• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v prvom trimestri?

27. februára 2013 
no nie vzdy je to tak laurika ja som to vedela hned bola som v nemocnici a mala som znizenu teplotu a tak toto tehu vobec teplotu nemeriam bojim sa ,baby kazdy den sa bojim ci to dobre dopadne a verim ze ked sme uz v 18tt tak v maji budeme kocikovat a tesit sa z malinkeho miminka
a vy v juli tiez :slight_smile:
3. dec 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss ja som si teplotu prestal merat tiez :slight_smile: nechme sa stresovat. aj ked testik si sem tam este urobim, nech som kludna a chcem vidiet uplne silne ciarky aby som to mohla odlozit na pamiatku :slight_smile:
3. dec 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss tak to ti verim,ze mas strach!ale tak asi by nebolo dobre zatazovat si hlavku tym,ze co keby sa nieco stalo,jednoducho treba verit,ze sa nam babatka v tele pekne vyvijaju a donosime ich az do uspesneho konca! :grinning:
3. dec 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
num jasne tvoj nazor sa mi paci prestne tak jasne ze sa narodia a budu zdrave a krasne
3. dec 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss ja vecny optimista :grinning: takze u mna vzdy vsetko dobre dopadne!
3. dec 2007 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super iak pozrite do mojho albumu vlozila som kocik taky chceme
3. dec 2007 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej peknucky je :slight_smile: kolko stoji?
3. dec 2007 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej loss to je super kocik velmi pekny-to je co za znacku-mne sa paci aj tento-len nechcem trojkolku.. http://www.matko.sk/index.php?mod=catalog&detail=5400&category=46
3. dec 2007 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
num pekny velmi ja som chcela vyslovene taku ruzovu je taky ziarivy
laurika ´kocik sa vola Vintage prada a stoji 15000sk ale to je cena dokopy oba obrazky ta hlboka cast je polohovatelna autosedacka a +sportova cast a taska a je to 4-kombinacia ja nechcem 3-kombinaciu
3. dec 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco loss trojkolka je zla??? krasny je aj tento.
3. dec 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je nestabilna
3. dec 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale kocik aj tak pojdeme vyberat spolu s priatelom,takze len tak obzeram aby som mala aky taky prehlad-no a este sa pytam-stvorkombinacia a trojkombinacia-aky je v nich rozdiel? :sweat_smile:
3. dec 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat - jen tak na okraj - kdy Vám vyšel pozitivní těhotenský testík?
3. dec 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to neviem :slight_smile: my sme rozmyslali skocit potom do Viedne na kociky. podla mna az taky rozdiel v cenach nebude, ale urcite budu mat lepsi vyber. a ja chcem kocik , co sa mi zmesti aj do kufra auta :grinning:
myslim, ze vo viedni nam aj viac poradia :wink:
3. dec 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
num to je vec nazoru podla mna je 3-kombinacia nestabilna ale niekto si ju zase chvali,uvidis ked si v predajni pokocikujes tak sa rozhodnes
3. dec 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehurka ja som testovala 5dni po vynechani auz som mala silne //
3. dec 2007 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss - no, já testovala dneska (dnes čekám MS) a nic, ale nic ani na testíku:o(, tak nevím...
3. dec 2007 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha trojkombinacia-tri kolieska!ved to-som pisala,ze trojkolesovy nechcem,nejako sa mi nepacia,take sa mi zdaju byt hebeda ked si predstavim,ze ma v nom byt taky roztomily drobcek..
no lauritka nam by sa do viedne neoplatilo-ta dialka ale do polska-co vacsina chodi by som nesla,lebo vsetky kociky su tam na jedno kopyto..i ked pozeram,ze si z kosic,tak to tiez mas od ruky do viedne,nie?
snehurka mne na 32 DC ale ja som mavala vacsinou 35 dnovy cyklus..
3. dec 2007 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehurka neboj vyjde trochu neskor :slight_smile:
3. dec 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
num mne to nevadi, ved si urobime vyletik, :slight_smile: ja som ochotna absolvovat pre mimi vsetko :grinning:
3. dec 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže je hodně pravděpodobné, že nevyjde pozitivně hned v den očekávané MS? Jaké jste měly příznaky?
ja ziadne az od 8tt neboj nic nie je stratene
lauritka,vsak kto by nebol,ze?je to super ale kedy zacnete kupovat?ja sa nejako bojim,zacnem asi fakt az ked budem mat brusko ako slonik! :sweat_smile:
3. dec 2007 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, já mám právě příznaků docela dost, snad jsem si je nevsugerovala, ale tentokrát je mi to hodně divné
3. dec 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehurka tak to ja som mala doteraz len jednu nevolnost-aj ta ma nastastie zastihla doma pred spanim,tak som zalahla a zaspala,inak nic okrem bolenia prsnikov..
loss a tebe zacali nevolnosti az potom?
3. dec 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
num ja pocitam az na jar ;) marec april maj :grinning:
3. dec 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
num: je tohodně intimní otázka, ale jak Tě bolela prsa? Dá se to k něčemu přirovnat?
3. dec 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri-no ja asi az skor ten maj...ale tak ktovie mozno sa do toho vrhneme uz vo februari :grinning:
snehurka-no neviem ci sa to da k niecomu prirovnat,ale rano ked si davam podprsenku,tak mi je to dost neprijemne a bolestive-potom si zvyknem cez den,no a vecer v posteli umieram,lebo moja zaspavacia poloha je vyhradne na bruchu,no a teraz to cez tu bolest v prsiach uz veru nejde..a ked som isla mat kramy,tak ma boleli tak celkovo no a teraz mam citlive aj bradavky
3. dec 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To vypadá hodně podobně - ta moje bolest..ale uvidíme, no..
3. dec 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehurka moc drzim palceky aby to vyslo,to ja som mimi tak chcela a ked som uvidela tie dve palicky,tak som normalne bola v tom,ze ho nechcem!hrozne som bola hnusna!!!nechapem ani ten moj postoj-no a ozaj este jeden priznak-som hrooozne naladova... :confounded:
3. dec 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok