• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy Vám začalo rásť bruško?

18. apríla 2016 
Čaute kočky končím druhý mesiac a som s takýmto bruškom, čo myslíte?
5. mar 2016 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2016 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
To je v pohode. ..ja sice nemam foto bruska takto iba cez tricko v 9tt...kedze cinnost crievok sa zastavi brusko sa.nafukne...babo to zatial nie je neboj :blush: to je este veeelmi malinke na to aby ho.bolo vidiet :blush:
Stastne a bezproblemove tehulkovanie prajem :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
5. mar 2016 o 23:24  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina27777.
@mimka161 buduce mamicky by mali mat odpustene aj modne prehresky :P
10. mar 2016 o 14:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. Ja som dnes zacala 8tt a mam nadvahu. Ale brusko rastie. Uz si to aj v robote vsimaju. Odkedy nefajcim ide to rychlo do sirky. Ale vaha je stale rovnaka.
Dufam, ze to ako tak utajim aspon 2 tyzdne :/
31. mar 2016 o 21:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ka som prvorodicka takze mne zacalo az v 16 tyzdni ale nevravim ze teraz po tyzdni mam brusisko v pohode obleciem este rifle co som mala pred tym
31. mar 2016 o 22:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne začalo rásť bruško tak okolo 18-teho týždňa a tak že bolo vidno, že je to tehotenské až okolo 20-teho týždňa.
1. apr 2016 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ešte bruško tiež skoro vobec nevidno ... a to zajtra začínam 19tt.. vyzerám iba ako najedená..
13. apr 2016 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne po 16tt. Vtedy u bolo vidiet ze nemam iba pneumatiku brusnu :slight_smile:
13. apr 2016 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola v 11-12 tyzdny a doktorka mi hovorila ze vyzeram uz tak na 4-5 mesiac teraz mame 15tyzden a uz prv vojde do miestnosti brusko a potom ja doslovne kotol :grinning: nechcem vediet aky budeme velky v 9tom mesiaci :grinning: ,,, ale tak mam 150 cm a 50kg tak mozno aj preto to je na mne az tak moc vidiet :slight_smile:
13. apr 2016 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2nika47 ani ja som v 19tt nemala žiadne bruško tiež som len tak prejedeno nafuknuto vyzerala :slight_smile: a baby teraz mi už rastie ale stále ked sa na neho pozerám hovorím si že nech už mám vačšie a nech už vyzerá tak typicky tehotensky lebo moje nieje v tvare D ale B :D ale ked som dnes videla kamošku tá ma mesiac a pol do porodu hovorím si no keby chcelo moje brucho ostať taketo male , tá mala teda riadne velke až mega velke :D
13. apr 2016 o 22:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka161 veru asi aj my budeme mať pred pôrodom take poriadne ale to vydržíme :D ja som už pribrala 6kg ale vidno to všade len nie na brušku :D to je ako naschvál..
14. apr 2016 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne zacalo rast tak 24tt dovtedy som vyzerala ako pribrata.. a chyyyba brusinko :-/
14. apr 2016 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vik_i ja si myslim ze je to ok :slight_smile:
18. apr 2016 o 09:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok