odpoveď pošlem 5 srdiečok 🙂 nezabudni však dať like na článok a napísať svoju odpoveď do komentára!

Naďalej prebieha súťaž u zuzannka10   kde sa môžeš zapojiť.

#adventnykalendar_mk  #vianoce_s_ambasadorkami #fisherprice 

ZDROJE:

https://www.fisher-price.com/sk_SK/index.html

https://www.martinus.sk/?gclid=CjwKCAiAwZTuBRAY...

https://www.albatrosmedia.sk/

https://www.svojtka.sk/ 

avatar

Cast mam, cast musim "splasit" zatial sa necitim v casovej tiesni 🙂

13. dec 2019
avatar

Ešte pre rodičov a mám všetko

13. dec 2019
avatar

Máme😉

13. dec 2019
avatar

ja už mám všetko 🙂 s mužom sme sa tento rok dohodli, že si nekupujeme nič, tak iba malej a po rodine 🙂 ale chcem ešte nejakú hračku kúpiť malej. Stále hľadám v hračkárstvach tú pokladňu, aby som si ju mohla obzrieť 🙂 a NIEKTO veeeľmi konkreétny, namotal Betku na Peppu, tak asi ešte pozriem nejaké tričko s prasiatkom 😀🐷

13. dec 2019
avatar

Mam nakupene'tento.rok to.bola.rychlovka' kedze pred mesiacom.som.rodila a plan' stihnut vsetko dovtedy nevysiel, velmi teraz ocenujem internet, takmer vsetko som.nakupila cezen 🙂

13. dec 2019
avatar

Už mám, len pár drobnosti potrebujem dokupiť

13. dec 2019
avatar

Pre drobca este odrazadlo a pre svokru este a konecna😀uz len zabalit,nejako zatial nebolo ako,kedze su skryte v spalni v skrini a drobci prave tam maju obedny spanok

13. dec 2019
avatar

Uz nieco mam nakupene,ale este to cez tento vikend doladim a dokupim vsetko pod stromcek😊 Uz potom len zabalit,ked bude mala v skole.😁

13. dec 2019
avatar

pre deti máme, ešte nejakú drobnosť kúpit rodičom a budeme si užívať najkrajšie dni kedy možeme byť spolu cela rodina

13. dec 2019
avatar

Darčeky sú už pokúpené,ešte treba nabaliť.

13. dec 2019
avatar

Vacsinu uz mam a tie najlepsie som si nechavala na december. Ale uz sa neviem dockat,kedy ich pobalim. Velmi to mam rada a aj to uz vo mne evokuje cas sviatkov,Vianoce. 😇❤

13. dec 2019
avatar

Uz len 2 mi chýbajú 😁

13. dec 2019
avatar

Mám všetko 🙂

13. dec 2019
avatar

Objednane uz mam,este mi ma prist 1 darcek a bude to vsetko😊uz to len zabalit😁

13. dec 2019
avatar

50% mám 😊 a som na seba hrdá lebo po minulé roky som to všetko riešila na poslednú chvíľu t.j. tak okolo 20.12 🤪

13. dec 2019
avatar

Ja už mám všetko, len keby mi ešte niečo cinklo do nosa tak možno kúpim, inak už sa za ničím nenaháňam. Tieto Vianoce si chcem naplno užiť s mojou rodinkou😉

13. dec 2019
avatar

Schopnost dorucovat zasielky vcas a neprijemna energia vyzarujuca z nervoznych uponahlanych ludi ma nutia kazdym rokom riesit darceky skor a skor...

13. dec 2019
avatar

@1kriosa1 ahoj myslíš to prasiatko? Ja som ju videla v dráčiku teraz neviem či v Seredi alebo Galante,keď pomôže☺.

13. dec 2019
avatar

Mam nejake darceky objednane a zo 3 v skrini.. ale priznavam sa dobrovolne😊, nechala som si to zial na posledny tyzden🤪

13. dec 2019
avatar

Mam nejake darčeky a deťom nejake drobnosti este kupim

13. dec 2019
avatar

ja som v novembri nakúpila a teraz mám pohodičku🙂

13. dec 2019
avatar

Už nejaké mám, ešte pre rodičov a sestru a mam všetko 😊

13. dec 2019
avatar

Niečo už mám....ale ešte je toho málo...ako vždy budem zháňať darčeky na poslednú chvíľu

13. dec 2019
avatar

Väčšinou už mám všetko a kupujem v predstihu aby som potom nemala toho veľa, tak už len drobnosti , pobaliť darčeky🎁🎁🎁🎁 a tešiť sa z vianoc ♥️🎄

13. dec 2019
avatar

Mam len pre deti ale zajtra idem na nakupy😊

13. dec 2019
avatar

Mam minimalne nakupene,nemam ani kedy lebo stale robim, tieto Vianoce budu zaujimave 🤔

13. dec 2019
avatar

Nemám ešte ani len jeden 🙊 tento vikend to dúfam stihnem napraviť 🎁😀

13. dec 2019
avatar

Uz mame skoro vsetko 😊 uz len take drobnosticky...

13. dec 2019
avatar

Mám, len niektoré kúsky ešte viaznu niekde na pošte, tak dúfam že stihnú prísť do Vianoc 🤷‍♀️

13. dec 2019
avatar

Mam kúpené všetky darčeky a už aj zabalené 😊 ja nemám rada veci na poslednú chvíľu zháňať tak teraz mam pohodičku😀

13. dec 2019
avatar

Niečo mam a niečo ešte dokúpim budúci týždeň. Inak som z tých, čo kupujú darčeky popredu, len mi to teraz nejako nevyšlo s časom 🤣

13. dec 2019
avatar

malokedy sa stane, že si to nechám na poslednu chvíľu, snažím sa nakupovať priebežne, aby to potom veľmi nezabolelo moju peňaženku 😀😝

13. dec 2019
avatar

My už máme hotovo 🙂

13. dec 2019
avatar

Už máme nakúpené všetky darčeky, už čakajú zabalené v krabici, aby mohli ísť pod stromček.

13. dec 2019
avatar

Máme zatiaľ len jeden pre syna ale mala by som sa už do toho pustiť lebo takýmto tempom nič nestihnem 😂

13. dec 2019
avatar

Niečo mame, niečo ešte treba

13. dec 2019
avatar

Ja ešte nemám nič. A pre manžela najťažšie vybrať.

13. dec 2019
avatar

Mám tak polovicu a ešte pre moju mamičku nejaké vitamíny z lekárne 🙂

13. dec 2019
avatar

Väčšinu uz mam a to čo chýba asi budem muset na poslednú chvíľku vyriešiť.

13. dec 2019
avatar

Mám pre každého po jednom darčeku. Tento rok bol finančne náročný.

13. dec 2019
avatar

Ja už darčeky mám takmer všetky, ešte však čakám kuriéra 🙂

13. dec 2019
avatar

Väčšinu už máme, už len "dolaďujeme" :D

13. dec 2019
avatar

už mam skoro vsetky

13. dec 2019
avatar

ja už mám všetko aj pobalené 🙂

13. dec 2019
avatar

Ešte zopár chýba, včera som mala sice infarktove stavy keď som chcela objednát pre brata plachtu a návliečky avengers, ale vybavili sme aj to 😊

13. dec 2019
avatar

Ja už mám všetko nakúpené len ešte treba zabaliť 😊

13. dec 2019
avatar

Nemám ešte vôbec nič. Čakám na manželovu výplatu a že vyhrám niečo vo vašmom adventnom kalendári no nedarí sa.

13. dec 2019
avatar

Tak vacsinou uz v septembri objednavam alebo nakupujem darceky...ale tento rok nejak meskam 🤣 uz mam sice nakupene pre deturence ale este neviem kedy budem balit 😲...asi v noci o polnoci😁 ... a este sa musim s manzelom vytratit a kupit nieco svokrovcom a mojej mamci 🤔...netusim co ale zatial som ako tak v poho casom...prerabali sme tak v prvom rade musim popratat a tak doriesim darceky ...heee 🤗😉
Pekny den 😊

13. dec 2019
avatar

S muzom si nedavame nic...pre maleho, mamu, sestru mam...este treba vymysliet nieco pre oca, svokra a babky..🤔😊

13. dec 2019
avatar

Časť už mám, ale ešte mi nejaké darčeky chýbajú.

13. dec 2019
avatar

Vacsinu mam, este dve veci chybaju 🙂

13. dec 2019
avatar

Ja mám už úplne všetko 😊

13. dec 2019
avatar

Chyba mi iz len jedna vec, bola odoslana, snad kurier do vianoc este pride. Bola som na predajni, ale zrovna tu vec, co som chcela nemali.

13. dec 2019
avatar

vacsina uz nakupene,este par drobnosti chyba

13. dec 2019
avatar

Vsetko nakupene,uz len to najst,kedze vzdy to sschovavam do skrin a potom nevie kde co mam 😂

13. dec 2019
avatar

Uz len dačo do kúpiť máme,synovcovi,môjmu i deťom a mam všetko tak že trištvrte kúpeného už mám 🙂

13. dec 2019
avatar

všetko mam nakúpené a pobalene.

13. dec 2019
avatar

Keďže je to finančne náročné tak to mám rozložené na viac mesiacov...v októbri sme so sestrou objednali pre rodičov tričká naj babka a dedko aj s menami vnúčat,v novembri som poobjednavala to čo som chcela cez net aby stihli dôjsť do vianoc a teraz už len dokúpim čo ešte nemam

13. dec 2019
avatar

Vsetko hotove

13. dec 2019
avatar

S nakupmi darcekov som zacala uz zaciatkom novembra kvoli tomu ze je vsade vela ludi tak sa tomu snazim trochu vyhnut, aj preto som objednavala veci z eshopov mam pocit ze tam je vacsi vyber. Este mi ostava par drobnosti dokupit ale to su bezne dostupne veci takze nepanikarim 🙂

13. dec 2019
avatar

Ja ich mam už 3 týždne aj zabalené 🙂

13. dec 2019
avatar

Máme nakúpené všetko ale ešte len polovicu veci doma v pondelok očakávame posledné a už len zabaliť

13. dec 2019
avatar

niečo už mám, ešte je čas 🙂 na dokúpenie

13. dec 2019
avatar

Musím sa priznať pre detičky mám,ale nemám pre muža a mamu tý dvaja sú brbloci ťažký oriešok pre mňa

sticker
13. dec 2019
avatar

Kupujeme len detom, a veru mam zatial len 1, ale dalsie su uz vyhliadnute, takze sa len odhodlat vkrocit do sialenych nakupnych centier a zaobstarat.

13. dec 2019
avatar

U nás už skoro všetko nakúpené 🙂

13. dec 2019
avatar

Tento rok už nakúpené, už len čakám na doručenie 😉

13. dec 2019
avatar

Uz mam skoro vsetko nakupene vacsinou cez net

13. dec 2019
avatar

Našťastie už mám všetko. Ešte čakám jeden balík a bude pokoj

13. dec 2019
avatar

Nieco nakupene mame a nieco sa este chystam buduci tyzden 😀ale vacsinou nakupujem na poslednu chvilu a v strese😁

13. dec 2019
avatar

Niečo áno niečo nie🙄

13. dec 2019
avatar

mám všetko, zabalené, pripravené 🙂

13. dec 2019
avatar

Mame už všetko len zabaliť a môžu prísť vianoce😉

13. dec 2019
avatar

Mame všetko ❤️

13. dec 2019
avatar

No ja musim ešte dokúpiť nejaké pre drobnosti pre deti a manžela. Keďže sme chorý tak ani baliť darčeky nemôžem. Tak to musí počkať na budúci týždeň.

13. dec 2019
avatar

Niečo už mám, niečo ešte potrebujem vyrobiť a kúpiť 😊👍

13. dec 2019
avatar

Časť už mám nakúpenú, ešte zopár drobností chýba 😉

13. dec 2019
avatar

Vzdy som zvykla nakupit vsetko v predstihu, tento rok vsak akosi nestiham, este buduci tyzden ma cakaju nejake nakupy.

13. dec 2019
avatar

Všetko mám nakúpené, vyrobené a zabalené. 🙂

13. dec 2019
avatar

Už áno....nenechavam si to na poslednú chvíľu 😉

13. dec 2019
avatar

Mam uz vsetky darceky kupene 🙂 neznasam kupovanie darcekov v preplnenych obchodoch

13. dec 2019
avatar

vacsinu uz mame, ale nieco predsa len este chyba - cakam na dorucenie. Ak to nevyjde, budem musiet este navstivit neake obchody

13. dec 2019
avatar

Darčeky nakúpené, už len pobaliť 😉

13. dec 2019
avatar

Nieco uz mam, ale teraz bude mat partner dovolenku tak bude strazit nasho 15 mesacneho syna a ja si vklude obeham co budem potrebovat. Velmi sa tomu tesim. Smozrejme vzdy kupujem len drobnost.

13. dec 2019
avatar

Už mám všetko nakúpené, zabalené a schované 🙂 tento rok dom si povedala, že zo nenechám na poslednú chvíľu a musím povedať, že je to super - žiaden stres, že nestíham a ani naháňačka po preplnených obchodoch👍

13. dec 2019
avatar

Niečo už mám, ale ešte mi par veci chyba 😂 a ešte aj niečo pre našu princeznú 😍

13. dec 2019
avatar

Ja pre sestru nem este nic

13. dec 2019
avatar

Nejaké darčeky už mám, hlavne pre deti, zvyšok musím ešte poháňať

13. dec 2019
avatar

Niečo už mám niečo ešte musím kúpiť a niečo čo som objednala ešte čakám..

13. dec 2019
avatar

Ja väčšinu už mám, ešte tri darčeky ale to do pondelka vybavím 😉

13. dec 2019
avatar

Nakúpené ešte nemám, dcérka má kiahne tak veľmi sa od nej nedostanem.. No aspoň viem čo kúpim, snáď nás niečo počká..

13. dec 2019
avatar

všetko už mám už len dve drobnosti

13. dec 2019
avatar

Ja uz mam nakupene vsetko 😀 som vdacna,ze sa vyhnem predvianocnemu zhonu v obchodoch...

13. dec 2019
avatar

Ja uz mam kupene vsetko, staci ich iba ozdobne zabalit 🙂

13. dec 2019
avatar

Všetko nakúpené , keďže som mala TP 16.12. a mala sa nakoniec vypýtala skôr 😍

13. dec 2019
avatar

Ano este stale dokupujem ale to podstatne, co kazdy si prial mam nakupene.❤

13. dec 2019
avatar

Veru mame 🎁🎁tento rok som to nenechala na poslednú chvíľu už len kvôli tomu, že sa nám narodil krpček tak aby som mala už väčšinu na kúpenú a oblečenie ešte zvládnem cez internet

13. dec 2019
avatar

Mám už aj zabalené.

13. dec 2019
avatar

Nejaké sú ešte na ceste... A svokre nemám šajnu 🤦‍♀️🤷‍♀️
PS: mám najlepšiu svokru na svete ❤️

13. dec 2019
avatar

Uz v predstihu nakupujem, je to ovela lepsie ako sa plasit v decembri a na poslednú chvíľu. Vacsinou cez internet a nieco aj v kamennych obchodoch. A u nas v rodine sa kupuje len pre deti. My s manželom si to vynahradime na narodeniny kedze ich mame zaciatkom januara.😉

13. dec 2019
avatar

Nakúpené mám už všetky, len to ešte pobaliť 🙂

13. dec 2019
avatar

Este jeden darcek pre mladsiu dceru od prababky a mám vsetko

13. dec 2019
avatar

Včera som objednala posledné, či stihnú prísť uvidíme

13. dec 2019
avatar

Tento rok som chcela konečne splniť co si hovorím uz pár rokov a to, že darčeky v decembri uz nekupujem. A splnila som to. V novembri všetko nakúpené a aj pobalene a december si užívam. 🙂

13. dec 2019
avatar

Ja uz viac ako polovicu mam. Este malej chceme kupit kuchynku ale nevieme sa stále rozhodnut aku. A synovi uz mame, ale este nejaku drobnost chceme dokupit.

13. dec 2019
avatar

Tak nieco uz bolo nakupene v auguste🙂 a nieco budem nakupovat na bud.tyzden

13. dec 2019
avatar

Niečo už nakúpené mám a niečo ešte nie. Najhoršie na tom je, že ešte nemám ani tip, že čo kúpiť. 😲

13. dec 2019
avatar

Vacsinu uz mam,ale este nieco chyba. Tento vikend ukoncim nakup darcekov 🙂.

13. dec 2019
avatar

Mám nakúpené tak pol na pol 😀

13. dec 2019
avatar

Samozrejme už nakúpené a už len baliť čo nieje moja záľuba.Takže to zostava na poslednú chvíľu.😉

13. dec 2019
avatar

Nieco uz mam zvysok este stale odkladam asi si chcem uzit ten spravny vianocny adrenalin 😅

13. dec 2019
avatar

Všetko máme už aj po balené 😁

13. dec 2019
avatar

My máme asi polovicu pokupene, ostatné nás čaká na druhý týždeň, a potom hneď aj balenie

13. dec 2019
avatar

Už mám nakúpené takmer všetky darčeky, ale ešte dokúpim niečo pre neter a synovca. 🙂

13. dec 2019
avatar

Tento rok som nakupila vsetky darceky v predstihu.

13. dec 2019
avatar

Ja nemam este nic ale zajtra sa to zmeni 🤷🏻‍♀️🤣

13. dec 2019
avatar

tento rok akosi nestíham, mám lne pre nášho drobca a nič viac :D som zvedavá či to stihnem :D

13. dec 2019
avatar

asi tak pol na pol 🙈 ale verím, že budúci týždeň to bez stresov zvládnem 🙂

13. dec 2019
avatar

Tento rok mam prvykrat nakupene vsetko v predstihu 💪💪💪 dokonca uz aj pobalene. Tesim sa, ze sa vyhnem tej predvianocnej tlacenici v obchodoch 😊

13. dec 2019
avatar

Tento rok mám už nakúené darčeky,už len nejaké drobnosti známym a kolegom.A pobaliť.

13. dec 2019
avatar

ja už mám, aj pobalené : tak sa teším, že v predstihu

13. dec 2019
avatar

Tento rok som sa posnažíila a mám všetko s 2 týždňovým predstihom 😀😀😀😀

13. dec 2019
avatar

Ja najradsej nakupujem predom ako na poslednu chvilu, aj teraz som to vsetko stihla a dakujem za internetove obchody 🙏🏼

13. dec 2019
avatar

Všetko uz mam. Cakam uz len na den D.

13. dec 2019
avatar

Už nám chyba len jeden drobný pre tatina a mame všetko. Tento rok sme to zvládli v pohode....asi preto, že sme začali už pred mesiacom 🤣ale aspoň sa vyhneme tým tlaceniciam 🤪

13. dec 2019
avatar

Asi už všetko...niečo zdravé pre deduška a hotovo 🤔❤️💚💙

13. dec 2019
avatar

Este nemam vsetko😟

13. dec 2019
avatar

U nas nosi darčeky Ježiško 😉 .... maminka je ježiško a uz stihla postupne vseyko od septembra kúpiť 😂👍

13. dec 2019
avatar

Mam už vsetko asi od oktobra,kedze tesne pred vianocami je vsetko drahsie alebo nie je nic . male mesto ,malo obchodov,malý výber...
Už len pobaliť

13. dec 2019
avatar

Všetko nakúpené. Možno už len nejaké drobnosti, ktoré má ešte oslovia 🙂

13. dec 2019
avatar

Dnes mi príde posledný darček 🙂

13. dec 2019
avatar

Uz len 1-2 veci mi chybaju

13. dec 2019
avatar

Samozrejme že áno 🙂 nikdy nenechávať na poslednú chvíľu 🙂

13. dec 2019
avatar

Veruze zatial skoro nic😱vsetko na poslednu vhvilu ako vzdy..a to si kazdy rok davam predsavzatie ze ich musim nakupit skor bez stresu v obchodoch.Ale jeden predsa mam-pre manzela🥰

13. dec 2019
avatar

Uz mam kupene vsetko a cakam uz len na dorucenie dvoch veci. Som rada, lebo po minule roky som vsetko riesila na poslednu chvilu

13. dec 2019
avatar

Ja sa chystám zajtra na nákup🙂

13. dec 2019
avatar

Ja už niečo mám a chýbajú mi take drobnosti to vybavím snáď cez víkend a budúci týždeň kozmetiku a mám hotovo. Nemám rada nakupovať všetko naraz .

13. dec 2019
avatar

Vacsina zbalena, avsak najviac je pre nas, ze sme spolu.😍😘😘😘😘😘

13. dec 2019
avatar

Ja už mám kúpené všetko, len zrkadielko a manžetové gombíky sú niekde na ceste 😁

13. dec 2019
avatar

Darceky uz mam skoro vsetky 🙂 uz len pre draheho a darceky vybavene 🙂

13. dec 2019
avatar

Skoro vsetky darceky uz mame, uz len dva darceky

13. dec 2019
avatar

Ja už pre deti mám, ale pre manžela ešte niečo hľadám 🙂

13. dec 2019
avatar

Este nieco treba dokupit 🙂

13. dec 2019
avatar

Už mám skoro všetko.. Už to treba len pobaliť 🙄 😀

13. dec 2019
avatar

💓Mám💓

13. dec 2019
avatar

Tak vacsinou mam ale treba este dokupit par

13. dec 2019
avatar

Posledné roky to mám všetko nejako na poslednú chvíľu 😀 ale mám už aspoň premyslené čo komu darujem a len dúfam, že to stihnem budúci týždeň všetko obehat 🤦😀

13. dec 2019
avatar

Skoro všetko nakúpené 😉

13. dec 2019
avatar

Už len zopár maličkostí chýba. 😀

13. dec 2019
avatar

Ja uz iba termosku pre manžela a zvukovú knihu pre dcerku a mám všetko 🙂

13. dec 2019
avatar

Pre syna už mám, aj pre uja, to mi treba len zabaliť 😊ostatným dáme tento rok peniažky, každý si potrebuje niečo kúpiť také, čo si musia poskusat 😊

13. dec 2019
avatar

Máme kúpené skoro všetko a potom už len pobaliť.😊

13. dec 2019
avatar

Väčšinou mám o takomto čase nakúpené ale ešte mi treba do doklepnúť sestru a krsňatá a mám hotovo 🙂

13. dec 2019
avatar

Ešte pobaliť a par veci vyzdvihnúť na poste 😬

13. dec 2019
avatar

Mám nakúpené pre polovicu ľudia asi. Len sebe je vybrať najťažšie lebo ja mám rada prekvapenia

13. dec 2019
avatar

Ešte nie všetko, ale na 70% už mám pozbierané. ☺️

13. dec 2019
avatar

uz mam vsetky 🙂 predchvilou som kupila posledny

13. dec 2019
avatar

Ja mam zatial pre obe deti po jednom darceku, vsetko ostatne by som chcela nakupit do konca tohto tyzdna, ale ci mi to aj vyjde neviem 🙈

13. dec 2019
avatar

Pomaly uz mam pre vsetkych darceky, este zbehneme dnes pre jeden a cez vikend kupime posledny. A uz len zabalit vsetko 😁👍

13. dec 2019
avatar

Už mám

13. dec 2019
avatar

Este pre rodicov 😉😉😉

13. dec 2019
avatar

Pre deti už máme nakúpené. Len pre rodičov a svokrovcov do kúpime na poslednu chvíľu

13. dec 2019
avatar

Nieco uz mame doma,nieco este v hlave,len neviem kedy ist na nakupy 🙂 deti su teraz chore a ja vypekam 🙂

13. dec 2019
avatar

Už len nejaké drobnosti dokúpime 👊

13. dec 2019
avatar

Väčšina sa už úspešne skrýva v podkroví, ale treba ešte čo to dokúpiť..... Budúci týždeň to istí...😉

13. dec 2019
avatar

Uz mám vsetko nakupene a zabalené. Nerada nechám veci na poslednu chvilu.

13. dec 2019
avatar

Zajtra akurát ideme na Vianočne nákupy spolu s kamoškami nech sa trochu odreagujeme takže spojíme užitočné s príjemným 😊

13. dec 2019
avatar

Ano mam. Este idem dnes na damsku jazdu do kina, tak nieco dokupim 🙂

13. dec 2019
avatar

Nakúpené už.

13. dec 2019
avatar

Zatiaľ mám len dva, ale v hlave už mám všetky premyslené😉 zajtra ideme na to... 😉Peňaženka tras sa 😜

13. dec 2019
avatar

jaaa uz mam nieco a nieco speci chcem pre muza a deti❤

13. dec 2019
avatar

Už mám všetko 🙂

13. dec 2019
avatar

ja už mám pre istotu všetko, keďže o dva týždne mám termín pôrodu 🙂

13. dec 2019
avatar

Uz nakúpené 🌲

13. dec 2019
avatar

Niečo už mám a niečo ešte chýba. Snáď zoženiem a na poslednú chvíľu kúpim 🤔😊

13. dec 2019
avatar

Pre deti mi nerobí starosť, sú ešte maličké veľmi sa potešia všetkému, čo dostanú, skôr lámem si hlavu, čo kúpiť babkám

13. dec 2019
avatar

Skoro vsetky mam, musim si k nim sadnut a dat do kopy, aby som zistila, ci nieco chyba

13. dec 2019
avatar

máme skoro všetky,zajtra ideme na ďalšie

13. dec 2019
avatar

Ja mam uz takmer vsetky 🙂 samozrejme Fisher Price nemoze pod stromcekom chybat

13. dec 2019
avatar

no skoro všetko už mám, len ešte ísť si zobrať do jedného obchodu darčekovú kartu pre rodičov a kúpiť nejakú maškrtku pre psíka a hotovo 🎁

13. dec 2019
avatar

Väčšinu mám, zajtra to dotiahnem a už len upiecť dačo

13. dec 2019
avatar

Maaaam secko maaam! 🙂. Stalo sa mi raz ze som este den pred Vianocami pobehovala po obchodoch a odvtedy som si povedala DOST ! Preto uz ca od augusta pomaly zhrnam ;)

13. dec 2019
avatar

väčšinu mám, ak mi ešte niečo padne do oka, kúpim

13. dec 2019
avatar

Už mám všetko

13. dec 2019
avatar

Este mojim rodicom a sestre a budem mat vsetko

13. dec 2019
avatar

Ešte 2.darčeky mi chýbajú.

13. dec 2019
avatar

Skoro mam ☺.jeden je este na ceste

13. dec 2019
avatar

Ešte 2 sa vezú inak zvyšok je už doma 😉

13. dec 2019
avatar

Nejaké darčeky už máme nakúpené, ale chystáme sa dokúpiť už len maličkosti a hotovo! 🎄🎄🎄

13. dec 2019
avatar

Mám😉

13. dec 2019
avatar

Všetko už máme a aj pobalene. Už len nech príde Ježiško🙂

13. dec 2019
avatar

Pre svoje detičky uz mas všetko kupene len ostatným este musím pokupit cez týžden 🙂

14. dec 2019
avatar

U nás je už nakúpené, aj pobalené.. Už len synovi nejakú maličkosť do kúpim, keďže ma v utorok narodeniny

14. dec 2019
avatar

Este nie. Ale to este stiham.

14. dec 2019
avatar

Dnes to napravim a vsetko nakupim🙂

14. dec 2019
avatar

Nieco mam a nieco treba este dokupit, vsak je este tyzden pred nami😊

14. dec 2019
avatar

Viac-menej uz ano 🙂 ešte par drobnosti

14. dec 2019
avatar

Este musim dokupit par drobnosti

14. dec 2019
avatar

Ja mam vsetko uz davno! No vlastne este jeden darcek mi chyba... pre seba 🙂 ale verim,ze dnes to napravim😅

14. dec 2019
avatar

Včera som dokúpila pre drobcov, ale veru ešte mi ich pár chýba. Tento rok mi nič nevychádza ako má, inokedy mám už všetko dávno kúpené :(

14. dec 2019
avatar

Toho roku nakupene nemam nic, co ma mrzi, lebo este netusim ako to postiham. Aj dnes som mala v plane vybehnut na nakupy a zase som skoncila "na posteli".. Tak zajtra mi uz dufam bude lepsie...😉 popride to bude musiet absolvovat sam chlap 😂

14. dec 2019
avatar

Už mám všetko dokonca aj zabalené a schované 😁

14. dec 2019
avatar

Už mám všetko nakúpené aj schované :D a aj zabalené :D

14. dec 2019
avatar

uz mam vsetko nakupene len niektore veci este musim zabalit 🙂

14. dec 2019
avatar

Už mám

14. dec 2019
avatar

Väčšinu darčekov už mám, nerada si to nechávam na poslednú chvíľu 🙂 niektoré darčeky mám na ceste, objednané a pár drobnosti ešte musím nakúpiť 😍

15. dec 2019
avatar

Už mám 🙂

15. dec 2019
avatar

Ja už mám, nenechávam si to na poslednú chvílu. 🎄

15. dec 2019
avatar

@05ada, @13valusik13, @1978martina, @1kriosa1, @1milka, @25jesss25, @2916, @29lucy, @5petusik55, @7285lucia, @ajka6, @akrajb, @ala90, @alexis617, @angel993, @angelheart, @anicka176, @anit13, @annarita, @attenna, @babatko88, @baby2019, @bakcaj, @barbora237, @barbora_t, @bea0063, @bevina, @bibuska97, @budembabka, @cetera, @d_ika, @dada91, @daniaz, @deniky, @denlow, @denska, @domculik, @dominica_mi, @dopolbokaodrata, @drerika, @eilish, @eliz22, @erika412, @esperanka, @esterkazasterka, @etnatn, @fkata, @g666s, @gabciik, @gamura, @hamaka, @hanna22, @hella23, @hen89, @hobit26, @hrasokj, @inciatko1, @ivankaberrynka, @ivka_123, @ivkami8, @ivuliacik, @ivus14gasparka, @ja1986, @janabar82, @janba, @janka11.3, @jankakocanova, @janynkaaa, @jeane98, @jjuliaa, @kacik5, @kacky, @kajkosilvika, @karolin2, @katarinka289, @kateska, @katrenka1, @katusa5, @katy082, @kejtka87, @ken, @kepkepka, @ketty251, @kikikat, @kitaaa, @krokodilkajmanka, @kunecka, @lenkaaa25, @lenush278, @lexie3, @lienka541, @lienka_x, @lienkae, @livia551, @lkll, @lluciiiii, @lubica285, @lubomira11, @luchab, @lucia1805, @luciab987, @luciamiklova, @lucinka139, @lucinka2812, @ludka140281, @ludkka0407, @lulliky1, @lulu188, @lulukaka, @lumajka, @macik166, @magdalena459, @magdalenkad, @magimary, @majerkovam, @majuska2011, @mana48, @maniremi4, @marfulik728, @markaterka, @markomonika, @martina2ve, @martina374, @martinita222, @martinka354, @martuska174, @maxdusan, @miiceencoovaa, @mirabilis, @miriamka888, @mirkaferko, @mirkamurko, @mirushka1988, @miruska7480, @misajelka, @mischel218, @mishelkam, @miskaa289, @moli2008, @mon01, @monkara18, @mostlyharmless, @natalia611, @natalka1595, @nefertiti7, @nicuka, @nika82, @nikinkals, @niku_ss6, @nikuska744, @ninka09, @norcsi, @nufacik6, @nyunyi, @opica_skorica, @petra0801, @petraa1993, @petronelak, @pimpa12, @pohodacka03, @poleva, @prihlassa, @radka018, @radoslava3, @rafaela555, @reiterka, @renata_b, @rminka, @ronik19, @sabinka277, @samkova_mamka, @sanes30, @sarabridzikova, @sasenah1, @sfalerita, @shilla23, @shilou, @sibrez, @simaxxx, @sisa22x, @skrekinko, @slavkabridzikova, @slonik88888, @som_ponorka, @sonasamaj, @stella6, @sussana29, @suzibandit, @szabovam, @tatianasevcikova, @teletubbies, @tjt2013, @tojuska, @veronika3006, @veronika65, @vierocka1490, @violet88, @visi1006, @vonava007, @vrtulnik, @z3, @zahadka, @zata2, @zdenkastanka, @zesaw, @zuzu4444, @zuzzzka18

Ahojte baby! 🙂 ďakujem Vám za zapojenie do ankety 🙂 Vidím že vacsina z vas už má všetko nakúpené a pobalené 🙂 🙏 ja mám tiež už skoro všetko 😀 ešte mi chýba pre manžela volačo ❤ Tak verím, že vaše sviatky budú krásne a pokojné plné radosti nie len s darčekov ale aj zo vzájomnej prítomnosti 🙂 😘

Za vaše odpovede vám posielam ♥♥♥♥♥ a prajem krásny den! 🙂

sticker
15. dec 2019
avatar

@domichrumi ďakujem za 💕

15. dec 2019
avatar

@domichrumi ďakujem za 💙 a tiež prajem krásny deň 😊

15. dec 2019
avatar
15. dec 2019
avatar

Ďakujem za❤️❤️❤️❤️

15. dec 2019
avatar

@domichrumi dakujem krasne za srdiecka ❤. A prajem krásnu adventnú nedeľu🕯.

15. dec 2019
avatar

Dakujem pekne a zelam krasny den a adventnu nedelu 💙🕯🕯🕯

15. dec 2019
avatar

@domichrumi ďakujem a peknú tretiu adventnú nedeľu želám 🙂

15. dec 2019
avatar

@domichrumi ďakujem 😍

15. dec 2019
avatar

Ďakujemeee 😍 Prajeme krásnu a požehnanú nedeľu 😊

15. dec 2019
avatar

Ďakujem 😍

15. dec 2019
avatar

@domichrumi ďakujem za 💙💙💙

15. dec 2019
avatar
15. dec 2019
avatar

@domichrumi ďakujem 💙

15. dec 2019
avatar

@domichrumi ďakujem 😉 😘

15. dec 2019
avatar

Ďakujem 😊

sticker
15. dec 2019
avatar

Už mám

15. dec 2019
avatar
18. dec 2019