icon
1 / 1
avatar

Ahoj 🙂 nyslim že túto chladničku by som veľmi rada otestovala. Veľmi ma zaujala. Pozerám po nej už dlhší čas...

15. okt 2018
avatar

To akoze ju prinesiete a o mesiac odnesiete, ci ako to funguje?

15. okt 2018
avatar

😶vypulila som oči , tak toto je ina šupa ! Nám sa akurát pokazila chladnička no skôr mrazak sa guma oddelila od dverí čiže stále máme námrazu sufliky sa nedajú otvárať pretože sú sami ľad. Veľkú hotovosť nemame na ozaj super kvalitnú chladničku a splátkami to nechceme veľmi riešiť .... mat takúto špičkovú chladničku bolo pre našu 6clenu rodinku ten najlepšii darček 😘

15. okt 2018
avatar

Zaujimave

15. okt 2018
avatar

joooooj, toto bude testovačka 🙂 👏👏👏 určite skúsim šťastie a prihlásim sa, lebo už mesiac mi moja chladnička vypína, tak to vyzerá tak, že k Vianociam "dostanem" chladničku 😒

15. okt 2018
avatar

Určite sa zapojím, poškuľujeme po novej chladničke, nakoľko tá naša chudinka už pomaly odchádza do chladničkového nebíčka :(

15. okt 2018
avatar

vau nadherna.

15. okt 2018
avatar

Chcela som podobnú,nakoniec chlap dovlacil niečo úplne iné

15. okt 2018
avatar

skusenost ma naucila, ze ako prve zistujem moznost zohnat servis....

15. okt 2018
avatar

ha ha ja by soma aj testovala 🙂 ale kde by som ju dala? musela by som vyhodiť jednu skriňu a ešte je otázka či by vôbec prešla cez dvere (kvôli kráse nebudem búrať zárubňu) a kto by ju vytrepal na 2. poschodie - výťah nehrozí

15. okt 2018
avatar

Wau tak toto by som chcela. To je môj a mužov sen mať takúto. Moja 10 rocna pomaličky dosluhuje a zatiaľ peniažky na novú nemáme. Moje deti milujú jogurty , najmä starší a to za týždeň zje aj 14 a do toho iné veci na raňajky a hneď je plná moja mini chladnička.
Určite by som našla miesto pre ňu.

15. okt 2018
avatar

Ja si počkam na sušičku 😝

15. okt 2018
avatar

ja už túto "testujem" 8 rokov. 🙂

15. okt 2018
avatar

Tá by nás potešila, konečne by som mala viac miesta v chladničke. 🙂

15. okt 2018
avatar

Tak nam by sa zisla a sadla sem ako rit na serbel 😉
Nas nasa stara chladnicka opustila min.rok a presne 2 dni pred Vianocami.. Dali sme ju opravit tunajsiemu opravarovi,ktory ju zapojil nejako "na priamo" a kedze bol taky sikovny, v priebehu 1 a pol mesiaca nam ta "opravena" chladnicka zozrala tolko energie,ze vo februari nam prisiel pozdravny list z elektrarni, krasny nedoplatok 900€ !
Uhradit nedoplatok a samozrejme vyssie preaddavkove platby maju za nasledok,ze uz takmer rok pouzivame chladnicku mojich rodicov..:-/
Takze pre mna by bola testovacka to najviac, co by som si mohla priat 😉

15. okt 2018
avatar

Zdravím 🙂 Tak presne takúto by som potrebovala pri mojich 4-roch nenajedených chlapoch. Dvaja tínedžeri, ktorí cvičia (19,17) jeden vo vývoji (7) a ten štvrtý manžel tiež stále hladný. A ja by som konečne tiež kde mala dávať moje zdravé dobroty.
Takáto by nám snáď aj stačila - tak veľmi rada otestujem. 🙂

15. okt 2018
avatar

Waaaaaau tak to si uz teraz drzim silno prsty aby ste ma vybrali.Je uzasna😍😍😍😍😍😍

15. okt 2018
avatar

Chladnička😱😱😱wau....u nás je asi dominanta chladnička a kuchynský stôl🌷

15. okt 2018
avatar

Chladnička 😍
Vedela by som si predstaviť testovať u mojej maminky 🍽
Keďže aj my doma sme fanúšikmi značky Samsung a podobnú mame ☺️
Maminke by sa hodila nova chladnička, keďže tu čo majú už dosluhuje 😔
Verim že to by bolo to správne miesto kde by sa mohlo testovať 🙂
A určite aj v správnych rukách 🙂
Manželka, mamina, babička skratka je to naše zlatíčko ktoré si dáva záležať i na pravidelných rodinných obedoch 🍽
❤️

15. okt 2018
avatar

wau no tato krasavica urcite potesi kazdu zenu v domacnosti budem si ju tajne priat 🙂

15. okt 2018
avatar

Bývame s rodičmy v ich dome ,staviame domček , tak je nas doma dosť a mame este starú chladničku , ktora dosluhuje a nieje dost velka vzdy je nabita doplna 😀 tato krasna chladnička by sa nám hodila , a keby sme dokončili domček by sme si ju presunuli tam,do nasho noveho domceka a okrašlila by nám kuchynku ,na tuto chladničku pokukujem už dlhšie 😍 💝

15. okt 2018
avatar

Kraaaasnaa❤️❤️

15. okt 2018
avatar

A áno je u nás dominantou práve chladnička , pretože keď je plna a funkčná všetci sme spokojní , a otvára sa každú chvíľu tam niekto niečo hľadá alebo len tak hľadí ako koza na nové vráta , som rada že skončilo leto pretože stále môj muž hľadal nanuky a mrazak bol polepeni lepiacov ako tak aby nevznikla vacsia námraza tak to bolo teda no stále to nemame vyporiadanie

15. okt 2018
avatar

Tak toto je pecka testovanie ..tak tato by sa do mojej novej kuchyne velmi hodila 😮 waw veľmi rada by som testovala 🙂

15. okt 2018
avatar

Joj ta je nadherna rada by som otestovala nasa je nam mala a ked navarim nemam kto de dat a co najlepsie ukryva moja chladnicka dobre vychladene sampanske 😍a nejaku tu cokoladku ked vsetci spiamamina chodi pomalicky vyjedat 🙈🙈a keby sme uz vyhrali testovacku poprosimk nej aj nejaky zamok nakolko je vecia a zmestilo by sa mi viac tam tej cokoladky 😂🙈😘

15. okt 2018
avatar

Dobrý deň,testovanie chladničky,by bolo momentálne splnenie môjho sna.S našou starou sa trápime už 12ty rok,síce funguje,no myslím,že má bočné úmysly,opustiť nás v tichosti a bezbolestne, 😀..počula som,že elktronika obľubuje umrieť pred vianocami 🙂..viac menej už neslúži na to čo má..nechladí nám potraviny ale pomaly mrazí,tiaž kazia sa v nej veľmi rýchlo..o mraziaku ani nehovorím..darmo si tam naukladám naše krvopotne vyrobené klobásky či syrové korbáčiky,ked ju každý mesiac musím odmrazovať a boriť ľadovce..radi privítame nášho nového člena v domácnosti a budeme ho opatrovať tak verne, ako našu staršiu verziu 🙂

15. okt 2018
avatar

Jedno velke vau 😱😱😱😱😱😱😱😱😱😍

15. okt 2018
avatar

Ooooo môj bože 🙂 rak toto by bola aka super akcia u nás doma.
Síce jednu vstavanú chladničku už mámr ale miesto na túto krásku sa nájde. Aspoň by som dokázala mm čo som tak veľmi chcela.

15. okt 2018
avatar

Tak to by bolo super, keby som dostala domou takú krásku. Jednu Samsung už mám doma, ale nejak už prestáva fungovať, čiže novu by som začala hneď používať

15. okt 2018
avatar

Ejhaaaa 😋 tak tato by sa mi hodila do kuchyne 😋

15. okt 2018
avatar

Kraaasna 😍 no dominantou kuchyne je asi velky pult 🙂

15. okt 2018
avatar

Našou dominantou kuchyne sú okrem detí aj chladnička. Úprimne? Som maniak na chladničky, o tom by vedel veľmi obšírne napísať môj manžel 😁, keďže sa o ňu starám ako o bábätko. No, ale prečo nie, keď vďaka chladničke mám po ruke vždy niečo na to, aby som uvarila, či upiekla na čo majú doma chuť. Keďže pri sťahovaní do domu mi tak obuchali chladničku chlapci, že som až za plakala, tak za mňa by bolo testovať túto chladničku narodeninový a vianočný darček v jednom 😍 a v novej kuchyni, ktorá sa už vyrába, by to bol sen ❤️

15. okt 2018
avatar

Kuchyna je krasna vtedy, ak tvori jeden celok, lebo vsetko so vsetkym suvisi😁. Ale dominantne je veru to, co je najvacsie a tym je jednoznacne chladnicka. Paci sa mi velmi tento styl ameriky😍, uzasne by sa u nas vynimala🤗. Venovala by som ju nam, k nasemu vyrociu a v nej by sa chladil jeho oblubeny cheesecake a sampanske. Krasna predstava☺️

15. okt 2018
avatar

Waaw, nemozem tomu uverit. Zislo by sa veru ako sol🙂)) Melie z posledneho a neverim ze do Vianoc prezije. 🙂)) Taky megadrahy darcek tu este nikdy nebol🙂)

15. okt 2018
avatar

My bývame 4 roky v novom dome, chladničku máme 4-ročnú, ale túto dvojchladničku by som brala všetkými desiatimi. Dali sme vstavanú whirpool a z bytu sme si museli ponechať rezervnú starú chladničku v garáži , lebo v tej vstavanej je málo miesta. Hoc sme dali vyšší rozmer.... Takto by u nás ale došlo k menšej prestavbe, čo by nám nevadilo... z dvoch chladničiek by sa stala jedna dominanta našej kuchyne 🙏❤❤

15. okt 2018
avatar

Wow,nasa chladnicka uz ma veru viac ako 10 rokov,aj ked stale funguje.ale cim smw vacsia rodina,tym menej miesta je v nej a kazdy chvilku prehadzujem veci,takze testovacka by urcite potesila☺

15. okt 2018
avatar

dobry den, rada by som sa zapojila do testovania chladnicky, nasa ma uz 10 rokov a pomalicky dosluhuje :( uvazujeme o americkej a toto by bola idealna prilezitost si ju vyskusat zatial nanecisto 🙂

15. okt 2018
avatar

Tak takúto chladničku mať a neriešiť, kde čo mám doslova napchať aby sa mi to všetko zmestilo by bolo super😉

15. okt 2018
avatar

Tak toto je mega, vždy som chcela tento typ chladničky, super 👏🏻 Testovanie by ukázalo, ci sa naozaj oplatí 😊

15. okt 2018
avatar

....a mne akurát moja dosluhuje. ...😁...aká to náhoda. ...

15. okt 2018
avatar

Pfuuu🤩🤩🤩
Chladničku by som veľmi rada testovala ako väčšina žienok 🙂
Lenže ja do tej chladničky chodím dosť často manžel potom preberá smenu v noci ,niekoľko x ju otvára a zatvára hľadá skryte poklady 🥓🍗🍖🥛🍺🥦😂
Do tejto by sa tých pokladov skrylo omnoho viacej 🤩

15. okt 2018
avatar

Nadherna,jednoznacne takato chladnicka by bola dominanta❤

15. okt 2018
avatar

Wau, tak chladnicku by som velmi rada testovala, stara dosluhuje a nebolo by zle nejaku otestovat. Mame aj pracku samsung a lepsiu som si vybrat nemohla. Budem sa tesit ak nas vyberiete.

15. okt 2018
avatar

Vzhľadom na to,že pred rokom do našej 4 člennej domácnosti,ktorú sme tvorili ja,manžel,dcéra a syn pribudol jeden nečakaný člen,náš maličký žrútik Matias,tak naša chladnička značky samsung nám začína byť tesná. 😀Naša mašinka má 170 cm a iba 3 regále úložného priestoru.No jednoducho už nič pre nás.
Takže teraz je nás už 5 a chladnička je celý náš svet.🤗Traja chlapi v byte milý SAMSUNG CHCI TĚ 🙏🙏🙏

15. okt 2018
avatar

Rada by som sa aj ja zapojila do testovania. Naša chladnička ma už 12 rokov takže už pomaly ide do dôchodku 😒 preto si budem držať palce že sa na mňa stastie pri výbere usmeje

15. okt 2018
avatar

Aj my by sme sa veľmi radi zapojili do testovania, naša chladnička skôr mrazi ako chladi a stále máme vo všetkom ľad a pritom je na minime🤷‍♀️. A sme veľká rodinka tak by sa nám určite hodila ❤

16. okt 2018
avatar

Tak toto by bola ina supa. Najskor pozeram, ze aha, aka pekna kuchyna. Az potom citam text. U nas by chladnicka dostala miesto na vyslni v novom byte a v novej kuchyni, kam sa budeme buduci mesiac stahovat. Vsetky spotrebice uz mame vybrate, len nad chladnickou este stale rozdumujeme😱

16. okt 2018
avatar

Zapajam sa do testu, nasa chladnicka teraz rozhodne dominantou kuchyne nie je, ale takato od Samsungu by urcite bola ! 🍀👍👏

16. okt 2018
avatar

odpovedam na otazku co je dominantou kuchyne: u nas je to smetny kos a bordel okolo neho :D krabica kam hadzeme plasty, krabica kam hadzeme tetrapaky, z druhej strany stoja sklene pohare ktore tiez pojdu do ineho koša... ked bude sutaz o nejake smetne koše potom sa zapojim, ladnicku mame zatial viac menej funkcnu a uz som si na jej vrzgot celkom zvykla po tych rokoch :D urcite by nebola ani nova dominantou, nech ju co najmenej vidime, ved este som nedokoncila ani dietu z roku 2016...

16. okt 2018
avatar

Samsung príď k nám!Naplníme ťa doplna a moje tri deti spolu s manželom ťa otestujú zo vsetkych strán a políc😃
Neviem prečo sa domnievajú,že otvorená chladnička rovná sa televízor...
Príď,čakáme ťa😘 neboj,ja ťa budem rozmaznávať...

16. okt 2018
avatar

" Americka" chladnicka to je moj sen, uz teraz viem kam postavit ju chcem. Testovat ju by bolo fajn, vela stravy do nej odkladam . Potesi sa aj taticko, ked sa tam zmesti aj pivecko 🤗💝🍺 to by bolo radosti, urcite sa k nam zmesti, preto Samsung nevahaj, chladnicku nam rychlo posielaj. Za odmenu slubujem, ze poriadno otestujem, recenziu kvalitnu s radostou napisem. Uz teraz velmi pekne dakujem 💝

16. okt 2018
avatar

Prosím, Prosím vyber mňa. Akurát sa sťahujeme do nového domu , novej kuchyne a americká chladnička nemôže chýbať keďže je môj detský sen. Akurát hľadám vhodného adepta a už som aj našla. velmi pekne prosím

16. okt 2018
avatar

Nádhera. 😍😍 veľmi rada by som testovala túto chladničku ❤

16. okt 2018
avatar

Tak toto bude super, zišla by sa ani neviete ako veľmi naša sa rozhodla ze bude polofunkcna a nejdeme jej vysvetliť ze takto to isto nejde a budeme nútený ju vyhodiť

17. okt 2018
avatar

😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘 určite ju otestujem ako najlepsie budem vediet...

17. okt 2018
avatar

Sice mam uz 3 chladnicku...no tento typ by som rada vyskusala, nakolko som este nemala moznost sa s takou stretnut 😍😚

17. okt 2018
avatar

U nás hlavne pre manžela je dominantou chladnička a myslím,že by sa vôbec nenahneval keby mal otestovať takúto krásnu a veľkú oproti tej našej mini 😉 takže testovanie by určite potešilo viacerých členov rodiny 😍❤️

17. okt 2018
avatar

😍😍😍Och tak na toto sa veľmi teším... a zaručene sa zapojím ☝️snáď nezabudnem keďže mam toho teraz dosť 🤦‍♀️... ale naša chladnička je už "dáma" v najlepších rokoch 🤦‍♀️takže chceli by sme ju vymeniť za nejakú novú "mladú ženu "🤣😉pokus o vtip(skôr ale trápny 🤦‍♀️, ale už to tu nechám napísané )... chladnička je u nás taka "manželova milenka" 🤣🤣🤣a moja,"večná nepriatelka - pokušiteľka"🤣🤦‍♀️🤭... keďže ale som sa rozhodla "dat sa dokopy" ☝️💪🏃‍♀️moja polička v chladničke nevyzerá nejako lákavo (pre muža zaručene ☝️🤭).. zelenina, jogurty, šunka, cottage..., atď...
A keďže som prednedávnom sama maľovala celý dom 💪💪💪tak si myslím, že si ju zaslúžim 🤭🤣😉🤗😘a ze pri tých našich nanovo namalovanych bielych stenách sa bude vynimat 😉🤔😘

19. okt 2018
avatar

Tešíme sa na testovanie

21. okt 2018
avatar

tak to je teda poriadna šupa 😲

21. okt 2018
avatar

Waaaaaau,tak k tejto testovacke sa rada pridam aj ja. Vela som o chladnickach samsung pisala kedysi v blogu ako ambasadorka a ked som porovnavala funkcie oproti mojej chladnicke ktora nam tu kvikoce, o no frost mozem snivat, vkuse nam mraziak namrza,tak to bolo ako porovnavat trambant so skodou superb 😂

22. okt 2018
avatar

Tak ja by som ju určite riadne vytestovala. 😅 práve sme kúpili byt a všetko v ňom bude nové. Prečo práve ja?? Mám 2 malé deti. V dedine kde sme kúpili byt sú len malé potraviny čo pre nás znamená veľký nákup v meste a potreba veľkého uloženého priestoru v chladničke. Po druhé. Pečieme torty a zákusky vždy je mojím veľkým problémom chladnička. Torta veľmi pije vlhkosť. ( moje doterajšie riešenie bol kartón nacapeny v chladničke. 😭🤣🤣. A vôbec mi nebude vadiť keď sa vám budem musieť chváliť s obsahom ktorý v nej mám pre moje drobce a krásne pekarenske vytvori ktoré už sa rosit dúfam nebudú. A v neposlednom rade milujem značku samsung. Mám telefón Samsung galaxy Note9 televízor mp3 tablet všetko samsung. A dúfam že o chvíľu aj chladničku. Ps. Jasne ze si kupim aj chladničku Samsung ale ak ušetríme cca1400e nebudem sa hnevať. 😘Samsung RB37J5329SS. Doskakavenia priatelia a teším sa na testovanie. ( ci už si ju kúpim alebo vyhrám. )

23. okt 2018
avatar

Dobrý deň, nás bolo 6 detí a vždy som túžila mat doma takú chladničku ako je na obr. 3😁, sestra ma Samsung chladničku už asi 20 rokov a stále jej funguje... Robí Samsungu dobrú reklamu 😁 nám náša vydržala len 5 rokov 😂

1. nov 2018