icon
avatar
konik_testuje
21. apr 2016

Testovanie dm výrobkov

Chcel by som vám oznámiť zaujímavú novinku! V nasledujúcich mesiacoch budete mať možnosť testovať rôzne výrobky dostupné v dm predajniach po celkom Slovensku.

Ako viete, dm sa na slovenskom trhu stala synonymom bezpodmienečnej kvality. Preto si myslím, že tieto kampane potešia mnohé z vás! 

Ak máte záujem, stačí sledovať profil konik_testuje. Každý mesiac bude jedna kampaň a každú jednu poctivo oznámim v blogu 🙂

Ak sa chcete dozvedieť viac o projekte "Vaše skúsenosti so značkou", prečítajte si môj článok.

Majte sa pekne,

Vivi - @gradan

#test_dm1

avatar

Jeej, tak toto by som brala. DM je môj kôň 😊, samozrejme okrem toho nášho modrého koníka 😀 testovala by som ich výrobky o dušu 😊

15. apr 2016
avatar

Najlepsia sprava aka tu bola 👍🏻👍🏻👍🏻 To sa bude s radosťou testovať 😊🔝

15. apr 2016
avatar

Dalsie skvele produkty na testovanie☆★☆

15. apr 2016
avatar

ááánoooo 😀

15. apr 2016
avatar
15. apr 2016
avatar

oh, to uz ano 🙂

15. apr 2016
avatar

aj my by sme chceli testovat 🙂

15. apr 2016
avatar

dm milujem, kazdy den som tam :D aj my chceme testovat 🙂

15. apr 2016
avatar

super, v dmke som varená pečená😀

15. apr 2016
avatar

DM výrobky mam veľmi rada, otestujem s radosťou 🙂

15. apr 2016
avatar

Tiež rada otestujem 🙂 dm výrobky

15. apr 2016
avatar

juchuuuu 🙂 ... tiez chcem testovat 🙂 ... milujem dmku 😀

15. apr 2016
avatar

Tak ted uz byt jen vybranou testerkou 1*

15. apr 2016
avatar

rada by som otestovala dm výrobky...super výber 🙂

15. apr 2016
avatar

jeee DM produkty chcem aj ja testovať ♥

15. apr 2016
avatar

jej aj ja chcem testovať DM produkty mám ich rada a kupujem ich

15. apr 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

super, tesim sa, v Dm pravidelne nakupujem 🙂 rada by som testovala ich produkty

15. apr 2016
avatar

Aj ja chceem testovat 🙂 🙂

15. apr 2016
avatar

Aj u nas radi nakupujeme radi v dm drogerii,vsetky vekove kategorie u nas doma si tam najdu to prave 🙂

15. apr 2016
avatar

Rada sa pridám, DM je moja srdcovka 💜💝💜😉

15. apr 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

potesilo by 🙂

15. apr 2016
avatar

supeer 🙂

15. apr 2016
avatar

Supish, na parádu!;)

15. apr 2016
avatar

Prvý test na Mk,ktorého by som sa učíte zúčastnila 😀

15. apr 2016
avatar

Moja najlepsia drogeria aj mna by potesilo testovanie🙂

15. apr 2016
avatar

tak do tohoto sa aj ja rada zapojím 🙂

15. apr 2016
avatar

ked je nieco zadarmo, tak sa tam nahrnu vsetci 🙂

15. apr 2016
avatar

rada sa zapojim, tesim sa 🙂

15. apr 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

rada sa zapojim, pracovala som tam chvilku

15. apr 2016
avatar

Skoda, ze nepisete, o priblizne ktory druh vyrobkov sa jedna. Vsetky chcu testovat, ani nevedia co-ci kozmetiku, cistiace prostredky, potraviny, atd. Napr. ja by som nechcela testovat Baleu - preto netusim, ci sa oplati prihlasit 🙂

15. apr 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@marusia12 ty uz si testovala za peniaze ??? Myslim ze je v poriadku ked je takyto záujem nie ? Je to prirodzený marketingový krok prosperujúcej značky a záujem žien poteší alebo ?

15. apr 2016
avatar

@blondiee83 Veď uvidíš pri každej kampani 🙂 Budú aj novinky, rôzne výrobky, rôzne rady výrobkov. Nechaj sa prekvapiť 🙂

15. apr 2016
avatar

@acernas netestovala a ani nemam zaujem.... vyrobok ktory chcem, si viem normalne kupit.... a toto ako marketingovy krok? Na Slovensku? 🙂 ... ak sa nasledne potvrdi, ze sa dvihol zaujem o vyrobok, preco nie.... kazdopadne ma vie pobavit, ako sa kdektore dokazu trhat napr. o jednu sackovu polievku a vypisovat hore dole, aby ju dostali.... 🙂

15. apr 2016
avatar

No my by sme tiez radi testovali,kupujeme mnozzstvo vyrobkov v dm,pre deti aj pre nas

15. apr 2016
avatar

@konik_testuje Super, dakujem za rychlu odpoved. Tak budem sledovat, co ma zaujme 🙂

15. apr 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@marusia12 ty nemas záujem a nikto tvoj nezáujem nekomentuje tak prečo musis ty komentovať záujem iných ? Ved nevies prečo to ženy robia ... Niektoré ozaj rady testuju,niektoré sa potešia a pomôže im aj vzorka ,niektoré nemajú na to kúpiť cele balenie ako ty a Potom prísť na to ze to nevyužijú ... Kazdy sme nejaký ... Vidíš aspon aka je doba a realita ze sa musia trhať aj o polievku ...

15. apr 2016
avatar

@marusia12 a ano marketingový krok na Slovensku 😊😉 normálna vec nie sme žiadne opice aj tu sa da robiť dobrá reklama aj s vecami zadarmo 😉

15. apr 2016
avatar

Ank,ano,ano....aj ja chcem....super,dm je moja,ich kozmetiku pouzivame cela rodinka 🙂 velmi by som chcela testovať....snad mi to tentoraz vide...🙂

15. apr 2016
avatar

super, to bude radosť testovať, teším sa veľmi , DM drogéria je naša najobľúbenejšia drogéria

15. apr 2016
avatar

@marusia12 Nič nie je na tom zlé, keď to niekoho poteší 🙂 Vôbec tu nejde o jednu sáčkovú polievku, ale aj keby išlo "iba" o jednu sáčkovú polievku, tak čo? Ak to človeka poteší, čo je na tom zlé?

15. apr 2016
avatar

@marusia12 ja nemám problém výrobok si kúpiť a napísať recenziu...zaujalo ma, že bude na danú vec viac názorov...

15. apr 2016
avatar

Jaaaj uz sa tesim 😀

15. apr 2016
avatar

Aj ja by som chcela 🙂 Dm tu som človekom 🙂

15. apr 2016
avatar

Jej, tesim sa. Uvidime, co to budu za produkty, ci sa napokon zapojim. No za mna plus, ze sa na to dali. Opat sa dozviem daco nove 😉

15. apr 2016
avatar

Dm ma ozaj skvelé vyrobky,tesim saaa 😉

15. apr 2016
avatar

Tesim sa🙂

15. apr 2016
avatar

Paráda teším sa

15. apr 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@konik_testuje super!!! Uz sa moc tesim dufam ze sa nam uz tentoraz podari nieco otestovat vhodne pre nas ;)

15. apr 2016
avatar

JA sa tiež teším 🙂 rada testujem, zvlášť nové veci, ktoré sme ešte nemali doma 🙂

15. apr 2016
avatar

Aj ja sa pripájam, dm navštevujeme pravidelne a radi ;)

15. apr 2016
avatar

Som za😊 dm-ko je top😍

15. apr 2016
avatar

DM juupi jeeej 😊😊😊😊 zboznujrm ich znacku 😊😊

15. apr 2016
avatar

ja tiez..radi tam chodíme 🙂

15. apr 2016
avatar

ja sa tiež pripájam aj my radi nakupujeme v DM

15. apr 2016
avatar

aj ja by som rada testovala 🙂

15. apr 2016
avatar

Ak mozem rada by som testovala uz som mala tú možnosť testovať značku ZOEVA stetce a je to veľmi príjemná vec ak môže človek vyskúšať a napysat svoje hodnotenie

15. apr 2016
avatar

DM je obchod,ktory navstevujem veeelmi casto a testovanie ma tesi.Hlasim sa aj ja 🙂

15. apr 2016
avatar

Aj ja by som rada..

15. apr 2016
avatar

DMka je moj prechodný domov, ja nechcem, ja musííím a hlavne Denk mit a Baby love. chcem chcem chcem testovat 😀

15. apr 2016
avatar

Aj ja by som rada testovala dm vyrobky zboznujeeeem🙂

15. apr 2016
avatar

Jeej super, tesim sa.

15. apr 2016
avatar

Aj jaa 😉

15. apr 2016
avatar

Určite aj ja chcem rada orestujeme ☺

15. apr 2016
avatar

Ja by som sa tiež rada zapojila, vyuzivame v dm hlavne vyrobky alverde a bio radu, ak by bolo niečo z tohto sudka, tak určite.

15. apr 2016
avatar

Tiez by som to rada skusila,do dm chodime casto..

15. apr 2016
avatar

Aj ja sa rada zapojim,rada v DM-ke nakupujem,takze pevne verim,ze sa mi podari aspon pri nejakom vyrobku dostat do testovacieho timu 🙂

15. apr 2016
avatar

Aj ja by som rada zapojila do testovania

15. apr 2016
avatar

Ja a moje dcérky 👸 👸 by sme rady testovali dm vyrobky...🙂

15. apr 2016
avatar

Do DM chodim často. Rada budem testovať

15. apr 2016
avatar

super rada sa zapojím do testovania, dm výrobky su kvalitne

15. apr 2016
avatar

Velmi rada chodim do DM 🙂 rada budem testovať výrobky 🙂

15. apr 2016
avatar

Rada nakupujem a rada budem testovat 🙂

15. apr 2016
avatar

DM naša TOP predajňa,furt tak kopu prachov s dcérou oplieskame 😀

16. apr 2016
avatar

Tiez by som rada testovala...milujem vyrobk dm

16. apr 2016
avatar

super ja uz som bola dm skaut 🙂

16. apr 2016
avatar

Aj by som chcela😀

16. apr 2016
avatar

👏👏👏 jeeej, ano 🙂

16. apr 2016
avatar

Hlaaaaasim sa! DMka je moja obľúbená drogerka!

16. apr 2016
avatar

Bomba bomba testovačka pre nás bude DM hračka 🙂

16. apr 2016
avatar

Super, u nas je DM top....kazdy mesiac min.80 evri 😉

16. apr 2016
avatar

teším sa

16. apr 2016
avatar

Parada tesim sa na testovanie

16. apr 2016
avatar

aj ja by som sa potešila

16. apr 2016
avatar

Wau take prijemne testovanie by som brala. Moja drogeria.

17. apr 2016
avatar

barala by som hneď, každý mesiac nakupujeme v DM!!!veľmi by som bola rada, keby som mohla testovať!

17. apr 2016
avatar

Aj nasa rodinka by rada testovala s DM. 🙂

17. apr 2016
avatar

Ja chceeeem, ja ja jaaaaaa 🙂

17. apr 2016
avatar

DM Je u nás top drogéria či pre mňa,malého,manžela, nášho havka proste top pre celú rodinu

17. apr 2016
avatar

máme osvedčené produkty ktoré z tadiaľ nakupujeme ale rada by som týmto smerom otestovala aj iné

17. apr 2016
avatar

aj ja by som rada otestovala

17. apr 2016
avatar
17. apr 2016
avatar

Super už sa tešim a rada sa zapojim tiež do testovania.Kozmetiku nakupujem v DMke (okrem inych obchodov) tiež a poteši každa maličkost čo sa kozmetiky tyka!Podme na to!!!

17. apr 2016
avatar

Joooj, tak toto testovanie by ma veľmi potešilo 🙂

17. apr 2016
avatar

Paráda 🙂

17. apr 2016
avatar

Milujeeem DMku <3 a vsetky vyrobky tam 🙂 tesim sa

17. apr 2016
avatar

tak toto je super správa. :D

17. apr 2016
avatar

jeeej, rada by som sa zapojila, DM je top 🙂

17. apr 2016
avatar

Ja by som sa chcela informovať ohľadom pobočiek dm na slovensku. Už raz davno som tam pisala, ale nič sa neudialo. Mrzi ma že u nas na Orave ich je žalostne malo. Ale taka oničom teta drogeria je tam zbytočne často 😠. Sice teraz zijem v at a mam blizko dm, ale ked sa na sk vratim bude mi dmka hrozne chybat

17. apr 2016
avatar

Super, tesim sa ;) v dm sme skoro kazdy den ;)

17. apr 2016
avatar

Jeee aj my by sme chceli testovať, v DM predajniach nakupujeme stále a je to ten naj obchod :D

17. apr 2016
avatar

Nas by tiez vyrobok/ky na testovsnie potesili 😀

17. apr 2016
avatar

Super aj ja by som chcela testovať, ja chodím len do DM, je najlepšia, je top a mam ju na skok

sticker
17. apr 2016
avatar

Jeeeej testovacka aj ja by som chcela... Do DM chodim pravidelne aj jed je pravda ze teraz najme na plienky a kozmetiku ale aj tak rada sa pridam aj ja

sticker
17. apr 2016
avatar

tak toto by som brala...dm vyrobky milujem..pomer kvalita a cena je neskutočný 🙂

17. apr 2016
avatar

Rada vyskúšam, v DM je stále niečo nové za super ceny a hlavne kvalitné...

17. apr 2016
avatar

tiez budem rada testovat...dm je super

17. apr 2016
avatar

Aj ja rada otestujem 🙂

17. apr 2016
avatar

jeeeejko, milujem DM-ku a jej výborky a kupony a zľavy. Takže aj ja rada otestujem všetko z DM-ky. Teším sa.

17. apr 2016
avatar

neviem, ci to tu uz bolo spomenute...no DM je moj druhy domov...mozno to vyznie ako reklama,no maximalna spokojnost...ci uz vyrobky alebo zamestnanci...velka cest by bola pre tuto firmu testovat...ziadna povinnost,no prijemna aktivita...;)

17. apr 2016
avatar

Aj mi chceme testovat

18. apr 2016
avatar

My nechceme testovat, ale v dm sme fakt casto a velmi spokojni. Cela filozofia, produkty (u nas hlavne detske a potraviny), vacsinou mili zamestnanci, aj veci vam zabalia do tasiek - to je super a mame uz tolko bodov ze to nestihame ani "minut" 🙂

18. apr 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

aj ja by som rada testovala 🙂 a to uz niesom ani na materskej 🙂

18. apr 2016
avatar

Super

18. apr 2016
avatar

Sme z vyrobkami uz od vias rastu v brusku 100% spokojne 😉😉👍👍👍👍radi potestujeme aj nove vyrobky 😉

18. apr 2016
avatar

Aj my buddeme radi testovat. A ozaj kocky je Na koniku skupiina dm?

18. apr 2016
avatar

Mam rada dm vyrobky, su kvalitne a cenovo dostupne, rada budem testovat ..

18. apr 2016
avatar

aj my sa radi zapojíme 🙂

18. apr 2016
avatar

aj my si ich radi vyskusame 🙂

18. apr 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

rada sa zapojím

19. apr 2016
avatar

môžme otestovať...

21. apr 2016
avatar

tak také to vyskúšanie výrobkov by aj mňa potešilo. Ja veci z dm proste milujem

21. apr 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Milujeme dm 🙂 moja top ,hoci mame s dcerou alergiu na rozne vyrobky z vyrobkov denkmit sa nam nic nestalo 🙂 nas domcek je denkmit raj 🙂 isto by som chcela testovat.. A rada sa zapojin :-*

22. apr 2016
avatar

Ak sa ešte dá, radi by sme testovali tiež... 😀😊

22. apr 2016
avatar

Snáď sa usmeje šťastie i na nás😃

24. apr 2016
avatar

Kedy bude dm testovanie?

25. apr 2016
avatar

Mam zaujem o testovanie bio potravin vzhladom na to, ze mame v rodine vela potravinových alergii, takze ak pojde o tie, hlasim sa 🙂

27. apr 2016
avatar

tomuto testovaniu by som sa teda velmi potesila 🙂

27. apr 2016
avatar

Testovala by som s radosťou

28. apr 2016
avatar

dm je naj milujem

28. apr 2016
avatar

aj ja s dcérkou by sme chceli pridať 🙂

28. apr 2016
avatar

aj ja sa tuzim zapojit.....🙂

10. máj 2016
avatar

Tuzim sa zapojit do sutaze nakolko cela rodina vyuzivame vyrobky dm a radi by sme objavovali /vyskusali/ dalsie produkty a tak si aj rozsirili sortiment tejto znacky 😊

13. máj 2016
avatar

som na testovanie ako stvorena, a hlavne hladam nove a zdrave jedla, nakolko veta z ust mojich deti, mami chcem nieco sladke ma vie vytacat kazdy den , no mozem sa im cudovat ked sama neviem odolat?tak zacat musim od seba...

13. máj 2016
avatar

tato zn, DM je uzasna vecicka, cela rodina ju pouzivame mama, tato, a dvojicky od ich narodenia sme verny znacke DM vo vsetkych smeroch, od plienok, veciciek na kupanie, masirovanie, mliecok, vyzivy , a mama a a tato veskera kozmetika co sa da,, a radi skusame ich nove vecicky a hlavne novinky ...

13. máj 2016
avatar

Velmi radi by sme sa ako rodina s jednym babatkom na svete a druhym v brusku zapojili do testovania produktov. Uprednostnujeme bio produkty,potraviny, DM vyrobky,ktore nenajdeme v inych obchodnych retazcoch. Sme s ponukou Vasej drogerie mimoriadne spokojni.

13. máj 2016
avatar

aj my milujeme dm, detičky pijú babay love mliečko, radi by sme testovali 🙂

14. máj 2016
avatar

Jeej aj ja chcem testovať...nakupujem len v DM a som aj clenkou😊...Vždy dobre nakupim hlavne pre malu😘

25. máj 2016
avatar

Milujem dm a rada skusam vyrobky ich znacky ako balea a denk mit a v buducnosti kedze cakam babatko budem urcite skusat aj vyrobky babylove a potesilo by ma keby mozem vyskusat novinky ktore dm ponuka

26. máj 2016
avatar

tesim sa na testovanie v DM

28. jún 2016
avatar

DM-ka ..... TOPKA !!! 🙂 Rada by som sa zapojila ;)

31. aug 2016