Bola som na prvej kontrole a bábätku slabo bilo srdiečko

11girl1133
25. jan 2021

Ahojte, bola som na prvej kontrole u gynekologičky. Potvrdenie tehotenstva. Podľa MS by som mala byť v 8tt ale podľa ultrazvuku 6t2d. To doktorka pripísala možnej oneskorenej ovulácií. Lenže mi povedala, že bije slabo srdiečko. Predpísala mi Progesteron a femibion. A po týždni kontrola.
Len chcem vedieť, či to ešte môže dopadnúť dobre. Prečítala som si už priveľa článkov a príspevkov a všade to skončilo rovnako. Preto by som bola veľmi vďačná za nejaký šťastný koniec príbehu. 🙂 Ďakujem za každú odpoveď... alebo príbeh. ❤️

cookie29
25. jan 2021

bohuzial Ti nikto nepovie... mozes mat zdrave dietatko, presne tak ako moze mat niekto perfektne vysledky a skoncit to MA. Ale treba vediet, ze tych stastnych koncov je vzdy viac nez tych smutnych. a hlavne sa vyhybaj internetu. Pretoze vacsinou sa potrebuju zdoverit a vypisat ludia, ked maju obavy a neodpadne to dobre, takze mas sancu, ze sa tak maximalne zdeptas. Drzim palce 🍀

11girl1133
autor
25. jan 2021

@cookie29 ďakujem za odpoveď 🙂 stále dúfame. Len by bolo pre zmenu fajin si prečítať i nejaký dobrý koniec. 🙂

brrrrrciatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anna_maria1
25. jan 2021

@11girl1133 treba verit a byt pozitivne naladena, ze bude vsetko v poriadku. Drzim palce!

cookie29
25. jan 2021

@11girl1133 tych dobrych koncov nenajdes vela, pretoze napriklad sa zeny hodia do terminovky a nevracaju sa na povodny prispevok, pretoze chcu na to zabudnut. Co Ti mam napisat, mam za sebou MA, anembryomolu a toto tehotenstvo som od zaciatku krvacala/spinila... obcas to boli niagarske vodopady a xkrat som bola na pohotovosti s tym, ze je koniec... Uz sa mi stalo predtym, ze som vecer bola na pohotovsti a srdiecko krasne bilo, merania priam ukazkove a do rana som potratila. A teraz od zaciatku tomu nedavali velku nadej, vzhladom k silnym krvacaniam a zajtra zacinam 26tt

monro
25. jan 2021

Prave pre toto som rada, ze som pri oboch tehotenstvach bola na sono az v 12tom tyzdni. Verim, ze ste nesvoja. Ja by som bola rovnako. Drzim palce 🙂

matulat
25. jan 2021

@11girl1133 ja som slabo krvacala v 6-7 tyzdni a dieta prežilo a narodilo sa zdrave. 14.2 bude mat uz 9 rokov. Lekar mi vtedy nieco nasadil a povedal ze moze byt ze srdce bude bit slabšie a nakoniec to vzdal. Alebo zabojuje a zabojovala. treba verit a rozpravat brusku aby bola ta nala fazuľke silna a nevzdávala to.

11girl1133
autor
25. jan 2021

@matulat ďakujem ❤️ konečne príbeh, ktorý má šťastný koniec. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre