Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kúpanie doma v bazéne v prvom trimestri

jajusa85
27. jún 2020

Ahojte kočky, Veľa sa o tom už popísalo ale aj tak som nenašla odpoveď na to co ma zaujíma. Kúpanie doma v súkromnom bazéne. Pise sa všade o jazerách a kúpaliskách, že v prvom trimestri nie lebo riziko infekcie. Ak mám doma bazén kde je slabulinko chlorovana voda a kúpala by som sa tam len ja prípade RODINA, myslite ze je to ôk? S použitím tampóna samozrejme 🙂 a plus od akej teploty je to ôk? Všade píšu len hornú, o spodnej nič. Ďakujem za rady 🙏🙏🙏

83lenka83
27. jún 2020

@jajusa85 ja som sa nekupala aj keď mám doma jacuzzu, nechcela so riskovať zápal.

viestta
27. jún 2020

spodna kolko vydrzis, a ked si si ista o cistote vody tak sa kludne okup

lenuliatko84
27. jún 2020

Ja by som sa kludne kupala,ved ak tak si kup tampony .vsade vo svete sa zeny kupu len na slovensku s tym maju problem

gabi000
27. jún 2020

@jajusa85 myslís si, že tampón ťa ochráni pred vznikom infekcie? 🙂 aj od rodiny môžeš dostať infekciu. Vo všrobecnosti sa neodporúča kúpať sa tehotným. Je väčšie riziko infekcie.

lenkasgt
27. jún 2020

@jajusa85 spodna tak ako ti je prijemne, v prilis teplej sa neodporuca prave kvoli tomu ze sa v nej lepsie mnozia bakterie...a ano ten tampon na to urceny ta pomoze ochranit ja neviem ci ai tu myslia ze obyc tampon 😀 ten nie 😀 zalezi aj ci si bola nachylna na infekcie pred tehotenstvom vtedy by som neriskovala...ak sa velmi bojis tak v prvom trimestri sa nekup potom naozaj nevidim problem 🙂

alias313
27. jún 2020

@jajusa85 ja som sa ako tehotna magala doma v bazene stale a som tu, bol normalne chlorovany ako ma byt. A ziaden tampon som nepouzivala, kedze tie ani nemozem.

deti95060810
27. jún 2020

pri prvom tehu som sa kúpala aj v jazere. Nič sa nestalo.... Doma v bazéne úplne v pohode. Nemáš sa čoho báť...

henka123123
27. jún 2020

ja sa prave idem kupat do mederu.dam si tampon..keby som mala doma bazen.kupala by som sa tam tiez..ja som v 7 mesiaci

jajusa85
autor
27. jún 2020

@lenkasgt nikdy som nemala infekciu doteraz. A presne ako píšeš tampóny na to určené mam na mysli 🙂 ďakujem za radu vidím to tak ze dneska sa tam svacnem 😅

len_nig
27. jún 2020

Aj ja som sa dnes kúpala doma v bazéne, minule u našich vo vírivke (nebola veľmi vyhriata) bez tampónu

katulienkamoja
27. jún 2020

tiež máme doma bazén a ako tehotná som sa tam mágala v kuse, celé leto, a nič sa nestalo. Niektoré opatrenia sú prehnané by som povedala, každý ako sa cíti.

miriam11
27. jún 2020

@jajusa85 kupala som sa normálne, aj doma, aj na jazere. Žiadny problém mám 2 deti.

diaalex
28. jún 2020

@jajusa85 ja som sa nekúpala, vydržala som leto bez toho 🙂 úplne v pohode

Tu začni písať odpoveď...

Odošli