• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v prvom trimestri?

27. februára 2013 
Caute baby,
nestraste ma, ja som zatial vobec neriesila ci mozem pit nejaky caj alebo nie. A prave u nas doma sa pije na litre slaby cierny caj Lipton. Myslite, ze by nam mohol uskodit?
12. dec 2007 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak obsahuje kofeein..tak dennodenne pitie by som asi neodpurucila.
12. dec 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,proste si kupte caj pre tehotne HIPP,a tych par mesiacov to vydrzime aj bez inych cajikov,no nie?
12. dec 2007 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka aj ty pijes hipp ???? ale pre mna su dve lyzicky trochu slabe do 2dc. hehe ja si davam dve a pol :grinning:
12. dec 2007 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ten cajik dostala od kamaratky, ale este som ho neskusala. vam ako chuti?
12. dec 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne celkom chuti, taky ovocny..len dve lyzicky sa mi zdaju slabucke. takze dam trochu viac stale :slight_smile:
12. dec 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ho tiez pijem...a davam si 3 lyzicky do velkeho pohara,nech to ma lepsiu chut :wink:
12. dec 2007 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: mirka, tak asi tri su idealne :slight_smile: mne aj tak teraz chuti len ten caj alebo ovocny alebo voda. skusila som dzusy, ale nemozem, pali ma od nich zaha. nerobia mi dobre. :confused:
12. dec 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne tiez najlepsie ide tento cajik,cista voda alebo voda s citronom.Na dzuse nejako nemam chute.
12. dec 2007 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez vacsinou pijem mineralky bez bubliniek, ale vecer po praci mam vzdy chut na teply cajik s medom. Asi si veru tiez kupim ten HIPP, co spominate :slight_smile:
inak, som zvedava, ci nasi nieco vytusia cez sviatky, kedze nebudem pit vinko. oni su zvyknuti, ze si vzdy dam dobre vinko, no a teraz ostanem pri dzusiku :wink: Ale asi to znovu zahovorim nejakymi akoze liekmi, pretoze chceme pockat do polky januara, ked by mal skoncit 12.tyzden.
12. dec 2007 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: maculik si poverciva ? ;)
12. dec 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak maculik - poharik vinka si obcas mozes dat. najma cervene je zevraj na krvinky. aj mne obcas naleju. :wink:

lauritka - inak aj mna obcas pobolieva v podbrusku. obcas ma tam picha. :frowning2: tiez mam obcas obavy.
12. dec 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slonik, aj sa ti potom čká?
12. dec 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloni,,ale podla mna to bude len priprava maternice ;)
12. dec 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,o tom čaji pro těhotné jsem ještě neslyšela,tak si ho taky zkusím koupit :grinning: jinak já si taky sem tam dám dvojku červenýho vína do půllitra s kofolou :wink: a může se prý i pivo denně :wink: ale to mi nechutná :grinning:
12. dec 2007 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus - to sa mi ma ckat? :grinning: no zatial nie.

lauritka - tak to dufam, vcera ma tam trosku pichalo. :unamused:
12. dec 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slonik, no ked sa opijeeees...
12. dec 2007 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky mě taky sem tam pobolívá bříško :wink: děloha roste :grinning: a mimi taky :grinning:
12. dec 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka nie, ale min.rok v oktobri zistili, ze v 6.tyzdni sa zastavil rast, takze radsej chcem tentokrat pockat. nasim som nakoniec potom o tom povedala (akosi to vytusili, ked uz som bola v nemocnici), ale manzel.rodicom nie, ti uz maju cez 70 a niesli by to urcite tazko.
ale teraz sme uz pred tyzdnom videli srdiecko a vyzera to, akoby som tam mala maleho cervicka :wink: :wink:

a vinko si neskor dam, to viem, ze sa moze, ale tiez chcem pre istotu pockat (asi vacsia opatrnost :slight_smile:
12. dec 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna uz brucho boli len sem-tam, ale som veeelmi unavena poobede. a baby, mate tiez akosi castejsie vytok?
12. dec 2007 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u man to zase vsetci vedia, lebo som sa chystala na umele dlho, a kazdy bol zvedavy ako som dopadla, :sweat_smile:
12. dec 2007 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik - já měla a už mi to skončilo :wink: ale prý to je v těhu normální a pak to prý zesiluje,tak nevím,to jsem slyšela,ale teda bílý,nééééé špinění :wink:
12. dec 2007 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja nemam uplne biely, ale trochu zltkavy, ale nie je tam krv. tak to by malo byt ok, dufam :slight_smile:
12. dec 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo,určitě :wink:
12. dec 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ja o vytoku nemozem nic tvrdit, lebo beriem utros a stale mam slipku :grinning: a z toho mate vytok stale,,teda ked sa rozpusti :grinning:
12. dec 2007 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já taky pořád nosím slipky pro jistotu :wink: a to jsem se těšila,že se toho v těhu zbavím :grinning:
12. dec 2007 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ten vytok je pocas tehu asi normalny...ja som nikdy nemala,ale co som tehu stale.
12. dec 2007 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo,já to někde četla nebo slyšela i od kamarádek :wink: takže žádný strachy,pokud není tmavý :wink:
12. dec 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte mi prosim, zabuda som si dat vecer dufastol :frowning2: co mam robit, mam si dat dnes o jeden viac, alebo to mam nechat tak? Uz mam poslednych 8 tabletiek.
12. dec 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamilla - já nevím co to je,ale vem si jen jeden,to určitě nevadí,stane se,že zapomeneš :wink:
12. dec 2007 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok