• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v prvom trimestri?

27. februára 2013 
Tamilla..daj si dnes,urcite sa nic nestane.Aj ja ho uzivam,mam uz poslednych 5 tabletiek.
12. dec 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka, takze podla teba si mam dat dnes namiesto dvoch tabletiek tri?
12. dec 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie,daj si tak ako keby si si dala aj vcera.Urcite si len tak nezvysuj davku!
12. dec 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, tak ja to tak spravi, ved ked to beriem uz dost dlho tak myslim, ze to nebude az taky velky problem...
12. dec 2007 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aj ja pouzivam stale intimku.

svetlus - tak teda ja som z vinarskej rodinky a jedno decko vinka ma urcite neopije. :grinning:
12. dec 2007 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloniiicek - ani dvě :wink: a když to zředíš kofčou :grinning:
12. dec 2007 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zase pořádný dobrý vínko je škoda ředit,ale v těhu :wink:
12. dec 2007 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to vzdy riedim. :wink: ale niekedy si dam jeden pohar cisteho pre chut a potom riedim. biele moc nemusim, mam z neho kyselinu, ale cervene mam rada a najlepsie s kofolou. drahy sa vzdy rozculoval, ze kazim vino. :sweat_smile: a ze ako to mozem, ked som "vinarka" :grinning:
12. dec 2007 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo,mě po bílým hodně pálívá žáha :wink: jinak ho mám taky ráda s matonkou :grinning: ale dražší samozřejmě bez :wink: abych to víno nekazila,ale teď v těhu jen červené s kofolou :grinning:
12. dec 2007 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam viac rada biele, ale neriedene. Vladko zbiera vina a on ma cervene rad tie silne a viac trpke, tie ja nemusim. ale super, ze sa toho nemusime uplne vzdat - poharik pre chut neuskodi :slight_smile:
akurat som tu vcera bola pozriet na vian.trhoch a taaaak tu rozvoniavalo varene vinko, mnam, uplne by som si dala :wink:
12. dec 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak svařák si taky můžeš dát - trošku :wink: ať má malej dost krvinek :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik s tou petrzlenovou vnatou je to pravda, svokra mi povedala, ze to zeny jedavali co chceli potratit vraj (stare babske recepty-pozna to) takze davajte pozor. Co som sklamana je ten chren, lebo minule som trosku mala v sendvici, ale trosku hadam nevadi. Ale na so zelenym cajom to tiez neprehanaj to je tiez rastlinka. :slight_smile:
12. dec 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel myslim, ze trosku chrenu nevadi. oni to asi myslia tak, ze ked sa to papa viackrat :slight_smile: a inak, pozeram, ze mas termin len tyzden predomnou a uz si v 11t. ty si mala nejaky dlhsi cyklus?
a baby, kola sa moze? tam je kofein, ale nie vela, ci hej? :wink:
sestra sa mi smeje, ze co si na vsetko davam pozor, ked ja ale po tom nevydarenom min.roku uz fakt nechcem riskovat.... :slight_smile: :slight_smile:
12. dec 2007 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no četla jsem,že se zelený čaj nesmí v těhu :wink:
12. dec 2007 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ho uz ani nepijem, teraz pijem ten pre babatka a bud.tyzden, ked pridem na Slov., tak si kupim ten HIPP - a rovno niekolko baleni do zasoby :wink:
uplne ma chytaju driemoty, ale uz to tu nejako vydrzim. a o pol5 zdrhnem :slight_smile:
12. dec 2007 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik som v 9tt mam dlhy cyklus, kola sa moze ale malicko a nie kazdy den, kofein nevplyva dobre na vyvoj srdiecka moze ho poskodit, hlavne davaj pozor aby si sa nenakazila chripkou v prvom trimestri. Drzim palce. pa
12. dec 2007 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1 káva denne neškodí to mi povedal môj gynekolog
12. dec 2007 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: aj ty sa drz.
hadam sa nenakazim, davam si pozor, nastastie do prace chodim autom a nemusim chodit busmi, takze medzi ludmi velmi nie som.
12. dec 2007 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poleva ja som kavu a cierny caj vynechala uplne, naco stresovat babo kofeinom, pri vyvoji organov to nepomaha. Inac ak mate nevolnosti co velmi dobre ukludni zaludok je harmancekovy caj, ja ho pijem a fakt zabera. :wink:
12. dec 2007 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1 vraj neškodí plus mlieko
12. dec 2007 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pijem úplne slabunkú kávu s miekom ale ozaj iba občas a vraj to neškodí....hlavný problém je to, že je to močopudné a v tehotenstve aj tak stále niečo tlačí na mechúr a tak potom sa častejšie chodí na WC ...
12. dec 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, ja som jedla cez vikend chrenovy dresing, dnes petrzlenove zemiaky ... :unamused:
12. dec 2007 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano zuzanoska tehu nie je choroba
všetko s mierou je podla mna normál
12. dec 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda holky, koukám, že už tady zase "chlastáte", to se vám po tom alkoholu tak stýská? :grinning: :grinning: :wink: Já osobně bych si někdy ráda cvakla něčeho, ale bojím bojím. :wink:
12. dec 2007 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matinka raz to nevadi, len neprehanat mnozstvo a petrzlen uz nejedz ak je len trosku to urcite nevadi.
12. dec 2007 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mywiel, fuha tak to tu alchemylku prestanem pit...teda nepijem jej vela, ale radsej uplne vynecham v prvom trimestri. Dakujem za link!
Uf, stale sa neviem zbavit toho mojho prechladnutia, tu su uplne vsetci komplet okolo mna chori, vratane manzela, svokrovcov, svagrovcov a synovcov, takze vobec sa necudujem ze som to schytala, aj ked som sa vsemozne snazila a chranila :frowning2: a vsade citam ako je nebezpecne v prvom trimestri ochoriet, tak dufam ze to bude v poriadku...juj. ale urcite to nie je chripka, teplotu nemam nikdy nad 37,1 tak verim ze to je len prechladnutie, teda nadcha a kasel...okrem cajickov s citronom a vitaminov vlastne nesmiem, tak hadam to rychlo prejde.
12. dec 2007 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel, ved hej :frowning2: , si davam stale pozor, ale stale sa tam aj tak nieco take do jedalnicka dostane :angry:
12. dec 2007 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky tak ako sa mate?
12. dec 2007 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matinka v malom mnozstve to urcite nevadi, to by si musela jest kazdy den vkuse. :wink:
12. dec 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,no pozeram,ze sa tu rozobrali cajicky,vinecko-no dobre rady,dakujeme! :slight_smile:
mne uz presli nevolnosti,tak som happy,v piatok mame kapustnicu,tak ale ja sa bojim vypit,tak si len tak strngnem a potom budem nenapadko len mineralocku popijat :dizzy_face: ja sa namiesto toho radsej dotlacim kadejakymi dobrotkami :grinning:
12. dec 2007 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok