Doktor nevidí akciu srdiečka v 6 týždni

zabka55
2. feb 2013

Ahojte som maminka synčeka..musím povedať, že naozaj vymodleného....Prvý krát som otehotnela veľmi mladá a 28 týždni prišiel potrat...bolo to strašné a trpela tým celá moja rodina...o druhom potrate nevedel celkom nikto, nakolko som potratila úplne v rannom štádiu a to som len cítila, že som tehotná, ale dr. nič nevidel, potom mi len po telefone oznámil, áno boli ste tehotná, ale potratili ste. Potom prišlo tretie tehotenstvo, pichala som si injekcie a dávala som si tabletky pre udržanie tehotenstva, našťastie sa skončil výborne a mám nádherného synčeka. Keď som porodila, tak ako prvé som sa musela manželovi zdôveriť, že som bola tehotná a nechcela som ho znovu raniť, tak preto mu to hovorím až ked máme synčeka na svete. Tak strašne ma to celé tehotenstvo trápilo, tak veľmi som sa chcela niekomu zdôveriť...teraz som zostala znovu tehotná, zistila som to naozaj v začiatkoch a myslela som si, že ked máme už jedno dieťako, tak že tentokrát tiež dopadne tehotenstvo dobre...no žial..neviem či to tak bude..začala som trošku krvácať, tak som hned bežala k dr., ten mi povedal, že tehotenstvo vyzerá na 6 týždeň ale že nevidí akciu srdiečka....teraz mi stekajú slzy po tvári a bojím sa toho čo bude...čo mi povie dr. ale modlím sa, aby všetko dobre dopadlo. Stále si kladiem otázku prečo?prečo práve ja? kde som spravila chybu?bojím sa, tak strašne sa bojím ☹ ☹ ☹ ☹ , čo teraz budem robiť...mám síce synčeka ale túžba mať dalšie dieťatko je tak veľmi silná ale zároveň sa bojím čo ma bude čakať ak mi povie, že je to iba anjelik.....

icer
14. feb 2013

@bebe2013 ahoj a v ktorom ti ho nebolo vidno? mne dnes v 6+0 podla velkosti plodu, a som s toh na nervy, lebo že vraj už by malo byť... a mam prisť v pondelok , dnes je štvrtok, tak uvidíme
to by malo byť 6+4 tt dúfam, že tam ten môj zvon bude, vytúžený uzlík to je veru po skoro 3 rokoch, tesne pred podaním žiadosti na umele oplodnenie

bebe2013
14. feb 2013

@icer Mne ho bolo vidno az tusim v 8tt.

icer
15. feb 2013

@bebe2013 no vidíš, a mna včera naplašili,a le aj ja sprostá som si zle prečítala, ZV čo ma vystrašilo, že malo narástlo nie je pravda, narástlo 3,7mm, na 5,6 mm 🙂) len on do toho riadku dal čosi 3,8 mm, neviem čo, ale proste to ma vyplašilo úplne najviac 🙂

fuska
15. feb 2013

@zabka55 To mi je luto. ☹ Drzala som TI palce. Ale nezufaj. Nedavno som tu citala nejaku diskusiu alebo co to bolo, a tam nejaka maminka pisala, ze potratila velakrat a potom donosila dietatko. Viem, ze je to tazke, ale ak tuzis po dalsom babatku, nevzdavaj sa...

zabka55
autor
15. feb 2013

@fuska Ďakujem...no nemôžem povedať čo bude za pár rokov, lebo ako sa vraví nikdy nehovor nikdy..no na teraz určite nie :(((, musí najprv prejsť bolesť a potom sa uvidí...

petri22
15. feb 2013

@tomiholjubavi ☹ ano az teraz som si vsimla predchadzajuci prispevok ☹

petri22
15. feb 2013

@zabka55 je mi to luto ☹, pisem len z mobilu a prispevky sa mi ukazuju vselijako. Viem ze je to pre teba velka rana, ale prosim nevzdavaj to a o pol roka mozte kludne skusit. Nech ta zatial tesi, ze mas doma krasne dieta. Z vlastnej skusenosti a praxe viem,ze vsetko ma svoj cas! Len hlavu hore. P.s.ako si si vsimla nemotala som ta "ako mas verit svojmu dietatu", snazila som sa ti realne vykreslit tvoju situaciu. Drzim ti palce a prajem vsetko dobre.

zabka55
autor
16. feb 2013

@petri22 ďakujem Ti...samozrejme to ma teší, že mám svojho synčeka, ten je premna najdôležitejší a pre neho sa mi oplatí žiť...a samozrejme aj pre manžela, asi to tak malo byť!!! a možno príde ten čas a možno nie...ťažko o tom teraz polemizovať...

catherine30
27. feb 2013

Ahoj Holky. Taky se musím podělit se svým zážitkem. S manželem se pokoušíme o mimi teprve od Ledna. Poslední MS jsem měla 16.1.2013, dostavilo se první týden zpoždění, na testu dvě čárky, potom druhý týden čárka, ale slábla. Včera jsem začala trochu špinit, jela jsem na pohotovost. Tam mě vzali krev na hCG. V noci jsem to dostala dnes jsme si volala na hCG a bylo jen 30 :-/ takže nic. Pokud nebudu mít potíže tak jdu příští týden ke své lékařce na kontrolní UTZ. Jsem z toho smutná, ale snad se to zdaří příště 🙂 Mám, ale obavu, aby to nebylo stejné.........

nikoleta77
1. mar 2013

Ahojky tak já jsem byla v pondělí u lékaře a ten potvrdil, že jsem v 6. týdnu, příští týden se máme přijít ukázat, zda nám bude tlouct srdíčko 🙂 . Doufám, že vše bude v pořádku, mám docela strach ☹

zabka55
autor
4. máj 2018

Dievčatá už som zabudla že som tu kedysi takto písala...len som sa chcela pochváliť,že mám svoju Adelku,tak ako som stále dúfala že budem mať...v auguste bude mať 4 roky a je to najúžasnejšie dievčatko na svete...i keď ma to stálo manželstvo tak neľutujem toho...len som Vás chcela podporiť,zeco má prísť to príde...len asi treba tomu všetkému čas....mám v nebicku anjelikov na ktorých myslím a dávajú na nás pozor...verím ,že sa spolu niekedy stretneme,ale na to je ešte čas....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre