Je v poriadku samozber jahôd v tehotenstve?

babulka97
24. jún 2022

Ahojte, myslíte že je v poriadku že som v 7tt bola na samober jahôd? Myslím tým neustále predkláňanie a zohýňanie, teraz mam také výčitky či to bol dobrý nápad..

babulka97
autor
25. jún 2022

@modraslamka nie, dnes majú ľudia aj zdravotné problémy popri iných vecí ale zbytočne vysvetľovať

matkahelka
25. jún 2022

ach, to su take tie temy ako "som tehotna, mozem zjest langos?" alebo "som tehotna, mozem ist na svadbu?" nase babky dreli na poli od oplodnenia po porod a cuduj sa svete, zvladli to bez ujmy.
autorka, tvoje potraty nijako neovplyvnilo to, ci by si sa predklanala, alebo lezala v posteli. ak ma dieta vyvojovu vadu, tak je suma fuk, ci zbieras jahody ci sedis s vylozenymi nohami. ty to proste neovplyvnis. a to pisem ako zena, ktora ma za sebou mimomaternicove, 2 potraty a 1 MA.

babulka97
autor
26. jún 2022

@matkahelka keď neviete aj o iných zdravotných problémoch zbytočne sa tu rozpisujete o tom ako to bolo voľakedy, pytala som sa jednoduchú otázku, omáčky okolo ma nezaujímajú 🙂

matkahelka
26. jún 2022

@babulka97 ak mas take strasne zdravotne problemy, tak si sa mala gynekologa opytat "pan doktor, mozem ist zbierat jahody?" urcite by ti stacil jeho pohlad 🤣

babulka97
autor
26. jún 2022

@matkahelka ak toto malo byt smiešne pre teba tak ti gratulujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre