Klesajúce hCG

zuzicka4545
28. okt 2023

Ahojte, mam otázku mala som HCG 492 v piatok a začalo mi klesať, kázali mi každé dva dni chodiť na odber. Naposledy som bola teraz piatok a mala som 215 HCG. A to mi doktor povedal že si mám zároveň s tým robiť aj tehotenské testy že čiarka bude slabnúť. Robím si HCG aj tehotenské testy a HCG klesá a čiarka na teste nebledne už druhý týždeň. A to mi povedal že do týždňa mi HCG zmizne z tela. Neviete koľko to ma trvať kým ako úplne mi test neukáže iba jednu čiarku?

lillyd
9. nov 2023

@zuzicka4545 koľko dni už špiníš??? Pokial špiníš po sexe tak je vhodne dat si pauzu.. ja som mala Spinenie mesiac po kyrete potom to prešlo do krvácania a dr povedala, že to môže byt aj nejaký zapal alebo len rozhádzané hormóny, pre istotu mi dala širokospektrálne antibiotiká a keby mi to neprešlo za viac ako 7 dni tak som mala volať a prist na injekciu, mne to preslo takze nebolo treba ale v každom prípade aj spinenie vie doktor zastaviť injekciou ak trvá už priliš dlho…

7tinka7
10. nov 2023

@zuzicka4545 ano ja som takto spinila az kym nebola 0 s poslednou ms odislo hcg aj spinenie telo sa snazi zbavit hcg a to sa da len menzesom / spinenim tak telo upratuje. Bud rada kym spinis vies ze sa cistis. Viem ze je to otravne ale vydrz ♡

zuzicka4545
autor
12. nov 2023

@7tinka7 cítim sa ako slon…😂 stále špiním a mám tampón už pomaly dva mesiace. Ved som s toho na nervy už.

zuzicka4545
autor
12. nov 2023

@lillyd môj lekár mi stále hovorí že je všetko v poriadku aj to že špiním. Vieš koľko už špiním??? Od 25 septembra… ako slon… stále s tampónom. Už neviem či sa mám smiať alebo plakať

lillyd
12. nov 2023

@zuzicka4545 pre bohaaaa, toto nie je normálne podľa mna 🫣 aj keď niesom lekár… chod k inému. Lebo ono keď stale špiníš to znamená že sa cistis ale nemôžeš sa tak dlho.

7tinka7
12. nov 2023

@zuzicka4545 hah ja som tehotna tento rok uz 3x okrem maja a augusta som cely rok tehotna a termin porodu mam 16.5.2024 😃 tomu sa hovori slon 😃.. snazim sa to brat s nadhladom 🤛

zuzicka4545
autor
13. nov 2023

@7tinka7 no aspoň si tehotná. Ja som bola a už niesom a len špiním a špiním a nic iné nerobím len chodím do drogerie si kupovať tampóny… a to vždy vystihnem tu istú predavačku pri pokladni… ten jej pohľad 😂 normálne jej viem prečítať z výrazu v tvári že vie presne čo som prišla kúpiť

zuzicka4545
autor
13. nov 2023

@lillyd no vidíš podľa môjho doktora je to úplne normálne. Asi kedy špiním 365 dni tak je to úplne v poriadku. A keď som tam s tým prišla keď som bola tehotná že špiním tak vieš čo mi povedal??? To je v poriadku… a o dva dni mi začalo klesať HCG takže tak to bolo v poriadku. Hľadám si nového lekára lebo na tohoto som už alergická. Normálne sa mi žihľavka spraví na šuške keď si na neho pomyslím že ešte raz by som tam mala ísť 😂😂😂😂

lillyd
13. nov 2023

@zuzicka4545 to je vrchol keď povie, že je to v poriadku 🙈 fakt utekaj od neho, ja by som k nemu už nešla.. ved to nie je normálne. Mne po kyrete povedali, že je to ako sestonedelie ale špiniť budem 7 max 10 dni a tak aj bolo.. neviem si predstaviť tak dlho špiniť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre