• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v prvom trimestri?

27. februára 2013 
no a mne v 13tt písala som v druhej téme, že to aj bolelo, ale preto, lebo ja mám otočenú maternicu do zadu tak nemohol nájsť krčok tak ma vytrápil potom som trochu špinila do biela a dnes je všetko ok
19. okt 2007 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v 10tt sa to stalo ale co som mala dokyho tak sa vomne stale hrabal a ked som mu povedala ze krvacam tak povedal noa ved to je normalne
19. okt 2007 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucík to mi je ľúto, ale uvidíš tentorkrát sa ťa už mimi nepustí, ja som na to krvácanie brala duphaston a ascorutin a normálne to určite nie je iba v obdobý mrchy..
19. okt 2007 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ma bolieva brusko ked mam mat mrchu ale uz ma boli od vcera vecera....uz ani ja miminko nepustim......
19. okt 2007 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noboj žo prejde mna už posledné 2 týždňe nebolí nič :wink: teda SEM TAM , KEĎ SA NAMáHAM, ale mimi je určite v poridku a nechce sa mu ísť nikam
19. okt 2007 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandrika, aj ti povedali, co sposobilo to tvoje krvacanie? V ktorom tyzdni si vtedy bola?
19. okt 2007 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky. jsem už nějakou dobu zaregistrovaná na BRMS, ale protože nyní řeším poněkud prekérní situaci, hlásím se sem pod novým jménem. lidé si nemusejí moje problémy hned spojovat s mou tváří. tak proto.

podle poslední MS bych měla právě prožívat 6tt. u lékaře jsem ještě nebyla, mám se zastavit na konci měsíce. jenomže od pondělka jsem vystavena obrovskému stresu, a já kromě toho, že si stále říkám, že to těhu nemusí být ani pravda, mám ještě větší strach, že to pravda je a náš zárodek tenhle obrovský psychycký nápor nevydrží. nějak nemám s kým to probrat. a to se všude píše, jak je první trimestr důležitý
19. okt 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,takze zaver...preco sa nesmie neskor robit ten vaginalny ultravuk,vie to niekto?
19. okt 2007 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja cakam na odpoved miriamka:_) ALE ASI NIKTO NEVIE
19. okt 2007 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angellinka..no tak vaginalny robi len na zaciatku ked mimi nie je dobre vidno,a neskor sa robi uz normalny velky.
19. okt 2007 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky miriamka,a uz sme znovu mudrejsie... :slight_smile:
19. okt 2007 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile: a vítám i maflo :wink:
maflo a bereš už nějaké vitamínky? :wink:
19. okt 2007 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pretoze vaginalny ultrazvuk vysiela ine vlny silnejsie a skodi to plodu,je sice presnejsi a preto sa pouziva na zaciatku aby doktor videl uhniezdenie, zltkovy vacok atd.
maflo vitaj :slight_smile:
19. okt 2007 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne zas dnes dr povedala, ze vaginalny sa neskor nepouziva preto, lebo nedosiahne tak daleko, len asi 15? centimetrov a babo je uz potom vacsie, nevidela by ho cele :wink:
19. okt 2007 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano Nasstenka je to tak :slight_smile:
19. okt 2007 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze sa chystam na velky ultrazvuk potom :slight_smile:
20. okt 2007 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom nam porozpravas uz sa tesim :slight_smile:
20. okt 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Loss...Ty pojdes asi na ultrazvuk skorej nez ja :wink:
20. okt 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já už se taky těším,ale jdu až za 14 dní :frowning2: musím vydržať :grinning:
20. okt 2007 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím všechny těhulky,,,tak mám za sebou kontrolu vše je v pořádku,,špuntík to je krásný i srdíčko jsem viděla jak krásně bije jsem nadšena :slight_smile: :slight_smile:
21. okt 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj d.aniela...tak ja som bola dnes na pohotovosti,lebo som vcera jednorazovo spinila :frowning2:
21. okt 2007 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka - a jste oba v pořádku?Držím pěstičky ať jo
21. okt 2007 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Many...no mimi pekne opat podrastlo a bolo ok.Dufam,ze to bude vsetko dobre!!!Len sa hrozne bojim :unamused:
21. okt 2007 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti věřím,je to naprd :frowning2: ale hodně o tom píšou,že může holka špinit,tak snad to je jen toto,taky se bojím,už se těším až budu mít nějaké ty testy za sebou,abych si byla jistá,že je vše OK
21. okt 2007 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snad to budeš mít dobrý,to ti dělali nějaké stěry asi,že?
21. okt 2007 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No robili mi ultrazvuk a pozeral ma...vies,jednorazovo som vcera spinila a doky povedal,ze vzdy vtedy treba ist lekarovi.
21. okt 2007 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,a ty už máš nějaké testy za sebou?Myslím krev nebo tak
21. okt 2007 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já ještě nic a jdu až za těch 14 dní,je to pro mě nekonečný :slight_smile:
21. okt 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano,uz mam vela testov za sebou,mam aj tehu knizku....zatial vsetko ok az na tento vytok :angry:
21. okt 2007 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už se taky moc těším na knížečku :slight_smile:
21. okt 2007 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok