Krvná zrazenina v 7. týždni

martinka_1202
2. júl 2020

Ahojte. Som v 7tt. Na konci 5tt sa mi spustil ružový výtok, následne na to sa sfarbil do červenej farby a boli na ňom akoby červené vlásočnice/žilky. Bolelo ma ak podbruško, ale nič hrozné. Prešlo to. Tento týždeň som bola opäť na kontrole u gyn. Bábätku už bolo počuť akciu srdiečka. Zároveň mi povedala, že v maternici vidí nejaké krvné zrazeniny, že preto som špinila. Nedala mi žiadne lieky, žiadny kludovy režim, žiadny zákaz pohl. styku. Objednala ma až o 5 týždňov na prvú poradňu. Pri menšej námahe (upratovanie) ma bolí vždy trochu podbruško. Mate niektorá podobnú skúsenosť? Ako dopadlo vaše v tehotenstvo?

malicka_mysicka
2. júl 2020

@martinka_1202 ahoj, ja som tiez mala hematomy, krvacala som viackrat, niekedy aj silnejsie, brala som duphaston ktory mi raz dali na urgente, ale vraj je to uz prezitok, ak sa male ma udrzat, tak sa udrzi. Takze asi je okej ze ti na to nic nedala. Mne lekar zakazal sexovat a fyzicky sa namahat. Prenasala som a drzim ti palceky 😉

martinka_1202
autor
2. júl 2020

@malicka_mysicka Ďakujem Ti 🙂 Už som z toho celého na nervy a stále mám v sebe neistotu. Mala som už dvakrát spontánny potrat, potom sa podarila dcérka, to bolo ukážkové tehotenstvo. Tak mam trochu strach,ale máš pravdu. Ak sa má babo udržať, tak sa udrží. 🙂

malicka_mysicka
2. júl 2020

@martinka_1202 aj ja mam za sebou potrat, vraj je to velmi caste, len sa o tom velmi nehovori..moj lekar hovori ze pozitivna mysel je polovica uspechu, tak hlavne bud tak nastavena, ze vsetko dobre dopadne 🙂

malicka_mysicka
2. júl 2020

@martinka_1202 ale pri akejkolvek zmene, vzdy ked uvidis cervenu krv, tak chod k lekarke alebo aj na urgent, vzdy to treba skontrolovat a radsej ist 100krat ako neprist ked treba

j_a_j_a
11. júl 2020

Davaj si pozor a urcite si lahni. Prajem vela stastia🍀🙂

rubinka
11. júl 2020

@martinka_1202 - nie je vôbec dobre že ti nič nedali, ja mám hematóm od 12.tt nasadili mi duphaston aj liek proti krvácaniu. Ten hematóm sa ti začne po čase vyplavovať krvácaním ak nebudeš mať lieky na podporu tehotenstva moze sa veľmi ľahko stať že spolu s hematomom sa vyplaví aj bábo. Nedáj sa odbiť. Inak postup lekára je úplne nesprávny. Mas mať okamžite zakázaný sex, fyzickú námahu a nariadený kludovy režim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre