7.týždeň tehotenstva stále bez plodu, je to OK?

gunzburg
18. nov 2019

Ahojte, prosim Vas zienky o radu. Poslednu Ms som mala 26.9. u DR. Som bola 7.11. bolo vidno len malu dutinku.Dnes som bola na kontrolne sono a bola len dutinka so zltkovym vakom, ale ziadny plod..Podla Dr.som dnes v 7 t. velmi sa bojim mam ist znovu vo stvrtok...Myslite ze to je zle vyratane, alebo sa to memusi vyvijat? Dakujem vsetky o radu.

lenka2710
18. nov 2019

@gunzburg neviem ti povedat, poviem ako to mám ja, poslednú ms som mala 21.septembra,bola som v 5 týždni,bola tam dutinka,potom som išla v 7+4 a už bilo srdiečko, termín nám 28.juna

suzitok
18. nov 2019

Mne v 8tt videla len tercik, nic viac....srdiecko az v 10tt...zrejme prislo k oplodneniu v inom case, ako to oni rataju, zato ten posun

gunzburg
autor
18. nov 2019

@suzitok Dakujem velmi pekne za pozitivnu odpoved😃

ericka_123
18. nov 2019

@gunzburg neboj bude to dobre, hlavne mysli pozitívne. 🙂

sluchatka
18. nov 2019

@gunzburg ahoj , nabuduce uz bude vidiet, uvidis. Je tu taka diskusia , precitaj si;) https://www.modrykonik.sk/forum/1-trimester/je-vidno-zltkovy-vak-a-plod-nie-co-to-znamena/

lavanilla
19. nov 2019

Ahoj, ja som mala poslednu MS 22.9.2019. V 6tt+3 bolo vidno 10mm vacok a plod zatial bez akcie srdiecka. Zajtra mam ist po dvoch tyzdnoch na kontrolu. Kedze mi vymizli setky tehu priznaky, viem, co mam ocakavat :(

motylik47
19. nov 2019

Nestrachuj sa zbytocne, ja som sla ku dr v 8 tt {dobre bolo vyratane vsetko) a tiez bolo vidno len zltkovy vak a nic ine, tiez som googlila a citala kadeco, strachovala sa... a na najblizsej poradni uz bolo aj srdiecko. zbytocne uplne zbytocne sa bojis, dobre bude.

ivca88
19. nov 2019

Bábätká sú tak malé, že keď si to vezmes že hľadajú takú malú bodku v kope toľkých buniek, tkanív a orgánov, tak sa tým vôbec netráp.
Často nič nevidia a je všetko ok.
Ja som dokonca mala problémy, v 6+4 nič nevideli, už má pripravovali psychicky na najhoršie a o týždeň srdiečko bilo.

sonnenshein
19. nov 2019

@lavanilla Mne sa tiez okolo 7-8tt ulavilo a mala som pocit ze som prisla o priznaky. Som v 20tt 🙂

lavanilla
20. nov 2019

@sonnenshein joj, tak by som bola rada, keby si mala pravdu. Ale dnes idem z kontrolneho sona. Vo vaku stale nic ;( endometrium vysoke. Moje telo si stale mysli, ze je tehu a nie je.

sonnenshein
20. nov 2019

@lavanilla Zvlastne.... Asi by som v tomto stadiu uz isla na pohotovost do nemocky, nech sa na Teba pozrie este niekto iny s mozno kvalitnejsim usg?

donya
26. nov 2019

@lavanilla máš niečo nové? srdiečko nezačalo biť?

donya
26. nov 2019

@gunzburg ahoj už bolo vidno niečo viac keď si bola vo štvrtok?

gunzburg
autor
27. nov 2019

Ahoj konecne tam bol moj dr. a bol maly plodik aj bilo srdiecko..ale ze asi ovulka bola posunuta..

donya
27. nov 2019

@gunzburg jéééj gratulujem, teším sa s tebou 🙂

gunzburg
autor
27. nov 2019

@donya dakujem velmi oekne len aby vsetko islo tak ako ma ist☺a potom uz len porodit😁😁

donya
27. nov 2019

@gunzburg určite pôjde 🙂

ericka_123
27. nov 2019

@gunzburg Super, blahoželám 😊 Musíš myslieť pozitívne a veriť, že všetko bude v poriadku a uvidíš, že aj bude len treba veriť.

lavanilla
27. nov 2019

@donya ahoj, spustilo sa samocistenie. Som rada, ze ked uz to muselo byt, tak to bolo takto. Zajtra idem na kontrolne sono, ze ako som sa vycistila...tAk snad to bude v poriadku
@gunzburg gratulujem, tesim sa s tebou a prajem zdarny koniec 🙂

lilusbal
22. jún 2022

Ahojte mamičky neviem či je skupinka ešte aktuálna chcem sa opýtať včera som bola na prvej poradní 6+0 bolo už vidieť aj plod aj tlkot srdiečka podľa vás je to ok ďakujem veľmi.

gunzburg
autor
22. jún 2022

@lilusbal Áno 🙂 gratulujem je to super ❤️

lilusbal
22. jún 2022

@gunzburg ďakujem vám veľmi pekne pevné verím že všetko dobre dopadne toto je moje 3 tehotenstvo. ❤️

lilusbal
22. jún 2022

@gunzburg malinke malo okolo 3,5mm

gunzburg
autor
22. jún 2022

@lilusbal tak Vám želám všetko dobré 🍀 určite všetko dobre dopadne. Ja mám tiež už tretie doma behá 😀... Myslieť len a len pozitívne ❤️

lilusbal
22. jún 2022

@gunzburg ďakujeme aký vekový rozdiel mate medzi nimi moje prvé dve baby 1r rozdiel medzi nimi a druhe a toto tretie 2r rozdiel myslíte si že to je pohode.

gunzburg
autor
22. jún 2022

@lilusbal no my máme baby rozdiel 9 rokov 😄 a posledné 8 rokov 😄

lilusbal
22. jún 2022

A chcem sa opýtať je to ok jak cítim ako keby neviem to opísať svalovicu v brušku.

mariska1989
22. jún 2022

@lilusbal už máš za sebou 2 tehotenstva a ty sa pýtaš na veci ako keby si bola prvý X tehotná 🙈 čo tak sa ukľudniť a racionálne uvažovať

lilusbal
22. jún 2022

@mariska1989 Lebo toto som pri babach nikdy nemala preto sa pýtam a myslím že každá rada je potešujúca ak vám niečo vadí na mojej otázke ndodpovedajte nie každé tehotenstvo je rovnaké a s týmto som sa ešte nestretla.

gunzburg
autor
22. jún 2022

@lilusbal áno myslím že môže byť také napnutie ako keby ,,svalovica,, rastie nový človiečik a chápem že sú obavy aj keď tretie tehu veď každé je niečím iným výnimočné... Neboj aj ja som sa pri treťom veľa pýtala ako keby bolo moje prvé 😉. Ak by ste chceli popísať kľudne píšte súkromne, lebo ak by mal zase,, niekto potrebu,, sa ,, ventilovať,, . A je to len Vaša vec čo sa pýtate 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre