
Ahojte chcem sa spýtať aké máte skúsenosti s kurzom Midaro.
Ahojte chcem sa spýtať aké máte skúsenosti s kurzom Midaro. Chcela by som sa dovzdelávať ešte kým som na materskej popri deťoch dala som sa na doobedňajši kurz. Chxem sa iba spýtať či ste niekto robil
Máte skúsenosti so značkou menstruac.nohavickami Lumia?

Neurolog
Ahojte baby,prosím dajte tip na neurologa,ktorý zoberie prípadne aj za poplatok skôr🙏dakujem

Peľová alergia - oči
Ahojte mamičky, od minulej jari riešime s malým (4r) očnú alergiu, pod dohľadom očnej aj detskej lekárky, minulý rok sme nejak “prešli”, tento rok sa to v rovnakom čase zopakovalo, očná aj detská hneď
Ahojte. Včera sme boli na očkovaní medzi 5.a 6r..dcéra bola úplne zdravá, včera večer začala ale že brutálne kašlať, dusivý kašeľ. Celú noc. Cez deň bola v pohode a teraz zase kašle. Je to reakcia na očkovanie, či náhoda?

Hľadám partacku/parťáka pre dcéru a možno aj pre mňa
Ahoj, hľadám parťáka alebo partacku na ihrisko, bycikel alebo čokoľvek pre takmer dvojročnú dcéru. Najlepšie na trase Nová Dubnica - Trenčín 🙂

Dobrý detský fyzioterapeut Košice
Dobrý deň, poraďte mi prosím dobrého detského fyzioterapeuta v Košiciach pre 4 ročné dieťa, potrebujem to kvôli správnemu držaniu tela, dcéra sa hrbí a mám pocit, že ramená ma spadnuté dopredu. Chcela

Školy s mensím počtom detí
Dobrý večer chcem sa spýtať neviete o nejakej škole s menším počtom deti v triede druhý stupeň 5 ročník Bratislava okolie poprípade nejakú súkromnú ktorá nechce mesačne 500€ poprípade je nejaký príspe
Skúsenosť s nalepovanymi mihalnicami z DM pripadne Action,chcem to len na týždňovú dovolenku, ktoré odporúčate?lahka aplikácia a dlhsie vydržia.
Dalujem

Prebaľovací pult
Má už niekto skusenosti s týmto prebaľovacím pultom od tejto značky? Oplatí sa?

Neurologické, Psychiatrické ťažkosti a zlý prístup ku pacientom
Ahojte ľudia dneska ma to neskutočne vytočilo ich prístup bol som na konzultácií a potom som šiel na vyšetrenie ohľadom preverenia invalidného dôchodku áno prišiel mi papier o schválenie invalidného d

Pedagogicke minimum Levice
Ahojte..je tu niekto, koho prijali do Levíc na pedagogicke minimum?

Sadrový odtlačok bábätka
Dobrý deň, aké máte skúsenosti so sadrovymi odlitkami na ručičku a nožičku? Zaujíma ma napr tento: https://m.alza.sk/hracky/pearhead-trojramik-na-odtlacok-nastenny-biely-d5137799.htm

Trojrocna dcerka Dlho vecer zaspava
Na obed spi hodinu hodinu a pol max. Spi od 11:35-13:20 o 19:45 sa kupe , tak vecierka vychadza z izby, pišať, tu hentontu tamto, oci cierne od unavy, cez den lieta dnes napr kupacka v bazene plakal
Ak clovek berie Anopyrin 100mg denne, moze brat Paralen a Strepfen? Dala som si Strepfen asi 4 hodiny po Anopyrine a teraz citam, ze by sa nemal brat.
Dakujem
Ahojte kamoska robi cez agenturu, ma dohodu v ktorej ma 10h tyzdenne. Zdravotne aj sozialne za nu odvadzaju. Dnes si zlomila ruku, ma narok na PN aj ked je na dohodu?

Ktorú školu vybrať pre rozširujúce štúdium angličtiny?
Ahojte 😊 Zvažujem rozširujúce štúdium anglického jazyka a momentálne sa rozhodujem medzi UCM v Trnave, Trnavskou univerzitou, UKF v Nitre a Prešovskou univerzitou. Budem veľmi vďačná, ak sa podelíte

Môžem pracovať na dohodu počas súdneho konania o zverení dieťaťa do mojej starostlivosti ?
Dobrý deň, neviete mi poradit prosím.. riešim akurát súdnou cestou zverenie 6 mesačného synčeka do osobnej starostlivosti. Tým že otec sa o malého nezaujíma, finančne neprispieva tak finančne to bude











