Som v 10 týždni a vyšla zo mňa zrazená krv

katy555
18. feb 2012

ahojte...minuly tyzden som bola na kontroly a doktor mi povedal,ze moje babätko sa vobec nehybe...cely cas ma pobolieva v podbrusku...teraz som bola na wc a vycikala som kusok ako keby zrazenej krvi ☹ ...mate niekto s tym niaku skusenost??? mam sa bat najhorsieho? ☹ ☹

annaopialova
18. feb 2012

ahoj chod co najskor k lekarovi

kvetinqa
18. feb 2012

jezisi, nepytaj sa na fore a bez k lekarovi

pink_lady
18. feb 2012

@katy555 no a ako ste sa dohodli s dr? lebo ak nebola akcia srdiecka tak minimalne nejaky dalsi UTZ ste si mali dohodnut...inak skus pozriet temy tu https://www.modrykonik.sk/forum/choroby-a-komplikacie/spinenie-v-tehotenstve-mam-sa-obavat/
alebo napr tu https://www.modrykonik.sk/forum/choroby-a-komplikacie/spinenie-v-tehotenstve-mam-sa-obavat/ pripadne pouzi vyhladavac 😉, uz je tu s rovnakym / podovbnym problemom viac tem....drz sa a chod k dr

zuzana76
18. feb 2012

@katy555 bez na pohotovost, nech drobceka skontroluju a mozno nasadia Utrogestan alebo Duphaston na udrzanie tehotenstva, drzim palce

zvonkohra
18. feb 2012

@katy555 noo ak nebilo srdiecko neviem nooo ja som takto 2x potratila ked prislo spinenie...ale hned som sla na pohotovst...no ak najhosie tak uz s tym sa neda nic spravit a nezachrania ani tabl.drzim palce aby bolo vsetko daj vediet 😖

katy555
autor
18. feb 2012

@pink_lady ja som sa s doktorom dohodla na utorok na kontrolu...

nibiru
18. feb 2012

@katy555 v utorok a co ak dovtedy bude neskoro?ja by som utekala na pohotovost nech skontroluju babo a ked tak nech ti daju lieky na udrzanie tehotenstva.

janinah
18. feb 2012

tak moment-vycikala si zrazeninu,či bola z vagíny,či nevieš? lebo to by bol rozdiel..a že sa dieťa nehýbe-akciu srdiečka má?nepochopila som..a nechápem ani na čo čakáš a tu sa pýtaš,však chod na pohotovosť

happy8051
18. feb 2012

@katy555 sorry nic v zlom... ale ja nechapem, ze este sedis za pocitacom...

viki2912
18. feb 2012

byt tebou OKAMZITE idem na pohotovost a lekar ktory ma podozrenie,ze dieta sa nehyba a necha to tak,je NEZODPOVEDNY!

katy555
autor
18. feb 2012

@janinah vobec neviem ci som vycikala proste som ju nasla vo wc...vobec mi nepovedal,ci ma akciu,ale keby nemalo tak by mi povedal...len mi povedal,ze sa nehybe

hajanka
18. feb 2012

@katy555 a ty co tu este robis???
niezeby som ta vyhanala, ale s tymto problemom si uz davno mala byt na pohotovosti. 😖 😖 😠 to je od teba velmi nezodpovedne.

lili_mia
18. feb 2012

@katy555 fakt čakáš, že ti tu hodíme lekárske rady? už si mala byť na pohotovosti ako lekár vravel, že sa bábatko nehýbe, mal zapnúť či je počuť biť srdiečko, to je počuť už od 7tt, alebo si si mala priplatiť utz u iného lekára

latvia
18. feb 2012

urcite si rozumela tomu doktorovi co ti povedal? babatko sa hybat nemusi, ale akcia srdca v 10 tyzdni uz musi byt....to na ultrazvuku videl, ci bije alebo nie..

martinkatinka
18. feb 2012

@katy555 dúfam, že už si vybratá na tú pohotovost... radšej sto krát zbytočne ako ani raz a potom plakať.... držím ti palce....

katy555
autor
18. feb 2012

tak bola som na tej pohotovosti ...vsetko je v poriadku 🙂 dal mi niake vitaminy a mam byt v klude a hlavne vela oddychovat...

zvonkohra
19. feb 2012

@katy555 drz sa

katy555
autor
19. feb 2012

babeny beriem spät tu odpoved hore 😒 dnes som zacala krvacat tak som bezala hned k doktorovi na kontrolu a buhuzial nevidel ziadnu aktivnost srdiecka ☹ dal mi lieky a mam v klude lezat...zajtra rano mam kontrolu ☹

merikac
19. feb 2012

@katy555 drzim palec, ale ber to tak co sa ma stat, stane sa 😉

hajanka
19. feb 2012

@katy555 ach jaj ☹ a vcera ta skontrolovali sonom, bolo vsetk v poriadku? je mi to luto ☹

viki2912
19. feb 2012

@katy555 uz ked si bola za nim predtym,nemal ta pustit len tak domov,mal ta okamzite hospitalizovat...

katy555
autor
19. feb 2012

@merikac muz mi tiez hovoril,ze mam brat to co sa stane,ze to tak malo byt,ze mame dve krasne a zdrave deti a keby to teraz nevyslo mozme sa o to pokusit neskor....ja som sa s tym este nezmierila a v kutiku duse dufam,ze sa zlepsi...

merikac
19. feb 2012

@katy555 ved jasne,,je to prirodzene a cloveku dane, ze nadej zomiera posledna aj ked niekedy podvedomie nasepkava, to ci ono, rozum uverit tomu nechce a preto sa niekedy stavaju aj nevysvetlitene veci medzi nebom a zemou,,,,,,,,silne zdrave presvedcenie je niekedy viac ako zazrak 😉

murcos
19. feb 2012

katty, je mi luto, ze mimo je uz medzi hviezdickami.
ja som sa takto s mojim malinkym tiez rozlucila pred dvoma tyzdnami, tiez v 10.tyzdni. som prekvapena, ze ta lekar dostatocne nepoucil mne navrhol kyretaz. aj mi povedal, tu malickost, ze ak sa rozhodnem preto, ze telo sa so zarodkom rozluci samo, tak to bude akoby mino porod. preto sa nezlakni. ja som dostala v noci silne kontrakcie, letela som na zachod (prva cast bola vonku)...zavolala som pohotovost, dostala som infuziu, aby som kontrakcie necitila v plnom prude. presne som vedela, kedy bola moja hviezdicka vonku. na druhy den som isla domov (..aj ked este som mala v maternici 9 mm hviezdiky)...ale telo si poradilo samo. tyzden som bola zbita ako pes, lezala som a moje sily boli v kybli. som vsak rada, ze som sa rozhodla pre prirodzeny odchod a nie pre kyretaz. nezabudni -pre svoj vnutorny pokoj rozlucenie sa aj s tvojou hviezdikou. vela sil

monika1091
19. feb 2012

@zvonkohra to spinenie mas na mysli vytok biely z pošvy alebo mas na mysli krvave spinenie

monika1091
19. feb 2012

mohli by ste mi povedat poradit ak som mala pred spanim krce v podbrusku... moze to byt jedlom?.......

paula80
19. feb 2012

@katy555 veľmi ma to mrzí,ale snáď ešte nie je neskoro a fazulka sa udrží,poznám ťa zo septembroviek,snáď to s nami dobojuješ do toho septembra..držím palce

danu
20. feb 2012

@katy555 opytaj sa v temach na ktore ti dala linky pink_lady

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre