Kedy vám začalo rásť tehu bruško?

9. dec 2022

Baby kedy vám začalo tak rapídne rásť bruško? Ja som 6 mesiac a mám ho také len ako keby som bola viac najedená

zuzkacik4
9. dec 2022

Mne koncom 7., zaciatkom 8. mesiaca viditelne podrastlo..dovtedy tiez nic, mnohi si ani nevsimli, ze som tehu 💁‍♀️😁

inak2022
9. dec 2022

Určite je to veľmi individuálne, ja som v 6tom mesiaci vyzerala akokeby som už poctivých par dni prenášala 🙂 tak si z tých šťastnejších, takto sa ti určite lepšie hýbe aj spi

marticka85po
9. dec 2022

Okolo 4-5mesiaca

lauriik
9. dec 2022

Okolo 20tt uz to bolo dost viditelne pri prvom tehotenstve. Pri druhom sa ma ludia pytali ci som tehotna uz v prvom trimestri 🤷🏼‍♀️😅

autor
9. dec 2022

Ja ho mám na večer také väčšie a s tým spánkom no... Spánok mám teraz otrasný, hrozné nočné mory mám, až sa bojím chodiť spať 👻 ale bruško ma teda zatiaľ neobmedzuje len som si myslela že by už mohlo byť väčšie 🙂

nikka055
9. dec 2022

Pri oboch v 6mesiaci...

ajko2011
9. dec 2022

Pri prvom synovi v 6 mesiaci. Teraz pri druhom vidno od 10tt. 🙂

alison11
9. dec 2022

Pri prvom až nejak v 6-7mesiaci a pri druhom už v 5-6mesiac bolo vidieť trošku vpuklé bruško niektorí ani nevedeli že som vtom 🙂 Ale ja mám otočenú maternicu otočenú k chrbtici.

amelie2017
9. dec 2022

Bud rada. V prvom tehotenstve- v 7. tyzdni svadobna cesta na Kube a na plazi mi ludia blahozelali. V druhom mi v 4. mesiaci hovorili, neboj, tu chvilu to uz s tym brucho vydrzis. Ozaj mam fotky na Vianoce, kde som bola v 8. tyzdno a brusisko ako maju ine v 7. mesiaci. V oboch tehotenstvach si ludia mysleli, ze cakam trojicky.

123nikolaa123
9. dec 2022

Prvý náznak som si všimla v 16 týždni... mini kopček.

cakambabatko
10. dec 2022

Ja som na konci 7.mesiaca momentálne a len nedávno zacalo byt ako-tak viditeľne, dokonca som pribrala len 4-5kg, je to individuálne pri každom 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre