Bojím sa, aby sa plod udržal

livocka21
6. feb 2013

ahojte...uz som tu viackrat pisala...som po troch MA a cakam babo...neviem sa vobec uvolnit, neustale myslim na to ze sa to stane opat....niekolko krat denne si kontrolujem ci ma boli prsia...najradsej by som bola kazdy den na sone...pripadam si uz ako maniak...je na tom niekto podobne?

livocka21
autor
7. feb 2013

@tremonti v utorok idem na sono... tak uz sa vidim ako nebudem ani spat 🙂

tremonti
7. feb 2013

Nic sa neboj verim ze najneskor o 35 tyzdnov budes plakat lebo si domov odvezies maly uzlicek stastia a nebudes najprv vediet co s nim🙂

olalka
7. feb 2013

@livocka21 ja mám za sebou tri potraty. vyšlo to až na štvrtý krát 🙂 a piaty pokus budem držať v náručí už o pár týždňov 🙂 aj predtým, aj teraz si pichám celé tehotenstvo injekcie. tak sa drž, určite to vyjde 🙂 a ten stres úplne chápem, to ťa bude držať ešte dlho, ale snaž sa myslieť pozitívne

livocka21
autor
7. feb 2013

@olalka dakujem 🙂 naozaj ma velmi povzbudili tvoje slova 🙂 a blahozelam k detickam 🙂

wilagrande
7. feb 2013

baby ja som menstruaciu mala 30.1.ale len 6 dni zvycajne byva 7 dni bola normalna len po nej ma strasne bolia prsia este ma nikdy neboleli po menzese ine priznaky nie su iba horka chut v ustach neviem ci moze ist o tehotenstvo ale ja moc po babu este netuzim....ak nejde o tehotenstvo s coho mozu boliet prsia???

livocka21
autor
7. feb 2013

@wilagrande mozno to nie je tehotenstvo...mozno mas iny gyn. problem...chod k doktorovi....alebo si sprav aspon test 🙂

wilagrande
7. feb 2013

@livocka21 asi len ten test nazaciatok ja dr,nemusiiiiim brrrrr 😝

pimpulienka
7. feb 2013

Keď som čakala moju lásku tak som išla v 6 tt na potvrdenie tehu a ešte nebolo vidno srdiečko, len gestačny vak a Dr. má objednala až na koniec 12 tt..ťažko som vedela byť úplne v pohode a tiež som sa obzerala, sledovala.. si vieš predstaviť aj ten môj stres..riešila som, či má stále bola prsia a od 8 tt mi aj bolo už skoro celodenne nevolno a to som brala ako signál, že je všetko s maličkou v poriadku..to som sa aj tešila normalne, že mi je zle 😉 držím palce nech máš hladký priebeh tehu 🙂

livocka21
autor
7. feb 2013

@wilagrande ano, ale ak to neprestane tak to dlho neodkladaj

livocka21
autor
7. feb 2013

@pimpulienka gratulujem k malickej 🙂 tak snad mi to uz vyjde...dakujem pekne...v utorok idem na sono...tak sa bojim aj tesim aj vsetko 🙂

pimpulienka
7. feb 2013

@livocka21 veľmi držím palce úplne ťa chápem, ako sa citiš 😉

jazycnica
8. feb 2013

@livocka21 tak prisla som zo sona. som v 8 tyzdni.doniesla som si so sebou aj snimok. Pred 2 tyzdnami sme neboli vidiet a teraz mame 15,2 mm a bije nam srdiecko. 🙂

livocka21
autor
8. feb 2013

jeeej tak to je naozaj nadherne 🙂 gratulujem a velmi drzim setky prsty 🙂 😉

danielkabn
8. feb 2013

@livocka21,aj ja som si pichala injekcie Clexane,tiež proti zrážaniu krvi,ale aj na udržanie vtedy mimča.Jasné,že pobolievanie,pichanie je normálne,fakt nestresuj.Inak ak by si aj mala trochu ružový výtok,alebo niečo..preistotu pi citrónovú vodu,ja som špinila dosť v prvom trimestri,aj som do tretieho v kuse vracala,nič nezjedla..iba mandarínky 🙂 ale treba ísť samozrejme aj na gyndu,nič ti neprivolávam...len aby si vedela,ja som citrónovú vodu pila celé tehotenstvo pre istotu 😀

livocka21
autor
8. feb 2013

@danielkabn v utorok idem na gyndu...hned si aj idem urobit citronovu vodu a budem pit pit a pit 🙂 ... zle mi zatial nie je...hmm...musim sa nejak upokojit...a kavu si pla ked si bola tehu? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre