• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v prvom trimestri?

27. februára 2013 
Drzim palce nech ju uz cim skor mas!Ja som dnes opat videla nase mimi,ma uz 2,8cm a krasne mu bije srdiecko :dizzy_face:
21. okt 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, omlouvám se, že se sem pletu :slight_smile:
Miriamka jak se máš?! No to neni možný, už 11tt - to letí jako blázen a co mimčo - nezlobí tě? :slight_smile: :dizzy_face: Všechno je OK? :slight_smile:
21. okt 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krista...ahoj!
No prace dnes som bola na pohotovosti,lebo som vcera jednorazovo na WC papiery spinila,a tak som dnes radsej isla.Nasadili mi Duphaston.Mimi v poriadku,a tak dufam,ze to tak aj ostane.Hrozne sa teraz bojim :frowning2:
21. okt 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj dobre to dopadne malicke sa nevzda takej skvelej maminky :slight_smile:
21. okt 2007 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Krista,to je fine,že je nás tu víc :grinning:
no já teď četla o plínkách a tak přemýšlím,jestli budu používat ty jednorázový a nebo mám prát :unamused:
21. okt 2007 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Loss...kiez by to tak bolo!Pevne verim,ze mimi bude bojovat!
21. okt 2007 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude miriamka - to si piš :wink: když už se drží tak dlouho,tak se udrží :slight_smile: máš tam siláka,ne?
21. okt 2007 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Many,no hlavne ze pekne rastie,ved za 5 dni podrastlo pol cm :slight_smile:
21. okt 2007 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Many akorát už nestíhám ten první trimestr :grinning: abych byla ve svém tématu :grinning:

Miriamka to mě moc mrzí, že máš takové trápení, jako by si si užila málo ne :frowning2: No hlavně že jsi mimčo viděla a že je to v pořádku :wink: Už jsi tak daleko, určitě bude všechno v pořádku!!! Moc ti držím palečky :slight_smile: :wink:

I ostatním samozřejmě držím palečky aby bylo všechno v největším pořádku :wink: :slight_smile:
21. okt 2007 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krista dakujeme urcite bude pevne verim :slight_smile:
21. okt 2007 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkujeme :grinning:
21. okt 2007 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krista,dakujem a dakujeme vsetky!Vies,hrozne sa modlim aby bolo vsetko ok...a dufam,ze aj bude ved tam hore mam ochrancu co na nas dava pozor :dizzy_face:
21. okt 2007 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. okt 2007 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,nemavate bolesti v podbrusku?ja mam od vcera,nie je to stale,ale chvilkami,
21. okt 2007 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam tiez obcas bolesti,alebo skorej take natahovanie v brusku...ale nejako to nevnimam.Ked je to citit viac,jednoducho si lahnem a ono to prejde.
21. okt 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby veľmi sporadicky, ale predsa sa pripájam do debaty o tých bolestiach v podbrušku, mne to teraz boli asi týždeň, neviem čo s tým či ísť alebo nie k lekárke, všetci vravia že sa to rozťahuje maternica, ale týždeň v kuse no neviem. nekrvácam ani nešpiním, snad to nie je nič zlé
21. okt 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ksb...a v ktorom tt si?
21. okt 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v podbříšku bolí,protože se zvětšuje děloha :slight_smile: mě taky bolívá :wink:
21. okt 2007 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi je to normalka v tehotenstve ked rastieme :slight_smile:
21. okt 2007 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak,mně to říkala doktorka :slight_smile:
21. okt 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som sa trochu ukludnila,ano miriamka.-je to take natahovanie.nevedela som to spravne povedat
21. okt 2007 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Možno hlúpa otázka - prepáčte. Ja veľmi naťahovanie necítim, skôr ma trápi pichanie, akoby tenkou ihlou. Je to na jednom mieste a niekedy to s prestávkami trvá aj pár dní. S lekárkou budem až 5.11. :frowning2: . Nekrvácam, len mám mierny výtok, no to je asi normálne (aspoň som to tak čítala, je to moje prvé tehu po piatich rokoch trápenia). Drobec bol zatiaľ na všetkých ultrazvukoch v pohode... dúfam, že to tak aj ostane. Myslíte, že aj pichanie spôsobuje rozťahujúca sa maternica? Alebo je to niečo s vaječníkom? Ďakujem :slight_smile:
21. okt 2007 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabnkjas no jasné, že to jev poriadku aj u mna je to tak od žačiatku,jeto rozťahovanie maternice, pichanie je vždy vpohode zlé sú sústavné krčovité bolesti neboj sa a nepozoruj tak užívaj si tehu všetko je ako má byť tvoje telo robí priestor pre mimi tak to musí trochu bolieť
22. okt 2007 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile: mě to taky jednou pobolívá a jednou píchá napravo pak zase nalevo :wink: hlavně,že to nejsou křeče - tak jak píše sandrika :grinning: tak se neboj :wink: máme ty problémy taky,nejsi sama :wink:
22. okt 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam niekedy taky pocit,ako keby som mala na bruchu velku svalovicu :wink:
22. okt 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to normalne vsak rastieme :slight_smile:
22. okt 2007 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa mate?ja fajn len keby som negracala stale dnes uz druhy krat.....uz sme v 11tt...
22. okt 2007 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lucík mne na to dnes dali torecanové nčípky su super a v lekárni dostať lieky Ginger je to čištý zázvor určené konkrétne na tehotenské nevoľnosti mne pomáhajú
22. okt 2007 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daco musim kupit lebo to je nenormalne hladna som najem sa a vsetko von....ozaj mam nove fotky,,chod kuk
22. okt 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodis aj k vodeckemu?mna vtedy prijimal ked som potratila a aj s bielikom ma operovali..vodecky je v pohode
22. okt 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok