Kedy bude najlepšie spraviť si test?

vevuska2018
19. apr 2020

Poprosim vas o radu, s priatelom mame jedno babo ale kedze dalsie nechceme aspon zatial nie. Tak a nechtiac sme si nedali pozor. A kedze mne chodi menstruacia ako si chce. Niekedy meska 2 dni niekedy 3 az 4 dni. Preto neviem presne kedy mam ovulaciu. A kedy nie. Ale kedze som mala zaciatok cyklu 30.3. Tak neviem problem je to ze bojim sa mam stres. Pohl.styk sme mali vcera. A dneska mam strasne krce v zaludku. Bojim sa je to stres. Kedze podla menstr.kaledaru v telefone co mam tak by mi menzes mal prist o 8 dni ale pochybujem ze pride ak aj nezostanem tehotna tak mi bude meskat. Kedy by bolo najlepsie spravit test prosim poradte mi.

kukulienka83
19. apr 2020

Keď ti bude meškať...

veronikaszabova
19. apr 2020

@vevuska2018 vcera si mala sex, dneska bolesti brucha? 🙈
Tehotenstvo to nebude.
Test - ked ti budu meskat.

heidy222
19. apr 2020

@vevuska2018 ked Bol pohlavny styk vcera Este sa da bezat do pohotovostnej lekarne a kupit tabletku po, escapelle.

bazalka1
19. apr 2020

No ak nechces ostat tehu tak vyupratuj cely dom a vecer si daj horucu vanu a pohar cerveneho vina...
Inak ako ti vravia dievcata...tehu test az ked ti budu meskat...dovtedy tam nic neuvidis aj ked by si bola...

vevuska2018
autor
19. apr 2020

@veronikaszabova to bolesti budu zo stresu to viem. Lebo celu noc som nespala. 😢😢

s_a
20. apr 2020

@bazalka1 to zas nie je úplne pravda, mne vyšli celkom viditeľné dve čiarky asi 3 dni pred očakávanou ms 🙂 a to ju tiež nemám úplne pravidelnú

lavanilla
20. apr 2020

Neviem, aky dlhy mas cyklus, ale ak ma byt MS za 8 dni, uz mas po ovulke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre