Máte skúsenosti so značkou DogMama?

Ahojte ake mate skusenosti s kolegenovymi nitami? Kolko cca vydrzia a efekt? Ďakujem

Ahojte.. prosím vás veľmi pekne je možné niekde na internete si pozrieť seriál Sultán/ Veľkolepé stoleti všetky časti? Ďakujem za odpovede

avatar
nikola1507 založila diskusiu
12. jún 2026    

Bolesť žalúdka po užití liekov: Čo robiť?

Ahojte dnes je to 4 deň ako má boli žalúdok... V pondelok som vzala Ibalgin okolo 10 potom nalgesin okolo 5 a ešte večer o 11 nalgesin kvôli bolesti krku. V utorok ma začal bolieť žalúdok a dnes je

Ahojte, je toto chutné? Ďakujem

avatar
b2759 založila diskusiu
12. jún 2026    

Zaberie EllaOne na zabránenie otehotneniu?

Ahojte, mali sme so snúbencom nehodu (kondom zostal vo vnutri, vytiahla som ho ale myslim ze urcite sa nejaka cast ejakulátu dostala so mna) a tak som si hned rano po 10 hodinách vzala Ella One, co bo

avatar
ruby_gold_sima založila diskusiu
12. jún 2026    

Odporučte prenosný sterilizátor cumlíkov

Ahojte, Viete mi odporúčiť prenosný sterilizátor na cumlíky, ktorý aj niečo vydrží? Vďaka 😊

avatar
lili177 založila diskusiu
12. jún 2026    

Neuznaná reklamácia v Deichmann: Ako pokračovať?

Chcela by som sa informovať odkedy nemusí predajca riešiť reklamáciu ani do roka?v deichmann ms vybavili vypísaním papiera o neuznani a poslanim k znalcovi...

„Max a jeho kvietky 💜
Keď sa narodil, ešte v pôrodnici som ho začala volať môj kvietok. Ani neviem prečo… proste som to tak cítila 🌼
A teraz mi nosí kvietky on.
Skoro každý deň. Stačí, že nejaké uvidí, a hneď myslí na mňa 🥹
kvety… pre mňa sú to tie najkrajšie dary.

Funguje vam messenger, FB?

avatar
pytame_sa_za_teba založila diskusiu
12. jún 2026    

Neviem odpustiť, že ma nechali u starých rodičov

Ahojte, som už dospelá, mám vlastnú rodinu, ale jedna vec z detstva ma stále bolí. Keď sa moji rodičia rozviedli, mala som 12 rokov. Obaja si pomerne rýchlo našli nových partnerov a začali si budovať

Dievčatá,ide vám Facebook a Messenger?

#dm_letnapohoda s krémikom na ruky
There is an Impostor among us.

avatar
hyperpohroma založila diskusiu
12. jún 2026    

Hodnota HCG 2200: Znamená to problém v tehotenstve?

Pekný deň, dnes mi vyšlo hcg okolo 2200 (v pondelok bolo 230), dnes mi doktorka robila aj usg ale videla len gestacný vak. Myslíte, že to môže byt problém? Čítala som, že od 1500hgc je už niečo vidiet

#dm_letnapohoda
V letnej horúčave padne vhod osvieženie dm sprcháčmi.

#dm_letnapohoda naša úroda zo záhradky 🥒
ODD ONE OUT !

Moja chvíľka pohody s produktami DM 🌞🧴 Opaľovacie krémy pripravené, kufor takmer zbalený a dovolenková nálada už prichádza. Stačí už len vyraziť za slnkom a oddychom! ✈️🏖️ #dm_letnapohoda

avatar
kris988 založila diskusiu
12. jún 2026    

Kedy požiadať o tehotenský príspevok?

Pekný deň, chcem sa spýtať, kedy ste dostali ako tehotné u gynekológa žiadosť o tehotenský príspevok ? Ja som mala včera poradňu, som 12+3tt a sestrička mi nič nedala. Keď som sa jej na to spýtala pov

Žienky, rady ako variť vajíčka aby sa pekne šúpali?
Skúšala som variť ich so sódou bikarbónou, soľou, octom prudko ich skladiť, oklepať po uvarení nech a vrátiť do vody. Po dlhej dobe sa mi minule pekne šúpali až som bola prekvapená. Dnes som postup zopakovala a katastrofa, vajíčka vyzerajú otrasne. Prosím ozaj tip aby boli krásne a pekne sa oddelovala škrupina? Ďakujem

avatar
safranca15 založila diskusiu
12. jún 2026    

Ako sa objednať na stretnutie v Sociálnej poisťovni Trenčín?

Prosím vás má niekto skúsenosť so stretnutím veduceho/vedúcej konkrétneho oddelenia na socialke v trencine? Alebo ako to prosím vás funguje to sa treba objednať alebo ak tam ten niekto bude a bude mať