Hnedý výtok a bolesť brucha v tehotenstve

mim987
7. dec 2019

Ahoj ženy, som tehotná, na začiatku tehu. V pondelok som si robila test ale u Dr som ešte nebola tak neviem ani kolky týždeň ale teraz večer som mala taký hnedý výtok a trochu ma pobolieva aj brucho. Som sama doma so synom malým a neviem čo teraz. Či plašiť alebo nie.... Aj v prvom tehu som mala podobný výtok raz ale to bolo po vyšetrení, príp po sexe. Dnes sa však noc také nekonalo, z čoho by to mohlo byť tak neviem. Poraďte

leamax
7. dec 2019

kedy si mala posledny menzes? moze to byt vselico - uhniezdovanie, niektore zeny spinia v case akoby menzesu, hematom...nemozes napisat svojej gynekologicke trebars?

mim987
autor
7. dec 2019

@leamax bola som na pohotovosti radšej, bol to mikropotrat zrejme... Ale ďakujem

januss21
7. dec 2019

@mim987 mala som niečo podobné na začiatku tehotenstva ale aj s trochou krvi. Doktor mi povedal že je to normálne nakoľko sa v tele nachádza "niečo" čo telo odmieta a snaží sa s tým vysporiadať. Vraj to nie je nič zlé pokiaľ žena nekrváca čistú krv - čo tiež nemusí značiť nič zlé. Samozrejme je lepšie to vždy skontrolovať či je všetko v poriadku.
Tá bolesť môže byť spôsobená aj zväčšovaním maternice. Ja som napríklad mala veľmi silné bolesti vtedy. Radšej sa dajte skontrolovať ale verím že všetko bude v poriadku 😊

leamax
7. dec 2019

@mim987 tak to mi je luto ☹

mim987
autor
7. dec 2019

@leamax ďakujem, ale radšej teraz ako neskôr... Ešte to môže byť aj mimo maternice, to by bol horší prípad ale to hádam nie... Uvidíme. Každopádne ďakujem aj tak, bola som zúfalá, nevedela som čo s malým synom či ho brať so sebou či čo 🤦‍♀️ našťastie švagriná prišla

leamax
7. dec 2019

@mim987 neviem ani, co napisat. drz sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre