Bolesti v podbrušku a celodenné nevoľnosti

daeneris
21. dec 2017

Ahojte, som este len v 6 tyzdni, a uz tyzden vkuse mam bolesti v podbrusku ako pri menstruacii a celodenne nevolnosti. NIe len ranne, ale nonstop vkuse (od rana do vecera aj vnoci a neustale takmer bez prestavky) ma boli brusko a je mi nazvracanie (aj ked doteraz som nevracala,len pocit sa somnou taha) trosku sa mi sem tam mota hlava a som strasne unavena,malatna ako ked na cloveka lezie neaka chripka. Je to v tomto stadiu uplne bezne ze to trva cele dni vkuse, alebo sa mam obratit na lekara? Mate podobne skusenosti? Dakujem za vase odpovede mamicky 🙂

vierocka888
21. dec 2017

@daeneris ahoj. Som v 5tom mesiaci a az pred 2 tyzdnami mi presli celodenne nevolnosti. Najhorsie bolo, ze v 3tom mesiaci som zacala sem tam aj vracat.. bolesti maam nonstop, beriem aj magnezium ale to moc nepomaha...
Na poradni ak ti povedia ze je vsetko oka s malym, tak si to len musis pretrpiet.... mne nepomahalo nic, len cakat az to prejde.

kikiballa
21. dec 2017

Ahoj bolesti mas z toho,ze sa ti roztahuje maternica..to prejde...zavraty mozes mat z nizkeho tlaku...pi vela vody a snaz sa niekolkokrat denne ist aspon na chvilku sa prejst,kludne uzivaj magnezium a nevolnosti? Mne nepomohlo nic..cele dni mi bolo zle,potom v 7mom mesiaci to preslo zo dna na den...drzim palce...

wolfie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alison11
8. mar 2018

Ahojte !
Ja som pri oboch vracala od 6tt do 17tt a teraz keď čakám tretie som ešte len 4tt už mi je nevoľno od žalúdka a tiež mám závraty jedna mamička mi radila od gyn. pítať na envolnosti čípok jej to veľmi pomohlo,nuž skúsim až 22.3. keď sa chystám na prvé vyšetrenie,veľmi dúfam,že mi nebude bývať zle lebo tka by som nevedela denne cestovať a chodiť do práce a aj deti do škôlky zaniesť busom ☹.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre