Duphaston. Ako vám pomohol pri udržaní plodu?

klaudis
16. sep 2009

dobry den maminy chcem sa spytat ci ste niektora z vas pouzivala duphaston v prvych tyzdnoch tehotenstva?Ja som prvy krat spontanne potratila hend na to som o mesiac otehotnela.Porodila som zdravu dcerku. Teraz som vo 4 tyzdni tehu a gynekolkog mi prvy krat predpisal tieto tabletky na udrzanie plodu.Tak sa chcem spytat ci je ucinny. Viem ze to je velmi individualne u kazdej zeny zabera inak ale aspon si chcem utvorit nejaku predstavu.
dakujem za prispevky
Klaudia

nikuskaniki
26. apr 2017

@valika_val Tak gratulujem ❤

valika_val
26. apr 2017

@nikuskaniki dakujeme 🙂 len pozitivne mysli, viac pre drobceka nemozes urobit. je to na prirode...

nikuskaniki
26. apr 2017

Myslím pozitívne a verím, že bude všetko v poriadku 🙂

zuzana90m
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cucuska
13. júl 2017

Ahojte mám otázku. Špinili ste niekto po užívaní Duphastonu ? Ja ho beriem od 5 tt, vždy bežím keď špiním do nemocnice a vždy je všetko ok. Môže to byť tým liekom ? Som z toho už na prášky. Aj dnes tak len ležím a čakám či sa to opäť ustáli .

deniska14
13. júl 2017

Ja mam z duphaston pozitivne skusenosti. Pri prvej dcerke som zakrvacala v 8tt a nasadili mi ho a brala som ho do 16tt....a vsetko bolo ok 🙂 a teraz pri druhom tehu som opat zakrvacala v 10tt a taktiez ho budem brat do 16tt...cize este 2 dni 🙂 a zatial je vsetko OK dufam, ze to tak aj ostane...

catherine_and_pete
8. máj 2018

Ahojte, nezvysil sa niekomu Duphaston? so zarukou aspon do konca roka 2018? budeme cestovat do zahranicia ak by nam to vyslo neviem kedy sa stihnem dostat k lekarke pre predpis 😉 rada by som mala v zalohe kedze je to prva vec ktoru pri otehotneni potrebujem brat 🙂

ejjjka
6. sep 2018

Ja som v 7tt a tiez mi ho dal ale az 3krat denne neviem preco az tak ale zatial je to ok aj menej vraciam od kedy ho beriem koli potratu, vravel ze ho budem brat dlhodobo az do 7mes. tak dufam ze budeme zdravý a samozrejme drzim palceky všetkým tehu 👄

anmadan
12. feb 2020

Ahojte,chcem vás poprosiť o radu,vyzerá to že som tehotná cca 6-7tyzden,nebola som ešte u gynekológa pretože mám zlú skúsenosť s aktuálnym,a k novému môžem ísť až od marca...pociťujem tlaky a pichanie slabšie v podbrušku,bojím sa potratu nakoľko už raz som potratila,mám doma duphaston,avšak nepredpisal mi ho žiaden lekar,myslíte že ak by som ho brala ako prevenciu potratu,môže mi to uškodi

lennyka17
15. máj 2020

Ahojte, prosím ak ste niektorá brali duphaston koľko od brania prvej tablety vám prestalo špinenie? Ja spinim druhý deň, skôr ráno a večer. Tablety beriem 3x denne, tiež už druhý deň.

nikol889988
18. okt 2020

Baby brala ste nejaka duphaston cele tehu? ja som 27tt zajhta zacinam 28tt a jeden dr ze vysadit druhy ze nehat. Tak vraj je to na mne 😂 vsetko mame v poriadku akurat v 22 mi odtekala plodovka

barbie24
30. dec 2021

@miau mam problém s tým som 5 týždni mam svetlý bledoruzovy vytok je to uhniezdovanie ? Duphason mam. Doma gynekológ nerobi lebo je Silvestra ma dovolenku mam si dat jeden alebo radšej netresovat a keby sa niečo dialo ist na pohotovosť?ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre