Testovanie dm výrobkov
Chcel by som vám oznámiť zaujímavú novinku! V nasledujúcich mesiacoch budete mať možnosť testovať rôzne výrobky dostupné v dm predajniach po celkom Slovensku.

Ako viete, dm sa na slovenskom trhu stala synonymom bezpodmienečnej kvality. Preto si myslím, že tieto kampane potešia mnohé z vás!
Ak máte záujem, stačí sledovať profil konik_testuje. Každý mesiac bude jedna kampaň a každú jednu poctivo oznámim v blogu 🙂
Ak sa chcete dozvedieť viac o projekte "Vaše skúsenosti so značkou", prečítajte si môj článok.
Majte sa pekne,
Vivi - @gradan
Odporúčame
Najlepsia sprava aka tu bola 👍🏻👍🏻👍🏻 To sa bude s radosťou testovať 😊🔝
Dalsie skvele produkty na testovanie☆★☆
ááánoooo 😀
oh, to uz ano 🙂
aj my by sme chceli testovat 🙂
dm milujem, kazdy den som tam :D aj my chceme testovat 🙂
super, v dmke som varená pečená😀
DM výrobky mam veľmi rada, otestujem s radosťou 🙂
Tiež rada otestujem 🙂 dm výrobky
juchuuuu 🙂 ... tiez chcem testovat 🙂 ... milujem dmku 😀
Tak ted uz byt jen vybranou testerkou 1*
rada by som otestovala dm výrobky...super výber 🙂
jeee DM produkty chcem aj ja testovať ♥
jej aj ja chcem testovať DM produkty mám ich rada a kupujem ich
super, tesim sa, v Dm pravidelne nakupujem 🙂 rada by som testovala ich produkty
Aj ja chceem testovat 🙂 🙂
Aj u nas radi nakupujeme radi v dm drogerii,vsetky vekove kategorie u nas doma si tam najdu to prave 🙂
Rada sa pridám, DM je moja srdcovka 💜💝💜😉
potesilo by 🙂
supeer 🙂
Supish, na parádu!;)
Prvý test na Mk,ktorého by som sa učíte zúčastnila 😀
Moja najlepsia drogeria aj mna by potesilo testovanie🙂
tak do tohoto sa aj ja rada zapojím 🙂
ked je nieco zadarmo, tak sa tam nahrnu vsetci 🙂
rada sa zapojim, tesim sa 🙂
rada sa zapojim, pracovala som tam chvilku
Skoda, ze nepisete, o priblizne ktory druh vyrobkov sa jedna. Vsetky chcu testovat, ani nevedia co-ci kozmetiku, cistiace prostredky, potraviny, atd. Napr. ja by som nechcela testovat Baleu - preto netusim, ci sa oplati prihlasit 🙂
@blondiee83 Veď uvidíš pri každej kampani 🙂 Budú aj novinky, rôzne výrobky, rôzne rady výrobkov. Nechaj sa prekvapiť 🙂
@acernas netestovala a ani nemam zaujem.... vyrobok ktory chcem, si viem normalne kupit.... a toto ako marketingovy krok? Na Slovensku? 🙂 ... ak sa nasledne potvrdi, ze sa dvihol zaujem o vyrobok, preco nie.... kazdopadne ma vie pobavit, ako sa kdektore dokazu trhat napr. o jednu sackovu polievku a vypisovat hore dole, aby ju dostali.... 🙂
No my by sme tiez radi testovali,kupujeme mnozzstvo vyrobkov v dm,pre deti aj pre nas
@konik_testuje Super, dakujem za rychlu odpoved. Tak budem sledovat, co ma zaujme 🙂
@marusia12 ty nemas záujem a nikto tvoj nezáujem nekomentuje tak prečo musis ty komentovať záujem iných ? Ved nevies prečo to ženy robia ... Niektoré ozaj rady testuju,niektoré sa potešia a pomôže im aj vzorka ,niektoré nemajú na to kúpiť cele balenie ako ty a Potom prísť na to ze to nevyužijú ... Kazdy sme nejaký ... Vidíš aspon aka je doba a realita ze sa musia trhať aj o polievku ...
Ank,ano,ano....aj ja chcem....super,dm je moja,ich kozmetiku pouzivame cela rodinka 🙂 velmi by som chcela testovať....snad mi to tentoraz vide...🙂
super, to bude radosť testovať, teším sa veľmi , DM drogéria je naša najobľúbenejšia drogéria
Jaaaj uz sa tesim 😀
Aj ja by som chcela 🙂 Dm tu som človekom 🙂
Jej, tesim sa. Uvidime, co to budu za produkty, ci sa napokon zapojim. No za mna plus, ze sa na to dali. Opat sa dozviem daco nove 😉
Dm ma ozaj skvelé vyrobky,tesim saaa 😉
Tesim sa🙂
Paráda teším sa
@konik_testuje super!!! Uz sa moc tesim dufam ze sa nam uz tentoraz podari nieco otestovat vhodne pre nas ;)
JA sa tiež teším 🙂 rada testujem, zvlášť nové veci, ktoré sme ešte nemali doma 🙂
Aj ja sa pripájam, dm navštevujeme pravidelne a radi ;)
Som za😊 dm-ko je top😍
DM juupi jeeej 😊😊😊😊 zboznujrm ich znacku 😊😊
ja tiez..radi tam chodíme 🙂
ja sa tiež pripájam aj my radi nakupujeme v DM
aj ja by som rada testovala 🙂
Ak mozem rada by som testovala uz som mala tú možnosť testovať značku ZOEVA stetce a je to veľmi príjemná vec ak môže človek vyskúšať a napysat svoje hodnotenie
DM je obchod,ktory navstevujem veeelmi casto a testovanie ma tesi.Hlasim sa aj ja 🙂
Aj ja by som rada..
DMka je moj prechodný domov, ja nechcem, ja musííím a hlavne Denk mit a Baby love. chcem chcem chcem testovat 😀
Aj ja by som rada testovala dm vyrobky zboznujeeeem🙂
Jeej super, tesim sa.
Aj jaa 😉
Určite aj ja chcem rada orestujeme ☺
Ja by som sa tiež rada zapojila, vyuzivame v dm hlavne vyrobky alverde a bio radu, ak by bolo niečo z tohto sudka, tak určite.
Tiez by som to rada skusila,do dm chodime casto..
Aj ja sa rada zapojim,rada v DM-ke nakupujem,takze pevne verim,ze sa mi podari aspon pri nejakom vyrobku dostat do testovacieho timu 🙂
Aj ja by som rada zapojila do testovania
Ja a moje dcérky 👸 👸 by sme rady testovali dm vyrobky...🙂
Do DM chodim často. Rada budem testovať
super rada sa zapojím do testovania, dm výrobky su kvalitne
Velmi rada chodim do DM 🙂 rada budem testovať výrobky 🙂
Rada nakupujem a rada budem testovat 🙂
DM naša TOP predajňa,furt tak kopu prachov s dcérou oplieskame 😀
Tiez by som rada testovala...milujem vyrobk dm
super ja uz som bola dm skaut 🙂
Aj by som chcela😀
👏👏👏 jeeej, ano 🙂
Hlaaaaasim sa! DMka je moja obľúbená drogerka!
Bomba bomba testovačka pre nás bude DM hračka 🙂
Super, u nas je DM top....kazdy mesiac min.80 evri 😉
teším sa
Parada tesim sa na testovanie
aj ja by som sa potešila
Wau take prijemne testovanie by som brala. Moja drogeria.
barala by som hneď, každý mesiac nakupujeme v DM!!!veľmi by som bola rada, keby som mohla testovať!
Aj nasa rodinka by rada testovala s DM. 🙂
Ja chceeeem, ja ja jaaaaaa 🙂
DM Je u nás top drogéria či pre mňa,malého,manžela, nášho havka proste top pre celú rodinu
máme osvedčené produkty ktoré z tadiaľ nakupujeme ale rada by som týmto smerom otestovala aj iné
aj ja by som rada otestovala
Super už sa tešim a rada sa zapojim tiež do testovania.Kozmetiku nakupujem v DMke (okrem inych obchodov) tiež a poteši každa maličkost čo sa kozmetiky tyka!Podme na to!!!
Joooj, tak toto testovanie by ma veľmi potešilo 🙂
Paráda 🙂
Milujeeem DMku <3 a vsetky vyrobky tam 🙂 tesim sa
tak toto je super správa. :D
jeeej, rada by som sa zapojila, DM je top 🙂
Ja by som sa chcela informovať ohľadom pobočiek dm na slovensku. Už raz davno som tam pisala, ale nič sa neudialo. Mrzi ma že u nas na Orave ich je žalostne malo. Ale taka oničom teta drogeria je tam zbytočne často 😠. Sice teraz zijem v at a mam blizko dm, ale ked sa na sk vratim bude mi dmka hrozne chybat
Super, tesim sa ;) v dm sme skoro kazdy den ;)
Jeee aj my by sme chceli testovať, v DM predajniach nakupujeme stále a je to ten naj obchod :D
Nas by tiez vyrobok/ky na testovsnie potesili 😀
Super aj ja by som chcela testovať, ja chodím len do DM, je najlepšia, je top a mam ju na skok

Jeeeej testovacka aj ja by som chcela... Do DM chodim pravidelne aj jed je pravda ze teraz najme na plienky a kozmetiku ale aj tak rada sa pridam aj ja

tak toto by som brala...dm vyrobky milujem..pomer kvalita a cena je neskutočný 🙂
Rada vyskúšam, v DM je stále niečo nové za super ceny a hlavne kvalitné...
tiez budem rada testovat...dm je super
Aj ja rada otestujem 🙂
jeeeejko, milujem DM-ku a jej výborky a kupony a zľavy. Takže aj ja rada otestujem všetko z DM-ky. Teším sa.
neviem, ci to tu uz bolo spomenute...no DM je moj druhy domov...mozno to vyznie ako reklama,no maximalna spokojnost...ci uz vyrobky alebo zamestnanci...velka cest by bola pre tuto firmu testovat...ziadna povinnost,no prijemna aktivita...;)
Aj mi chceme testovat
My nechceme testovat, ale v dm sme fakt casto a velmi spokojni. Cela filozofia, produkty (u nas hlavne detske a potraviny), vacsinou mili zamestnanci, aj veci vam zabalia do tasiek - to je super a mame uz tolko bodov ze to nestihame ani "minut" 🙂
aj ja by som rada testovala 🙂 a to uz niesom ani na materskej 🙂
Super
Sme z vyrobkami uz od vias rastu v brusku 100% spokojne 😉😉👍👍👍👍radi potestujeme aj nove vyrobky 😉
Aj my buddeme radi testovat. A ozaj kocky je Na koniku skupiina dm?
Mam rada dm vyrobky, su kvalitne a cenovo dostupne, rada budem testovat ..
aj my sa radi zapojíme 🙂
aj my si ich radi vyskusame 🙂
rada sa zapojím
môžme otestovať...
tak také to vyskúšanie výrobkov by aj mňa potešilo. Ja veci z dm proste milujem
Milujeme dm 🙂 moja top ,hoci mame s dcerou alergiu na rozne vyrobky z vyrobkov denkmit sa nam nic nestalo 🙂 nas domcek je denkmit raj 🙂 isto by som chcela testovat.. A rada sa zapojin :-*
Ak sa ešte dá, radi by sme testovali tiež... 😀😊
Snáď sa usmeje šťastie i na nás😃
Kedy bude dm testovanie?
Mam zaujem o testovanie bio potravin vzhladom na to, ze mame v rodine vela potravinových alergii, takze ak pojde o tie, hlasim sa 🙂
tomuto testovaniu by som sa teda velmi potesila 🙂
Testovala by som s radosťou
dm je naj milujem
aj ja s dcérkou by sme chceli pridať 🙂
aj ja sa tuzim zapojit.....🙂
Tuzim sa zapojit do sutaze nakolko cela rodina vyuzivame vyrobky dm a radi by sme objavovali /vyskusali/ dalsie produkty a tak si aj rozsirili sortiment tejto znacky 😊
som na testovanie ako stvorena, a hlavne hladam nove a zdrave jedla, nakolko veta z ust mojich deti, mami chcem nieco sladke ma vie vytacat kazdy den , no mozem sa im cudovat ked sama neviem odolat?tak zacat musim od seba...
tato zn, DM je uzasna vecicka, cela rodina ju pouzivame mama, tato, a dvojicky od ich narodenia sme verny znacke DM vo vsetkych smeroch, od plienok, veciciek na kupanie, masirovanie, mliecok, vyzivy , a mama a a tato veskera kozmetika co sa da,, a radi skusame ich nove vecicky a hlavne novinky ...
Velmi radi by sme sa ako rodina s jednym babatkom na svete a druhym v brusku zapojili do testovania produktov. Uprednostnujeme bio produkty,potraviny, DM vyrobky,ktore nenajdeme v inych obchodnych retazcoch. Sme s ponukou Vasej drogerie mimoriadne spokojni.
aj my milujeme dm, detičky pijú babay love mliečko, radi by sme testovali 🙂
Jeej aj ja chcem testovať...nakupujem len v DM a som aj clenkou😊...Vždy dobre nakupim hlavne pre malu😘
Milujem dm a rada skusam vyrobky ich znacky ako balea a denk mit a v buducnosti kedze cakam babatko budem urcite skusat aj vyrobky babylove a potesilo by ma keby mozem vyskusat novinky ktore dm ponuka
tesim sa na testovanie v DM
DM-ka ..... TOPKA !!! 🙂 Rada by som sa zapojila ;)


Jeej, tak toto by som brala. DM je môj kôň 😊, samozrejme okrem toho nášho modrého koníka 😀 testovala by som ich výrobky o dušu 😊