Krv v 11. týždni

michaela14688
15. júl 2017

Dievcata tema nie moc vabna a chutna...ale mam klasicky zapchu, som v 11 tyzdni...ked uz sa to nejako podari tak s velkou namahou a dnes som na papieri nasla krv. Je to nebezpecne? Prosim ma niektora s tym skusenosti? som prvykrat tehotna a doteraz som to nikdy takto nemala. DAKUJEM vam ;)

drobcek11
15. júl 2017

@michaela14688 ahoj, pri zapche treba vela pit a jest vela vlakniny, z toho co si napisala je to podla mna len podrazdeny zvierac od tvrdej stolici ale ak by sa to opakovalo urcite chod k lekarovi😉

michaela14688
autor
15. júl 2017

@drobcek11 dakujem velmi pekne,snad to nebude nic vazne len som sa zlakla...a kedze o tejotenstve zistujem vsetko este len teraz je to vsetko okolo toho pre mna nove... este raz dakujem

drobcek11
15. júl 2017

@michaela14688 neni zac😉 hlavne sa nestresuj zle by bolo keby zapchu nemas a krvacas takto mi to vysvetluje len ta zapcha plus mozna trhlinka kedze si pisala ze to slo tazko😉😊

linda1984
15. júl 2017

@michaela14688 mne tiež sestrička hovorila, že môžem krvácať po tvrdej stolici, sexe atď... Ešte sa mi to nestalo, ale to bude ten tvoj prípad 😉

drobcek11
15. júl 2017

@michaela14688 az teraz som si uvedomila ze si nenapisala ci islo o krv po stolici alebo po moceni,ak po moceni urcite by si mala ist na kontrolu a nezanedbat to krvacanie pocas tehu moze mat vela pricin

14hviezdicka12
15. júl 2017

Krvacanie v tehotenstve ries hlavne s gynekologom 🙂 drzim palce

michaela14688
autor
15. júl 2017

@drobcek11 islo o stolicu, keby pri moceni to by som letela asi hned k lekarke....dakujem dievcata,ste mile... snad to prejde, ak nie spomeniem to lekarke na kontrole, to uz nam bude robit aj screning tak snad je vsetko ok... 🙂

drobcek11
15. júl 2017

@michaela14688 tak drzim palce, snad to bolo ozaj iba z podrazdenia😉

chvostik1
15. júl 2017

@michaela14688 Miska, ja by som na tvojom mieste zasla radsej na pohotovost. Nech babatko skontroluju a budes aj ty pokojnejsia ked budes vediet, ze je vsetko ok. Ja som mala rovnaky problem. Tiez som po velkej zacala krvacat a skoncila som s duphastonom v kludovom rezime ale letela som k dr ako namydleny blesk. Nebolo mi vsetko jedno. Ziadnu krv v tehotenstve alebo hnedy, ruzovkasty vytok netreba podcenit lebo jeden nikdy nevie...

mattkapd
15. júl 2017

@michaela14688 isto to je z tvrdej stolice..zapchy sú dosť časté. .stačí papat viac vlákniny a pit dosť vody..

ciernypes
15. júl 2017

@michaela14688 mozes mat hemeroid,ten casto vznika v tehu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre