• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

1. trimester a ustavične prechladnutá. Máte podobný problém?

10. marca 2009 
Ahojte. Chcem sa spýtať, či je tu neaká tehulka, ktorá má taký problém ako ja. Od začiatku tehotenstva /s výnimkou pár dní/ sa nemôžem zbaviť prechladnutia. Bolieva ma hrdlo, mávam nádchu a pálievajú ma priedušky. Už mi nepomáha poriadne ani bioparox, čaje, či homeovox. :frowning2:
3. mar 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola trocha prechladena este asi v nejakom 7 tt- 8tt vtedy mi dal obvodny lekar Bioparox ale velmi mi nepomohol na hrdlo a ani na nos tak som pri najblizsej kontrole povedala na gynde a lekar mi dal zakupit si nejake homeopatikum sirup Stodal... a ten ma toho zbavil po 4 dnoch pravidelneho uzivania zatial som ok v tomto smere
4. mar 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ten som brala ale len chvíľu. Mám ho doma. Skúsim ešte raz. Ďakujem cetera :slight_smile:
4. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžete niečo odporučiť na posilnenie imunity v tehotenstve???
tiež som stále nachladnutá -nádchy celý prvý trimester....
6. mar 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petrzalkaa, ja sama neviem čo je dobré :frowning2: Už som z toho na nervy. Pila som aj cibulový čaj, jedla ovocie a zeleninu, ale vždy sa mi to vrátilo. Dúfam, že teraz na jar už bude lepšie. Bola som aj na genetike, keďže som prvé týždne tehotenstva brala 2x antibiotiká a nevedela som, že som tehotná. Pýtala som sa, ako môžu tieto prechladnutia ovplyvniť plod. Povedala, že záleží to od druhu vírusu. Dúfam, že všetko dobre dopadne. Všetko dobré :slight_smile:
6. mar 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola tak riadne prechladnutá v 10. a 14.tt-to som mala riadnu nádchu,ale medzitým stále smrkám-musím každú trochu soplu dostať von,lebo stačí,keď mi trochu zíde do hrdla a už ma z toho napína,niek.až vraciam.Nemáte to niektorá tiež? :confused: :unamused:
8. mar 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja som si tym tiez presla.Vopred som bola varovana ORL lekarom a alergologom o tom ze v tehotenstve za to mozu hormony.Akoro vsetko som riesila homeopatikami a do nosu som mala od alegologicky Livostin.Len tak som mohla existovat
8. mar 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ja mam ten isty problem som som v 14.tt a skoro stale mam nadchu a podarilo sa mi prekonat uz aj poriadnu chripku,par dni som nevstala z postele. Mne na hrdlo a kasel vtedy pomohol sirup Stodal a na bolave hrdlo Calciovy sirup ,ale s nadchou si neviem doteraz poradit :unamused:
8. mar 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja som chora furt, od zaciatku tehu, uz som aj ATB brala, co sa tyka nadchy tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: do nosa mi doktor predpisal pamycon a povedal ze mozem aj nasivin. Od kaslu som musela davat aj stoptussin /po konzultacii s lekarom/ ale davala som si ho len na noc a len ked bolo najhorsie, inak je dobra aj mineralka sulinka, rozpusta hlieny
8. mar 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
to by som tiez rada vedela, co by na to pomohlo... Uz od zaciatku mam permanentnu nadchu..Dr. nic nepredpisala, jej rada: rozpoleny cesnak do nosa.,neodporucam.../kedze som bola taka zufala, skusila som aj to, heh/ Vraj je dobra aj morska voda ako pr. Vincentka... Postupne sa to s pribudajucimi tt zlepsuje:slight_smile:)
10. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok