Používame cookies. Viac informácií tu. OK
vinejka6
7. nov 2019

Brala som anopyrin od cca 16tt a nebolo mi po ňom zle, nemala som žiadne nevoľnosti, ani nič podobné. Určite to spomeň Dr. Nech upraví liečbu, alebo niečo

anonym
autor
7. nov 2019

@vinejka6 Ďakujem. O týždeň ma čaká kontrola a určite jej to poviem. Som v 12tt a som úplne neschopná normálne fungovať...

ericaromy
8. nov 2019

Ahoj ja beriem tiež anopyrin od začiatku tehotenstva a nebolo ani nie je mi z neho zle. Nevoľnosti som mala v začiatkoch len, dnes som už 32+5. Inak anop. nikdy nie nalačno....

anonym
autor
8. nov 2019

@ericaromy ahoj, ďakujem 🙂 Mne ho chce gynekologička vysadiť, tak o pár dní uvidím... Dnes som sa nato pýtala v lekárni a tam mi pani povedala, že pri Anopyrine je nevoľnosť dosť bežná, takže máš šťastie, že ho dobre znášaš 🙂 Jasne, nalačno ho neberiem nikdy, dávam si ho po raňajkách.
Ak sa môžem spýtať, tak Anopyrin berieš preventívne alebo máš diagnózu?
Mne nasadila gynekologicka anopyrin, nakoľko som po potrate a mala som toto tehu hematom. Teraz mi ide ten Anopyrin vysadiť a ja som z toho dosť nervózna, či to je dobrý krok 🙄

ericaromy
8. nov 2019

Ja som dva krát potratila. Po druhom potrate minulý rok ma poslal gynekológ na hematológiu a tam zistili syndróm lepivých doštičiek. Tak mi bol nasadený anopirín, kt. som ale nebrala keďže som to chcela riešiť prírodne a šancu na bábo vzdala, nakoľko mám o pár dní 42 r. No tento rok nečakane sa podarilo tak som si anop. ihneď nasadila a išla aj na hematológiu kde mi pridali aj inekcie Fragmin. No a tak som to dotiahla až sem. A tebe diagnostikovali problém s krvou keď ho berieš?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli