Žeby nám chcela tými vianočnými hračkami čo si loví z boxu niečo naznačiť 🤣😂

Pizza con patatine fritte 🍟🍕🍅🇮🇹

Ahojte. Nemala niektorá z vás v tehotenstve problém s nártom? Mňa už niekoľko dní veľmi bolí a niekedy až páli. Občas sa na nohu vôbec nedá stúpiť. Bola som na cievnom vyšetrení, tam bolo všetko v poriadku. Ortopéd povedal, že je to zápal, ale vyšetril mi len členok, nárt vôbec neriešil, pritom bolesť mám práve tam. Mali ste niektorá niečo podobné? Zistili vám, z čoho to bolo a čo vám pomohlo?

avatar
kikab11
Správa bola zmenená    Dnes o 19:25    

Aktualne u nas v N.Z. ochladzuju poziarnici ulice,neskutocne teplo ,dnes bolo 39 ,ani Egypt nam netreba

avatar
mauga založila diskusiu
Dnes o 19:19    

Prečo ma všetky dievčatá ignorujú?

Ahojte, je mi ľúto, že tu pridávam tento príspevok. Už som z toho neskutočne smutný a neviem, ako ďalej pokračovať v živote. S každým dievčaťom, s ktorým som si písal, ma bezdôvodne odignoruje po neja

avatar
slavka_112
Správa bola zmenená    24. feb 2025    

Moje hobby. Puzzle 😍❤️🥰
Mačičky 1000 dielikov

(26 fotiek)
avatar
diaszoky založila diskusiu
Dnes o 19:14    

Je sťahovanie programu Microsoft Word naozaj spoplatnené?

Je pravda, ze sa plati,? Lebo kazdy okolo mna ho ma, ale kazdy ho ma dako zazracne zadarmo.. ako je to mozne? Dakujem

Ahojte, kočky,

poradte mi prosím kde v Bratislave alebo okolí pripraviť dcére oslavu 3tich narodenín v novembri?

Chcela by som tam mať dostatok priestoru na prípravu výzdoby, možnosť animátora, jedlo a nech sa majú deti kde zahrať.

Minulý rok sme mali v Ivanke v Inspire, len mi vadilo, že som si mohla chystať iba hodinu predtým a na oslave musela som stále za malou behať.

Budem vďačná za každý nápad😇

Odpovede na otázky od AI Google. Každý deň jedna.

Otázky sú k fotografiám uvedeným na:

https://www.modrykonik.sk/blog/ipsa646/album/brodil-som-hron-fcjm9n
   1. Aký bol ten úplne prvý pocit, keď ste sa bosou nohou dotkli marcového Hrona?

Prvý pocit. Tá voda je riadne studená, ale dá sa to vydržať. Treba sa rýchlo pohnúť vpred, aby som to vydržal a rýchlo bol na druhom brehu a vonku z vody! Inak nebolo to bosou nohou. To je prílišný risk. Mal som modré plastové papuče do sprchy.

   2. Stúpili ste niekedy pri brodení na niečo ostré alebo nečakané?

Zienky. Mina sa mi driclor a rozmýšľam, že si kúpim miesto neho Jenvox. Ma niekto skúsenosť?

Ruky matky držia syna len chvíľu, ale jej srdce ho drží navždy ❤️❤️🩵🩵

avatar
mvagusta založila diskusiu
Dnes o 18:30    

Máte skúsenosti s procedúrami Morfeus8 a Hifu po pôrode?

Morfeus8/Hifu… mate niekto realnu skusenost z jednej alebo druhej procedury co sa brucha po porode tyka? Spokojnost? Splnilo to ucel alebo vyhodene peniaze?

Pamatam si ako by to bolo vcera ked som sa tu tehotna pridala do skupiny januarovky 2008...
A dnes je z toho tehu brucha uspešná maturantka 🩷

avatar
majus2323 založila diskusiu
Dnes o 17:40    

Ako prebieha odstránenie štítnej žľazy?

Ahojte , viete mi v skratke povedať ako to prebieha keď vám dávajú von štítnu žľazu? Za predpokladu že nie sú žiadne zdravotné pooperačné komplikácie- ako dlho ste boli na PN , bolesti po operácii? Za

avatar
madamzel123 založila diskusiu
Dnes o 17:27    

Máte skúsenosti s gynekológom MUDr. Bubanom?

Prosím vás, ma niekto skúsenosť s MUDr Bubanom? Operoval niekoho? Ďakujem

avatar
viky7656 založila diskusiu
Dnes o 17:20    

Riešenie spavosti bábätka: Skúsenosti a rady

Ahojte, chcela by som sa poradiť, či je tu niekoho bábätko, ktoré stále len spí a je veľmi ťažko prebuditeľné. Syn je plne kojený, kľudne prespí celý deň, aj celú noc. Má 3 týždne a nikdy sa sám na je

avatar
namina založila diskusiu
Dnes o 17:11    

Odporučte spoľahlivý taxík na letisko Bratislava?

Odporučte prosím s ktorym taxi ste boli spokojné s idvozom na letisko BA z TT ? Ale sme 5ti

Prosim vas ake ventilatory mate v dome?

1. trieda pomaly končí 😶‍🌫️🫣

avatar
nepodarok založila diskusiu
Dnes o 15:42    

Je môj nákup pre jedného rozumný?

Teraz sa hovorí že sú ťažké časy, že je chudoba, že je všetko drahé, a tak všeobecne sa narieka, že treba všade na všetkom šetriť a tak. Ja nemám zle, len sa pýtam či som urobil správne. Lebo niekto h

Ahojte, viem že sme tu veľká komunita žien a my sme už na pokraji síl. Preto prosím aj tu, môj bratranec je už 4tí deň nezvestný. Ak môžete, prezdielajte si to na svoje socialne siete 🙏😪 V mene celej rodiny ďakujem

(2 fotky)

Ahojte. Mate niekto od o2 paušál radosť? Konci mi viazanosť v Telekome a neponúkajú mi nic cenovo zaujímavé, preto rozmýšľam nad prestupom. Ale bojím sa ako je to so signálom. Ďakujem za rady

avatar
nepodarok založila diskusiu
Dnes o 14:52    

Ženy sú neligické a nepriame

Pre mužov kolujú rôzne mýty o inom softvérovom nastavení žien, ako mužov. Muž je praktický, proste ide, spraví, vie čo chce, vykoná to. A ženy sa vraj riadia emóciami, robia néogické veci. Tým že nies

Strana