Kolísanie hcg a bolesti - čo to môže znamenať?

12didi12
20. jún 2019

Ahojte baby prosím poraďte mi lebo už som zúfalá 😣 Pred 3-4 mesiacmi som mala mmt. Teraz som po IUI, ktoré sa podarílo. Som 4+5tt a 17dpo. V pondelok som bola v CAR na sono a krv, na Sone samozrejme nebolo ešte nič vidno ale krv potvrdená hcg 171. Včera som mala na tehu teste konečne celkom pekne koľajnice. Večer som dostala strašne bolesti až som nejak zaspala(nekrvacam ani nespinim). Tak som dnes ráno urobila test a je odost slabší. Mám veľký strach 😣 myslíte, že sa môžem báť? Večer keď príde muž s práce pôjdem na pohotovosť. Prikladám foto v komente

marynsuny
20. jún 2019

@12didi12 a sorry..opravujem sa...nie 18 a 19 dc ale dpo :D

12didi12
autor
20. jún 2019

@marynsuny dúfam, že to bude všetko pravda a je to len plány poplach v mojej hlave 🙄 no rozmýšľam práve, že radšej počkám a keď bolesti neustupia tak pôjdem zajtra alebo v sobotu. Lebo predsa len keď nebudú nič vidieť ešte budem ešte viac stresovať 🙈

12didi12
autor
20. jún 2019

@marynsuny aha v pohode do myslela som si 😅

marynsuny
20. jún 2019

@12didi12 no a ake mas bolesti?

12didi12
autor
20. jún 2019

@marynsuny ani to neviem opísať ale boli ma aj keď sa s postele dviham taka trhava bolesť normálne si musím naspäť ľahnúť a inak také tlaky a pichanie a hlavne ľavý vaječník cítim

marynsuny
20. jún 2019

@12didi12 ale to ta ten zaludok boli ci podbrusko? Mna obcas vajecnik bolel,kde bola ovulacia a mala som krce na menzes..tie mam doteraz ale uz menej...ale teraz mam ine bolesti maternice ...lebo ak mas krce v maternici,tak chod na pohotovost... ja som zo zaciatku spinila..to som sa strachovala najviac..trvalo to asi tri tyzdne...bola som na kontrolu a nastastie mi aspon teda povedali,ze sliznica je rovnaka,potom bola vyssia...kym este nebol gestacny vak...

12didi12
autor
20. jún 2019

@marynsuny podbruško 😣😣.. Vaječník ma boli tiež ten kde bola ovulka.. A v maternici ma tak pichá až taky kŕč ale to len na chvilku, kŕče mam hlavne vo vajecnikoch.. Špiniť chvalabohu nespinim lebo to už bya asi načisto porazilo 😱 a inak teraz sa ako cítiš? 🙏

marynsuny
20. jún 2019

@12didi12 ja tak striedavo oblacno...rano sa citim dobre,prve nejake nevolnosti zacinam citit okolo dvanastej,potom je zas dobre a potom vecer niekedy...nezvraciam,len citim nevolnost a prsia citim...niekedy viac,niekedy menej,niekedy sa mi zda,ze az vobec a to sa zacnem stresovat a potom to zas zacne... :D ja sa uz snazim nestresovat nejako,lebo by ma do konca tehotenstva mohlo aj porazit.. ale dockat sa kontroly u lekara je narocne

simulienka22
20. jún 2019

@marynsuny veľmi ti držím palce! Budeš robiť ráno test?

simulienka22
20. jún 2019

@12didi12 prepáč, ta správa vyššie išla tebe🙈

12didi12
autor
20. jún 2019

@simulienka22 áno budem určite 🙄 a ďakujem ti moc.. Aj ty budeš robiť?? 🙏

12didi12
autor
20. jún 2019

@marynsuny jeeejda tak to máš ozaj striedavo oblačno 😅 ale tak dobre je, že nezvracias aspoň sa všetky vitamíny držia v tele 🙏.. No ved to to čakanie je najhoršie

nikusiak9
20. jún 2019

@12didi12 nebudu vidiet minimalne do 1000hcg co tak buduci tyzden budes mat

marynsuny
20. jún 2019

@12didi12 som zvedava na tvoj zajtrajsi test 🙂 dnes sa uz len dobre vyspi, vyloz nohy, pozrite s muzom film a oddychuj... 🙂

ladybug138
20. jún 2019

Ale prd, vobec nie je pravda, ze v tomto tyzdni musi mat kolajnice..ja som kolajnice uplne identické nemala nikdy!!! Vzdy bola testovacia ciarka slabsia ako kontrolna... A tiez u mna boli testy z ranneho mocu slabsie ako tie, ktore som robila poobede... Ja som bola prvykrat u gynekologa 4+5tt, viem, ze som otehotnela presne na 14 den a nic este nevidel... Druhykrat som bola v 6+1tt a bola aj akcia uz... Mna bolelo podbrusko ako na menzes, stale som chodila na wc, ci to nie je plany poplach... Myslim, ze rozne bolesti su bezne, ja som za celu dobu tehotenstva zazila vselijake bolesti, az som myslela, ze to bude snad moj koniec

simulienka22
20. jún 2019

@12didi12 áno, budem na teba myslieť a hneď podám výsledok.😊 mne je dnes teraz zas nejako divne🤷🏼‍♀️🙏🏼

12didi12
autor
20. jún 2019

@marynsuny no už konečne ležím a ideme si akurát niečo pozrieť lebo mam doma ešte prazdninara a ten by len špekuloval 😅 a skúšala som teraz ešte livsane a ten krásny // asi tomu šibe

12didi12
autor
20. jún 2019

@ladybug138 tak to mi odľahlo, že sme viaceré co to tak mali, majú.. No mne teraz chvalabohu trochu tie bolesti ustúpili tak dúfam, že bude všetko v poriadku 🙏

12didi12
autor
20. jún 2019

@simulienka22 dobre budem čakať a už teraz sa teším pevne verím, že je to tam a držím palce 😊🙏

dadka1996
21. jún 2019

Dobrý deň. Prosím vás mal niekto skúsenosť že mal hcg 1000 som 4tt+3 a nič ešte nie je vidno iba zvýšená sliznica? Doktorka má postrasila že to môže byt mimomaternicove. V stredu 19.6.19 som bola na krv hcg som mala 500 dnes som bola 21.6.19 a hcg som mala 1000. Je to podľa vás v poriadku? Ako viem že doktorka vie najlepšie ale chcem vedieť či to niektorá z vás takto nemala

ladybug138
21. jún 2019

@dadka1996 ahoj, mne hcg nemerali, takze neviem, ale bola som 4+5tt, 5 dni po meskani, lekar nic nevidel, isla som domov s placom, ale o tyzden uz sme mali srdiecko

dadka1996
21. jún 2019

@ladybug138 takze iba čakať mi ostáva

macko1007
27. jún 2019

@12didi12 ako si na tom? 🙂

12didi12
autor
27. jún 2019

@macko1007 už super bol to iba plány poplach 😊 vyzerá, že sú tam dokonca 2 😅

macko1007
27. jún 2019

@12didi12 jeej tak gratulujem☺️☺️len nech ste v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre