Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

3D v treťom mesiaci

jaju_ska
17. mar 2015

ahojte chcela by som sa spytat ci bola z vas niektora na 3dcku v tretom mesiaci. citala som ze v 12tt je na 3D uz vidiet vyvinute vsetko a tym aj rychlejsie vidiet pohlavie. gynekologicka mi povedla ze 3D az v 24 tyzdni. mate niekto skusenost?

mata90
17. mar 2015

@jaju_ska tak o tom som ešte nepočula že v 12 tt, čo viem tak každý chodí okolo toho 24 tt a už vidíš babatku pekne vivinutú tváričku, ručičky, podľa mňa sa v 12tt ani nerobí

liebling98
17. mar 2015

@jaju_ska Áno, mám skúsenosť, ale nie zo Slovenska. V čase, keď sa meria NT, som pri jednom zo svojich tehotenstiev bola v zahraničí a bolo jednoduchšie absolvovať odbery na skrining a ultrazvuk tam. Vybrala som si centrum špecializujúce sa na prenatalnu diagnostiku. Dr mi zmerala NT, povedala pohlavie, pozrela srdiečko, mozog. Predo mnou veľký televízor, na ktorom mi to všetko vysvetlila. Keď som správu ukázala svojmu gynekológovi, ten len zapískal, že o takom prístroji na ultrazvuk môže len snívať.
Na Slovensku sa to štandardne nerobí, ale ak by si veľmi chcela, tak by nemal byť problém na pracoviskách, kde sa venujú morfologickemu ultrazvuku.

zuzannecka
17. mar 2015

Ano ja som bola v 13tt ale nie na komplet 3D ale len na zistenie pohlavia..... Vzdy ked odfotil to co mal tak si to po tom pekne prepol do 3D. A čakame dievcatko 🙂

jaju_ska
autor
17. mar 2015

@zuzannecka prosim ta v akom meste si na tom bola?

zuzannecka
17. mar 2015

Trnava

liebling98
17. mar 2015

@jaju_ska ešte mi napadlo, ja som chodila na morfologický ultrazvuk do Martina k Dr Grochálovi a on robí aj tieto prvotrimestrálne skriningy. Viac ako len meranie dĺžky a NT.
http://www.femicare.org/1-trimester

jaju_ska
autor
17. mar 2015

@liebling98 potrebujem ku nemu odporucenie od svojej gynek. alebo sa mozem len tak objednat?

lubka5884
17. mar 2015

Tiez odporucam dr Grochala v Martine. Boli sme tam pred tyzdnom na prvotrimestralnom skriningu a ako bonus mame aj krasnu 3d foto. Odporucanie netreba,vsetko na priamu platbu,ale objednat sa aspon 2-3tyzdne vopred,resp.zavolat skor a dr povie ten najvhodnejsi termin vzhladom na tyzden tehotenstva

liebling98
17. mar 2015

@jaju_ska stačí sa len tak objednať. Netreba doporučenie, ani výmenný lístok. Ale platí sa tam.
Ale môžem ho len odporúčať. Trepala som sa k nemu až z Bratislavy a urobila by som to zas. Prístup, profesionalita, vybavenie porovnateľné so zahraničím. Všetko podrobne pozrie, vysvetlí. Tiež je na stene obrazovka, na ktorej vidíš presne to, čo on na monitore. Môže tam byť s Tebou aj partner.
Poplatok bol tuším okolo 50€, nie som si istá, bola som tam viackrát. Pracuje aj v sobotu, vtedy je to tuším trochu drahšie.
Ak tam zavoláš a nebude brať, zavolajú Ti naspäť (pokiaľ nemáš CLIR). To som padla na zadok, keď mi volal.

jaju_ska
autor
17. mar 2015

super baby dakujem krasne za rady, predsa len si chcem byt ista ze je vsetko v poriadku no a na pohlavie sme hroooozne zvedavi aj s partnerom takze mu budem zajtra volat 🙂

radkam22
18. mar 2015

@liebling98 ahoj ,.. mohla by som ta poprosit o ten kontakt do toho Martina ,..lebo ma to zaujalo a nepocula som o tom ... 🙂

lajlilinka
18. mar 2015

My sme boli u Dr. Grochalu v 20 aj 30 tt, už v 20 nám povedal pohlavie, ešte ani sekundu nemal prístroj na brusku a už nám hlási babu, potom nám pekne aj to 'kavove zrno' ukázal 😁
Je to špičkový odborník za ktorého sa ale aj riadne platí, ale človek má istotu, že ho nič neprekvapí...
Máme krásne fotky a hlavne zážitky...

lajlilinka
18. mar 2015

@radkam22 kukni na nete Femicare... Má tam všetko....

radkam22
18. mar 2015

@lajlilinka dakujem 🙂

liebling98
18. mar 2015

@radkam22 vyššie som hodila link na jeho stránku.
www.femicare.org

elizita
18. mar 2015

@jaju_ska kamoska z ciech vie od 13.tt pohlavie a to nebola na 3D, ale jej to povedali na standardnom sone... ja som na nu kukala ako puk, potom jej to v 20.tt este potvrdili tiez na obyc sone

jaju_ska
autor
19. mar 2015

@elizita a ma chlana ci babu? lebo ze chlapca je vidiet skor na sone, ale neviem co je na tom pravdy

elizita
19. mar 2015

@jaju_ska babu

dani15
22. sep 2015

Čaute baby ja som bola v Košiciach na tom 3D ultrazvuku a som bola v treťom mesiaci a my povedali ze na 65 %to bude dievčatko 🙂 A platí sa 35 € 😀

michellll147
23. dec 2015

@dani15 ahoj chcem sa spytat a bude to dievcatko ked 3d bola na 65%?dakujem

dani15
1. jan 2016

@michellll147 tak určite 3D ultrazvuk neklame bolo som dva krát na 3D ultrazvuku a vraveli ze dievčatko...

lovely_choice
27. feb 2016

@zuzannecka Ahoj, vyslo to skore urcenie pohlavia?

chmurkaxy
27. feb 2016

My sme boli v 13tt a potom v 23TT na 3D v GynFive v BA. Už od toho 13TT nám bolo povedané,že chlapec. A naozaj je 🙂 prvá foto 13TT, druhá 23TT.

zuzannecka
27. feb 2016

@lovely_choice ahoj 🙂 veru nie 🙂 mame Gregorka 😂💙

lovely_choice
28. feb 2016

@zuzannecka asi mu vtedy nestihli dorast miesky. No aspon mate pekny parik. My by sme teraz radi dievcatko, hlavne nas syncek 🙂

zuzannecka
28. feb 2016

Hej ja som velmi chlapca chcela takze sa tesim 🙂 tak drzim palce 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli