Kedy ste povedali doma rodičom, že ste v očakávaní?

12. sep 2021

Caute kedy ste povedali doma rodičom že ste v očakávaní?

evkao
12. sep 2021

v den, ked som sa dozvedela, ze som tehotna 🙂

fineta
12. sep 2021

S prvým aj druhým tehotenstvom hneď. S tretím až keď vedeli naši veľkí synovia. To bolo cca týždeň po pozitívnom teste. 😊

almia
12. sep 2021

kedy uznas za vhodne.. a ako to citis.. my sme oznamili po prvom trimestri ked som mala za sebou 🙂 ano 3-4mesiaci uz zacalo aj brusko rast *🙂

didi2102
12. sep 2021

V 5mesiaci 😄 s rodičmi som bola niekoľkokrát do týždňa 😄👍 nevšimli si

kkovacovak
12. sep 2021

Keď som nemohla piť víno. Sme vinári a skrátka sa to nedalo inak takže to vedeli skoro hneď.

pupava_lucna
12. sep 2021

Po veľkom sone, ktoré som mala asi v 14. Týždni. Vedela som, že rodičia to vykecaju polke dediny a tak aj bolo.

hederamonstera
12. sep 2021

Hned 🙂 obom nasim rodicom

zuzzinkaa
12. sep 2021

Rodičom v štvrtom mesiaci. Mňa je trochu viac takze to nebolo vidieť a zvyšnej rodine až v piatom mesiaci.

mattkapd
12. sep 2021

Prvé a druhé som oznámila hneď.. Žiaľ druhé nedopadlo dobre tak keď sa opäť zadarilo chvíľku som s tou šťastnou novinkou počkala..

len_nig
12. sep 2021

Prvé tehotenstvo hneď v deň robeneho testu, žiaľ potratila som. Teraz druhýkrát som počkala do cca 11 týždňa 😊

jaskolka
12. sep 2021

Rodine asi v 8 týždni,ked som mala už tehotensku knižku.
Ostatní sa to dozvedeli tak postupne, bud od našich, alebo klasicky "na brušku", keďže cca od 4 mesiaca už bolo vidno.

zuzka102
12. sep 2021

Pri prvom na konci 3.mesiaca, pri druhom koncom 4.mesiaca.

berenika39
12. sep 2021

Nám rodičům, to mláďata řekli ihned, ostatním po prvotrimestriálním screenu, z pověrčivosti.

deti95060810
12. sep 2021

ja som tajila ako dlho sa dalo - chodila som do školy... po šťastnej novinke rodičia boli zhrození.. 😝
ďalšie tehu sme ani neoznamovali - museli prísť na veĺkú novinku sami...😉

ivik4
12. sep 2021

Boze ja si na to pamätam do dnes 😀😀😀 prisla som vlakom k nasim urevana so slovami ze som sa s tym idiotom pohadala a este som aj tehotna 😀😀. Vtedy sme sa zrali ako psy s muzom . Bolo to mesiac potom ako sme zacali spolu zit cize este sme si nezvykli byt stale pod jednou strechou a k otazke,hned po pozitivnom teste. Mala som 21

ailiba
12. sep 2021

Asi v 8tt, keď som bola po ultrazvukové kontrole srdiečka.

fadama
12. sep 2021

Test mi vyšiel pozitívny tak som šla k dr. Dal mi tehotensku knižku. Myslím, že som bola v 1 mesiaci. Mama doma umyvala riad keď som jej povedala, že som tehotná 😃
Neverila... musela som ukázať knižku 😂😂

pomarancu
12. sep 2021

Prve som nestihla-potrat V 7tt,
2.tehu som cakala a cakala,najprv pre istotu,potom sa blizil segrin porod,potom bola novinka maly synovcek a zaroven prvy vnuk a stale sa mi zdalo,ze by som im tym ukradla scenu..tak nakoniec som V maji povedala (termin bol august)..mama sa urazila,ze ako som jej mohla to tajit do 26 tt. Narodila sa nam dcerka
3. Tehotenstvo - ocikala papierik 5 min pred odchodom na letisko (zijem mimo SR a doma sme boli na Vianoce)..opat potrat tentokrat mola hydratosa v 11tt
4. Tehotenstvo - 12tt nasi odchadzali od nas a tak tesne pred odletom. Narodil sa krasny valibuk
5. Tehotenstvo- neplanovane a manzel bol velmi proti, tak nicil aj mne radost..tusim okolo 4.mesiaca po odbere korikovych klkov. Tehotenstvo komplikovane, stalo ma maternicu..bohuzial nasa dcerka zomrela ako 2.mesacna na vvch srdiecka..
Suhrn: neexistuje spravny casovy moment, ked sa na to citis a kedy sa ti chce!

luci_ba
13. sep 2021

my v 12tom týždni. Dedkovcom a pod. okolo 16 týždňa a väčšine rodiny co sa stretavame tak raz do roka plaanujeme az po narodeni

hanka555
13. sep 2021

Rodicom hned ako sme to zistili, ostatnym po 12tom týždni

ajka0207
13. sep 2021

Po 12.tt.

borabalazova
13. sep 2021
berenika39
13. sep 2021
borabalazova
13. sep 2021

@berenika39 Pardon, klepla som mimo.

jablkovastrudla
13. sep 2021

V piatom mesiaci, brucho som mala mini a mamina mi aj tak neverila 😁

tmavovlaska93
14. sep 2021

Chceli sme to prvy trimester tajit, v 7tt som potratila a o dva tyzdne na to sme sa zdoverili s potratom lebo na mna to bolo vela.
Ked znova otehotniem tak netusim kedy to prezradime, uvidim ako sa budem citit.

katkaholiova
15. sep 2021

ja som mojej mame neoznamovala nic vedela to skor prve tehu neplanovane ale aj nevyslo este my ani nemeskalo len sa my hlava zatocila a uz vravela ze som tehu .a 2.tehu som rano bola len na krv po pozitivnom teste ani vysledky este neboli a ona ze som tehu a pockaj budu to dvojicky a vyslo jej to.tvrdi doteraz ze matka tu zmenu na svojej dcere vidi.aj u sestry to videla len oni to chvilu zapierali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre