Trináste okienko v Adventnom kalendári otvárame s Fisher-Price!
Dnes vás v adventnom kalendári čaká zopár tipov na Vianočné darčeky pre najmenších. Konkrétne som vybrala niekoľko tipov na hračky a knižky pre deti 2-3r. Dúfam, že vás výber zaujme, možno troška aj inšpiruje 😉 Po prečítaní článku na vás čaká súťažná otázka.
O čo budeme súťažiť tento krát? Nechajte sa prekvapiť 😜

Tipy na hračky pod Vianočný stromček
Hovoriaci psík a Psíková sestrička - recenzia! Hovoriaci psík a jeho sestrička patria medzi najobľúbenejšie hračky od Fisher-Price. Ja sama ich vnímam ako neodmysliteľných maskotov tejto značky a ako najlepších pomocníkov, či kamarátov pre malé bejbi. Keďže majú viacero úrovní ľahko sa prispôsobia vývoju dieťatka a jeho schopnostiam učiť sa stále niečo nové a zaujímavé
Prasiatko pokladníčka - recenzia! Táto pokladníčka naučí dieťatko hravou formou počítať do desať. Vhadzovaním mincí si precvičí jemnú motoriku a s vašou pomocou sa oboznámi s farbami a číslami 🙂
Hudobné piáno - recenzia v skupine! Hudobné nástroje deti milujú. Toto neobyčajné piano im okrem tónov kláves ponúka aj rôzne pesničky, zoznámenie sa s čislami, farbami, tvarmi a navyše svieti.
Doktor herný set - Zábava pre veľkáčov. Herný set obsahuje zásteru v ktorej sa nachádzajú “ľudské orgány” a lekársky kufrík prvej pomoci. Tomuto sa hovorí hra na doktora a pacienta! 😉

Stánok s cukrovinkami
Opasok na náradie
Pokladňa - recenzia
Lekársky kufrík
Pre deti od 3+, tento krát vo #fisherprice mysleli aj na staršie detičky a ich obľubu v rolových hrách. My si už nejaký čas s Lili fičíme na pani predavačke a doktorke. Tieto hry rozvíjajú detskú fantáziu, kreativitu, sústredenie a taktiež rozvíjajú v dieťati jeho potenciál. Podľa mňa super darček 😉

Odrážadlo
Drevená dúha od Grimms
Kuchynka
Hudobné nástroje
Odrážadlo je klasika, ktorá poteší každé po pohybe dychtivé dieťa. Vkladačky rozvíjajú zmysli a sú určené pre viaceré vekové kategórie 🙂 viac si môžeš prečítať tu! Drevená dúha od Grimms patrí medzi klasické monte hračky, ktoré majú viacero využití, dieťa sa tak zoznámi s farbami, skladaním dúhy do rôznych tvarov si cvičí jemnú motoriku, logiku, rozvíja kreativitu.. Kuchynka je u nás top hračka s ktorou sa Lili hrá takmer každý deň, zabavia sa v nej ako dievčatá tak aj chalani 🙂 a na koniec hudobné nástroje, pretože deti milujú hudbu a zvuky, zbožňujú tvoriť a objavovať a presne to im hudobné nástroje ponúkajú.

Tipy na knihy pod Vianočný stromček
Abeceda so zvieratkami - veršovaná kniha o zvieratkách s krásnymi ilustráciami.
Hudobná kniha - Učíme sa s Otíkom - interaktívna kniha pesničiek a obľúbených detských ľudoviek, ktoré si môžete spolu nie len zaspievať ale aj zahrať na piane!
Medvedík v dielni, na farme... Kniha s posúvateľnými obrázkami, ktoré sa menia pred očami. Príbeh deja je veľmi jednoduchý a milý.

Svojtka edícia klasických príbehov - červená čiapočka, palček, zlatovláska, kocúr v čižmách - knižky s krásnymi ilustráciami a rozsiahlejším dejom. Určené pre detičky, ktorým už nestačia jednoduché príbehy, ale chcú pri knihe zotrvať o čosi dlhšie. Ako bonus, v knihe sú tiež posuvné prvky 🙂

Nezbedné bodky - ďalšia interaktívna kniha s vyberateľnými bodkami, ktoré má drobec ukladať na správne miesto podľa farby. Na každej strane je iný obrázok a iná úloha 😉
Čím budem - povolania - kniha, ktorá je u nás doma mimoriadne obľúbená. Na veľkých stranách sa nachádza dej bez slov. Ilustrácie hovoria samé za seba a je len na vás a vašom drobcovi aký príbeh im dáte. daka tomu sa zoznámi s obľúbenými povolaniami a precvičí si sústredenosť, pamäť, slovnú zásobu.

Takže toto je z výberu všetko 🙂 Súťažná otázka za #srdiecka na dnes znie: Máte už nakúpené Vianočné darčeky, alebo si to nechávate na poslednú chvíľu? ;-P
Za každú odpoveď pošlem 5 srdiečok 🙂 nezabudni však dať like na článok a napísať svoju odpoveď do komentára!
Naďalej prebieha súťaž u zuzannka10 kde sa môžeš zapojiť.
#adventnykalendar_mk #vianoce_s_ambasadorkami #fisherprice
ZDROJE:
https://www.fisher-price.com/sk_SK/index.html
Odporúčame
Ešte pre rodičov a mám všetko
Máme😉
ja už mám všetko 🙂 s mužom sme sa tento rok dohodli, že si nekupujeme nič, tak iba malej a po rodine 🙂 ale chcem ešte nejakú hračku kúpiť malej. Stále hľadám v hračkárstvach tú pokladňu, aby som si ju mohla obzrieť 🙂 a NIEKTO veeeľmi konkreétny, namotal Betku na Peppu, tak asi ešte pozriem nejaké tričko s prasiatkom 😀🐷
Mam nakupene'tento.rok to.bola.rychlovka' kedze pred mesiacom.som.rodila a plan' stihnut vsetko dovtedy nevysiel, velmi teraz ocenujem internet, takmer vsetko som.nakupila cezen 🙂
Už mám, len pár drobnosti potrebujem dokupiť
Pre drobca este odrazadlo a pre svokru este a konecna😀uz len zabalit,nejako zatial nebolo ako,kedze su skryte v spalni v skrini a drobci prave tam maju obedny spanok
Uz nieco mam nakupene,ale este to cez tento vikend doladim a dokupim vsetko pod stromcek😊 Uz potom len zabalit,ked bude mala v skole.😁
pre deti máme, ešte nejakú drobnosť kúpit rodičom a budeme si užívať najkrajšie dni kedy možeme byť spolu cela rodina
Darčeky sú už pokúpené,ešte treba nabaliť.
Vacsinu uz mam a tie najlepsie som si nechavala na december. Ale uz sa neviem dockat,kedy ich pobalim. Velmi to mam rada a aj to uz vo mne evokuje cas sviatkov,Vianoce. 😇❤
Uz len 2 mi chýbajú 😁
Mám všetko 🙂
Objednane uz mam,este mi ma prist 1 darcek a bude to vsetko😊uz to len zabalit😁
50% mám 😊 a som na seba hrdá lebo po minulé roky som to všetko riešila na poslednú chvíľu t.j. tak okolo 20.12 🤪
Ja už mám všetko, len keby mi ešte niečo cinklo do nosa tak možno kúpim, inak už sa za ničím nenaháňam. Tieto Vianoce si chcem naplno užiť s mojou rodinkou😉
Schopnost dorucovat zasielky vcas a neprijemna energia vyzarujuca z nervoznych uponahlanych ludi ma nutia kazdym rokom riesit darceky skor a skor...
Mam nejake darceky objednane a zo 3 v skrini.. ale priznavam sa dobrovolne😊, nechala som si to zial na posledny tyzden🤪
Mam nejake darčeky a deťom nejake drobnosti este kupim
ja som v novembri nakúpila a teraz mám pohodičku🙂
Už nejaké mám, ešte pre rodičov a sestru a mam všetko 😊
Niečo už mám....ale ešte je toho málo...ako vždy budem zháňať darčeky na poslednú chvíľu
Väčšinou už mám všetko a kupujem v predstihu aby som potom nemala toho veľa, tak už len drobnosti , pobaliť darčeky🎁🎁🎁🎁 a tešiť sa z vianoc ♥️🎄
Mam len pre deti ale zajtra idem na nakupy😊
Mam minimalne nakupene,nemam ani kedy lebo stale robim, tieto Vianoce budu zaujimave 🤔
Nemám ešte ani len jeden 🙊 tento vikend to dúfam stihnem napraviť 🎁😀
Uz mame skoro vsetko 😊 uz len take drobnosticky...
Mám, len niektoré kúsky ešte viaznu niekde na pošte, tak dúfam že stihnú prísť do Vianoc 🤷♀️
Mam kúpené všetky darčeky a už aj zabalené 😊 ja nemám rada veci na poslednú chvíľu zháňať tak teraz mam pohodičku😀
Niečo mam a niečo ešte dokúpim budúci týždeň. Inak som z tých, čo kupujú darčeky popredu, len mi to teraz nejako nevyšlo s časom 🤣
malokedy sa stane, že si to nechám na poslednu chvíľu, snažím sa nakupovať priebežne, aby to potom veľmi nezabolelo moju peňaženku 😀😝
My už máme hotovo 🙂
Už máme nakúpené všetky darčeky, už čakajú zabalené v krabici, aby mohli ísť pod stromček.
Máme zatiaľ len jeden pre syna ale mala by som sa už do toho pustiť lebo takýmto tempom nič nestihnem 😂
Niečo mame, niečo ešte treba
Ja ešte nemám nič. A pre manžela najťažšie vybrať.
Mám tak polovicu a ešte pre moju mamičku nejaké vitamíny z lekárne 🙂
Väčšinu uz mam a to čo chýba asi budem muset na poslednú chvíľku vyriešiť.
Mám pre každého po jednom darčeku. Tento rok bol finančne náročný.
Ja už darčeky mám takmer všetky, ešte však čakám kuriéra 🙂
Väčšinu už máme, už len "dolaďujeme" :D
už mam skoro vsetky
ja už mám všetko aj pobalené 🙂
Ešte zopár chýba, včera som mala sice infarktove stavy keď som chcela objednát pre brata plachtu a návliečky avengers, ale vybavili sme aj to 😊
Ja už mám všetko nakúpené len ešte treba zabaliť 😊
Nemám ešte vôbec nič. Čakám na manželovu výplatu a že vyhrám niečo vo vašmom adventnom kalendári no nedarí sa.
Tak vacsinou uz v septembri objednavam alebo nakupujem darceky...ale tento rok nejak meskam 🤣 uz mam sice nakupene pre deturence ale este neviem kedy budem balit 😲...asi v noci o polnoci😁 ... a este sa musim s manzelom vytratit a kupit nieco svokrovcom a mojej mamci 🤔...netusim co ale zatial som ako tak v poho casom...prerabali sme tak v prvom rade musim popratat a tak doriesim darceky ...heee 🤗😉
Pekny den 😊
S muzom si nedavame nic...pre maleho, mamu, sestru mam...este treba vymysliet nieco pre oca, svokra a babky..🤔😊
Časť už mám, ale ešte mi nejaké darčeky chýbajú.
Vacsinu mam, este dve veci chybaju 🙂
Ja mám už úplne všetko 😊
Chyba mi iz len jedna vec, bola odoslana, snad kurier do vianoc este pride. Bola som na predajni, ale zrovna tu vec, co som chcela nemali.
vacsina uz nakupene,este par drobnosti chyba
Vsetko nakupene,uz len to najst,kedze vzdy to sschovavam do skrin a potom nevie kde co mam 😂
Uz len dačo do kúpiť máme,synovcovi,môjmu i deťom a mam všetko tak že trištvrte kúpeného už mám 🙂
všetko mam nakúpené a pobalene.
Keďže je to finančne náročné tak to mám rozložené na viac mesiacov...v októbri sme so sestrou objednali pre rodičov tričká naj babka a dedko aj s menami vnúčat,v novembri som poobjednavala to čo som chcela cez net aby stihli dôjsť do vianoc a teraz už len dokúpim čo ešte nemam
Vsetko hotove
S nakupmi darcekov som zacala uz zaciatkom novembra kvoli tomu ze je vsade vela ludi tak sa tomu snazim trochu vyhnut, aj preto som objednavala veci z eshopov mam pocit ze tam je vacsi vyber. Este mi ostava par drobnosti dokupit ale to su bezne dostupne veci takze nepanikarim 🙂
Ja ich mam už 3 týždne aj zabalené 🙂
Máme nakúpené všetko ale ešte len polovicu veci doma v pondelok očakávame posledné a už len zabaliť
niečo už mám, ešte je čas 🙂 na dokúpenie
Musím sa priznať pre detičky mám,ale nemám pre muža a mamu tý dvaja sú brbloci ťažký oriešok pre mňa

Kupujeme len detom, a veru mam zatial len 1, ale dalsie su uz vyhliadnute, takze sa len odhodlat vkrocit do sialenych nakupnych centier a zaobstarat.
U nás už skoro všetko nakúpené 🙂
Tento rok už nakúpené, už len čakám na doručenie 😉
Uz mam skoro vsetko nakupene vacsinou cez net
Našťastie už mám všetko. Ešte čakám jeden balík a bude pokoj
Nieco nakupene mame a nieco sa este chystam buduci tyzden 😀ale vacsinou nakupujem na poslednu chvilu a v strese😁
Niečo áno niečo nie🙄
mám všetko, zabalené, pripravené 🙂
Mame už všetko len zabaliť a môžu prísť vianoce😉
Mame všetko ❤️
No ja musim ešte dokúpiť nejaké pre drobnosti pre deti a manžela. Keďže sme chorý tak ani baliť darčeky nemôžem. Tak to musí počkať na budúci týždeň.
Niečo už mám, niečo ešte potrebujem vyrobiť a kúpiť 😊👍
Časť už mám nakúpenú, ešte zopár drobností chýba 😉
Vzdy som zvykla nakupit vsetko v predstihu, tento rok vsak akosi nestiham, este buduci tyzden ma cakaju nejake nakupy.
Všetko mám nakúpené, vyrobené a zabalené. 🙂
Už áno....nenechavam si to na poslednú chvíľu 😉
Mam uz vsetky darceky kupene 🙂 neznasam kupovanie darcekov v preplnenych obchodoch
vacsinu uz mame, ale nieco predsa len este chyba - cakam na dorucenie. Ak to nevyjde, budem musiet este navstivit neake obchody
Darčeky nakúpené, už len pobaliť 😉
Nieco uz mam, ale teraz bude mat partner dovolenku tak bude strazit nasho 15 mesacneho syna a ja si vklude obeham co budem potrebovat. Velmi sa tomu tesim. Smozrejme vzdy kupujem len drobnost.
Už mám všetko nakúpené, zabalené a schované 🙂 tento rok dom si povedala, že zo nenechám na poslednú chvíľu a musím povedať, že je to super - žiaden stres, že nestíham a ani naháňačka po preplnených obchodoch👍
Niečo už mám, ale ešte mi par veci chyba 😂 a ešte aj niečo pre našu princeznú 😍
Ja pre sestru nem este nic
Nejaké darčeky už mám, hlavne pre deti, zvyšok musím ešte poháňať
Niečo už mám niečo ešte musím kúpiť a niečo čo som objednala ešte čakám..
Ja väčšinu už mám, ešte tri darčeky ale to do pondelka vybavím 😉
Nakúpené ešte nemám, dcérka má kiahne tak veľmi sa od nej nedostanem.. No aspoň viem čo kúpim, snáď nás niečo počká..
všetko už mám už len dve drobnosti
Ja uz mam nakupene vsetko 😀 som vdacna,ze sa vyhnem predvianocnemu zhonu v obchodoch...
Ja uz mam kupene vsetko, staci ich iba ozdobne zabalit 🙂
Všetko nakúpené , keďže som mala TP 16.12. a mala sa nakoniec vypýtala skôr 😍
Ano este stale dokupujem ale to podstatne, co kazdy si prial mam nakupene.❤
Veru mame 🎁🎁tento rok som to nenechala na poslednú chvíľu už len kvôli tomu, že sa nám narodil krpček tak aby som mala už väčšinu na kúpenú a oblečenie ešte zvládnem cez internet
Mám už aj zabalené.
Nejaké sú ešte na ceste... A svokre nemám šajnu 🤦♀️🤷♀️
PS: mám najlepšiu svokru na svete ❤️
Uz v predstihu nakupujem, je to ovela lepsie ako sa plasit v decembri a na poslednú chvíľu. Vacsinou cez internet a nieco aj v kamennych obchodoch. A u nas v rodine sa kupuje len pre deti. My s manželom si to vynahradime na narodeniny kedze ich mame zaciatkom januara.😉
Nakúpené mám už všetky, len to ešte pobaliť 🙂
Este jeden darcek pre mladsiu dceru od prababky a mám vsetko
Včera som objednala posledné, či stihnú prísť uvidíme
Tento rok som chcela konečne splniť co si hovorím uz pár rokov a to, že darčeky v decembri uz nekupujem. A splnila som to. V novembri všetko nakúpené a aj pobalene a december si užívam. 🙂
Ja uz viac ako polovicu mam. Este malej chceme kupit kuchynku ale nevieme sa stále rozhodnut aku. A synovi uz mame, ale este nejaku drobnost chceme dokupit.
Tak nieco uz bolo nakupene v auguste🙂 a nieco budem nakupovat na bud.tyzden
Niečo už nakúpené mám a niečo ešte nie. Najhoršie na tom je, že ešte nemám ani tip, že čo kúpiť. 😲
Vacsinu uz mam,ale este nieco chyba. Tento vikend ukoncim nakup darcekov 🙂.
Mám nakúpené tak pol na pol 😀
Samozrejme už nakúpené a už len baliť čo nieje moja záľuba.Takže to zostava na poslednú chvíľu.😉
Nieco uz mam zvysok este stale odkladam asi si chcem uzit ten spravny vianocny adrenalin 😅
Všetko máme už aj po balené 😁
My máme asi polovicu pokupene, ostatné nás čaká na druhý týždeň, a potom hneď aj balenie
Už mám nakúpené takmer všetky darčeky, ale ešte dokúpim niečo pre neter a synovca. 🙂
Tento rok som nakupila vsetky darceky v predstihu.
Ja nemam este nic ale zajtra sa to zmeni 🤷🏻♀️🤣
tento rok akosi nestíham, mám lne pre nášho drobca a nič viac :D som zvedavá či to stihnem :D
asi tak pol na pol 🙈 ale verím, že budúci týždeň to bez stresov zvládnem 🙂
Tento rok mam prvykrat nakupene vsetko v predstihu 💪💪💪 dokonca uz aj pobalene. Tesim sa, ze sa vyhnem tej predvianocnej tlacenici v obchodoch 😊
Tento rok mám už nakúené darčeky,už len nejaké drobnosti známym a kolegom.A pobaliť.
ja už mám, aj pobalené : tak sa teším, že v predstihu
Tento rok som sa posnažíila a mám všetko s 2 týždňovým predstihom 😀😀😀😀
Ja najradsej nakupujem predom ako na poslednu chvilu, aj teraz som to vsetko stihla a dakujem za internetove obchody 🙏🏼
Všetko uz mam. Cakam uz len na den D.
Už nám chyba len jeden drobný pre tatina a mame všetko. Tento rok sme to zvládli v pohode....asi preto, že sme začali už pred mesiacom 🤣ale aspoň sa vyhneme tým tlaceniciam 🤪
Asi už všetko...niečo zdravé pre deduška a hotovo 🤔❤️💚💙
Este nemam vsetko😟
U nas nosi darčeky Ježiško 😉 .... maminka je ježiško a uz stihla postupne vseyko od septembra kúpiť 😂👍
Mam už vsetko asi od oktobra,kedze tesne pred vianocami je vsetko drahsie alebo nie je nic . male mesto ,malo obchodov,malý výber...
Už len pobaliť
Všetko nakúpené. Možno už len nejaké drobnosti, ktoré má ešte oslovia 🙂
Dnes mi príde posledný darček 🙂
Uz len 1-2 veci mi chybaju
Samozrejme že áno 🙂 nikdy nenechávať na poslednú chvíľu 🙂
Veruze zatial skoro nic😱vsetko na poslednu vhvilu ako vzdy..a to si kazdy rok davam predsavzatie ze ich musim nakupit skor bez stresu v obchodoch.Ale jeden predsa mam-pre manzela🥰
Uz mam kupene vsetko a cakam uz len na dorucenie dvoch veci. Som rada, lebo po minule roky som vsetko riesila na poslednu chvilu
Ja sa chystám zajtra na nákup🙂
Ja už niečo mám a chýbajú mi take drobnosti to vybavím snáď cez víkend a budúci týždeň kozmetiku a mám hotovo. Nemám rada nakupovať všetko naraz .
Vacsina zbalena, avsak najviac je pre nas, ze sme spolu.😍😘😘😘😘😘
Ja už mám kúpené všetko, len zrkadielko a manžetové gombíky sú niekde na ceste 😁
Darceky uz mam skoro vsetky 🙂 uz len pre draheho a darceky vybavene 🙂
Skoro vsetky darceky uz mame, uz len dva darceky
Ja už pre deti mám, ale pre manžela ešte niečo hľadám 🙂
Este nieco treba dokupit 🙂
Už mám skoro všetko.. Už to treba len pobaliť 🙄 😀
💓Mám💓
Tak vacsinou mam ale treba este dokupit par
Posledné roky to mám všetko nejako na poslednú chvíľu 😀 ale mám už aspoň premyslené čo komu darujem a len dúfam, že to stihnem budúci týždeň všetko obehat 🤦😀
Skoro všetko nakúpené 😉
Už len zopár maličkostí chýba. 😀
Ja uz iba termosku pre manžela a zvukovú knihu pre dcerku a mám všetko 🙂
Pre syna už mám, aj pre uja, to mi treba len zabaliť 😊ostatným dáme tento rok peniažky, každý si potrebuje niečo kúpiť také, čo si musia poskusat 😊
Máme kúpené skoro všetko a potom už len pobaliť.😊
Väčšinou mám o takomto čase nakúpené ale ešte mi treba do doklepnúť sestru a krsňatá a mám hotovo 🙂
Ešte pobaliť a par veci vyzdvihnúť na poste 😬
Mám nakúpené pre polovicu ľudia asi. Len sebe je vybrať najťažšie lebo ja mám rada prekvapenia
Ešte nie všetko, ale na 70% už mám pozbierané. ☺️
uz mam vsetky 🙂 predchvilou som kupila posledny
Ja mam zatial pre obe deti po jednom darceku, vsetko ostatne by som chcela nakupit do konca tohto tyzdna, ale ci mi to aj vyjde neviem 🙈
Pomaly uz mam pre vsetkych darceky, este zbehneme dnes pre jeden a cez vikend kupime posledny. A uz len zabalit vsetko 😁👍
Už mám
Este pre rodicov 😉😉😉
Pre deti už máme nakúpené. Len pre rodičov a svokrovcov do kúpime na poslednu chvíľu
Nieco uz mame doma,nieco este v hlave,len neviem kedy ist na nakupy 🙂 deti su teraz chore a ja vypekam 🙂
Už len nejaké drobnosti dokúpime 👊
Väčšina sa už úspešne skrýva v podkroví, ale treba ešte čo to dokúpiť..... Budúci týždeň to istí...😉
Uz mám vsetko nakupene a zabalené. Nerada nechám veci na poslednu chvilu.
Zajtra akurát ideme na Vianočne nákupy spolu s kamoškami nech sa trochu odreagujeme takže spojíme užitočné s príjemným 😊
Ano mam. Este idem dnes na damsku jazdu do kina, tak nieco dokupim 🙂
Nakúpené už.
Zatiaľ mám len dva, ale v hlave už mám všetky premyslené😉 zajtra ideme na to... 😉Peňaženka tras sa 😜
jaaa uz mam nieco a nieco speci chcem pre muza a deti❤
Už mám všetko 🙂
ja už mám pre istotu všetko, keďže o dva týždne mám termín pôrodu 🙂
Uz nakúpené 🌲
Niečo už mám a niečo ešte chýba. Snáď zoženiem a na poslednú chvíľu kúpim 🤔😊
Pre deti mi nerobí starosť, sú ešte maličké veľmi sa potešia všetkému, čo dostanú, skôr lámem si hlavu, čo kúpiť babkám
Skoro vsetky mam, musim si k nim sadnut a dat do kopy, aby som zistila, ci nieco chyba
máme skoro všetky,zajtra ideme na ďalšie
Ja mam uz takmer vsetky 🙂 samozrejme Fisher Price nemoze pod stromcekom chybat
no skoro všetko už mám, len ešte ísť si zobrať do jedného obchodu darčekovú kartu pre rodičov a kúpiť nejakú maškrtku pre psíka a hotovo 🎁
Väčšinu mám, zajtra to dotiahnem a už len upiecť dačo
Maaaam secko maaam! 🙂. Stalo sa mi raz ze som este den pred Vianocami pobehovala po obchodoch a odvtedy som si povedala DOST ! Preto uz ca od augusta pomaly zhrnam ;)
väčšinu mám, ak mi ešte niečo padne do oka, kúpim
Už mám všetko
Este mojim rodicom a sestre a budem mat vsetko
Ešte 2.darčeky mi chýbajú.
Skoro mam ☺.jeden je este na ceste
Ešte 2 sa vezú inak zvyšok je už doma 😉
Nejaké darčeky už máme nakúpené, ale chystáme sa dokúpiť už len maličkosti a hotovo! 🎄🎄🎄
Mám😉
Všetko už máme a aj pobalene. Už len nech príde Ježiško🙂
Pre svoje detičky uz mas všetko kupene len ostatným este musím pokupit cez týžden 🙂
U nás je už nakúpené, aj pobalené.. Už len synovi nejakú maličkosť do kúpim, keďže ma v utorok narodeniny
Este nie. Ale to este stiham.
Dnes to napravim a vsetko nakupim🙂
Nieco mam a nieco treba este dokupit, vsak je este tyzden pred nami😊
Viac-menej uz ano 🙂 ešte par drobnosti
Este musim dokupit par drobnosti
Ja mam vsetko uz davno! No vlastne este jeden darcek mi chyba... pre seba 🙂 ale verim,ze dnes to napravim😅
Včera som dokúpila pre drobcov, ale veru ešte mi ich pár chýba. Tento rok mi nič nevychádza ako má, inokedy mám už všetko dávno kúpené :(
Toho roku nakupene nemam nic, co ma mrzi, lebo este netusim ako to postiham. Aj dnes som mala v plane vybehnut na nakupy a zase som skoncila "na posteli".. Tak zajtra mi uz dufam bude lepsie...😉 popride to bude musiet absolvovat sam chlap 😂
Už mám všetko dokonca aj zabalené a schované 😁
Už mám všetko nakúpené aj schované :D a aj zabalené :D
uz mam vsetko nakupene len niektore veci este musim zabalit 🙂
Už mám
Väčšinu darčekov už mám, nerada si to nechávam na poslednú chvíľu 🙂 niektoré darčeky mám na ceste, objednané a pár drobnosti ešte musím nakúpiť 😍
Už mám 🙂
Ja už mám, nenechávam si to na poslednú chvílu. 🎄
@05ada, @13valusik13, @1978martina, @1kriosa1, @1milka, @25jesss25, @2916, @29lucy, @5petusik55, @7285lucia, @ajka6, @akrajb, @ala90, @alexis617, @angel993, @angelheart, @anicka176, @anit13, @annarita, @attenna, @babatko88, @baby2019, @bakcaj, @barbora237, @barbora_t, @bea0063, @bevina, @bibuska97, @budembabka, @cetera, @d_ika, @dada91, @daniaz, @deniky, @denlow, @denska, @domculik, @dominica_mi, @dopolbokaodrata, @drerika, @eilish, @eliz22, @erika412, @esperanka, @esterkazasterka, @etnatn, @fkata, @g666s, @gabciik, @gamura, @hamaka, @hanna22, @hella23, @hen89, @hobit26, @hrasokj, @inciatko1, @ivankaberrynka, @ivka_123, @ivkami8, @ivuliacik, @ivus14gasparka, @ja1986, @janabar82, @janba, @janka11.3, @jankakocanova, @janynkaaa, @jeane98, @jjuliaa, @kacik5, @kacky, @kajkosilvika, @karolin2, @katarinka289, @kateska, @katrenka1, @katusa5, @katy082, @kejtka87, @ken, @kepkepka, @ketty251, @kikikat, @kitaaa, @krokodilkajmanka, @kunecka, @lenkaaa25, @lenush278, @lexie3, @lienka541, @lienka_x, @lienkae, @livia551, @lkll, @lluciiiii, @lubica285, @lubomira11, @luchab, @lucia1805, @luciab987, @luciamiklova, @lucinka139, @lucinka2812, @ludka140281, @ludkka0407, @lulliky1, @lulu188, @lulukaka, @lumajka, @macik166, @magdalena459, @magdalenkad, @magimary, @majerkovam, @majuska2011, @mana48, @maniremi4, @marfulik728, @markaterka, @markomonika, @martina2ve, @martina374, @martinita222, @martinka354, @martuska174, @maxdusan, @miiceencoovaa, @mirabilis, @miriamka888, @mirkaferko, @mirkamurko, @mirushka1988, @miruska7480, @misajelka, @mischel218, @mishelkam, @miskaa289, @moli2008, @mon01, @monkara18, @mostlyharmless, @natalia611, @natalka1595, @nefertiti7, @nicuka, @nika82, @nikinkals, @niku_ss6, @nikuska744, @ninka09, @norcsi, @nufacik6, @nyunyi, @opica_skorica, @petra0801, @petraa1993, @petronelak, @pimpa12, @pohodacka03, @poleva, @prihlassa, @radka018, @radoslava3, @rafaela555, @reiterka, @renata_b, @rminka, @ronik19, @sabinka277, @samkova_mamka, @sanes30, @sarabridzikova, @sasenah1, @sfalerita, @shilla23, @shilou, @sibrez, @simaxxx, @sisa22x, @skrekinko, @slavkabridzikova, @slonik88888, @som_ponorka, @sonasamaj, @stella6, @sussana29, @suzibandit, @szabovam, @tatianasevcikova, @teletubbies, @tjt2013, @tojuska, @veronika3006, @veronika65, @vierocka1490, @violet88, @visi1006, @vonava007, @vrtulnik, @z3, @zahadka, @zata2, @zdenkastanka, @zesaw, @zuzu4444, @zuzzzka18
Ahojte baby! 🙂 ďakujem Vám za zapojenie do ankety 🙂 Vidím že vacsina z vas už má všetko nakúpené a pobalené 🙂 🙏 ja mám tiež už skoro všetko 😀 ešte mi chýba pre manžela volačo ❤ Tak verím, že vaše sviatky budú krásne a pokojné plné radosti nie len s darčekov ale aj zo vzájomnej prítomnosti 🙂 😘
Za vaše odpovede vám posielam ♥♥♥♥♥ a prajem krásny den! 🙂

@domichrumi ďakujem za 💕
@domichrumi ďakujem za 💙 a tiež prajem krásny deň 😊
@domichrumi ďakujem ❤
Ďakujem za❤️❤️❤️❤️
@domichrumi dakujem krasne za srdiecka ❤. A prajem krásnu adventnú nedeľu🕯.
Dakujem pekne a zelam krasny den a adventnu nedelu 💙🕯🕯🕯
@domichrumi ďakujem a peknú tretiu adventnú nedeľu želám 🙂
@domichrumi ďakujem 😍
Ďakujemeee 😍 Prajeme krásnu a požehnanú nedeľu 😊
Ďakujem 😍
@domichrumi ďakujem za 💙💙💙
@domichrumi ďakujem
@domichrumi ďakujem 💙
@domichrumi ďakujem 😉 😘
Ďakujem 😊

Už mám
@domichrumi dakujem




Cast mam, cast musim "splasit" zatial sa necitim v casovej tiesni 🙂