Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Macmiror v prvom trimestri

Prvý trimesterLieky v tehotenstve9. týždeň tehotenstva
babyttcirl
8. júl 2020

Ahojte tehulky,

Doktorka mo predpisala raz tyzdenne macmiror vaginalne zavadzat proti opakovanym zapalom - any sa mi nezacali.
V letaku samozrejme je ze Macmiror sa v prvom trimestri nema.
Bral ho niekto v prvom trimestri?

Dala som si jednu tabletky az potom som toto citala. Uz som z toho celeho dopletena. Zo vsetkych liekov atd.. dakujem za info.

nikapuggioni
8. júl 2020

@babyttcirl ak ti to predpísala tvoja gynekologička tak asi vie či to môžeš užívať alebo nie.
Ja som bola pred pár dňami na prvé odbery. Našli mi v moci nejaké baktérie môj doktor mi predpísal najslabšie antibiotiká. V letáku písané že sa neodporucuje v tehotenstve. Ale že po konzultácii s lekárom sa môžu užívať.😌😌😌 už ich mám vybraté a bábätku nič nieje

babyttcirl
autor
8. júl 2020

@nikapuggioni antibiotika uz mam za sebou. Bolo to oki.. ale nechcem sa zbytocne vytlacit dalsimi became ked nemusim.. nabuduci tyzden to s nou odkonzultujem ci nieco ine mi neda namiesto toho.. led to je preventivne

nikapuggioni
8. júl 2020

@babyttcirl ak je to preventívne tak existuje veľa vitaminou v lekárni. Treba sa porozprávať s lekárom nech ti dá niečo na prírodnej báze. 😊

anile12
8. júl 2020

Aj ja som to mala a keď som sa rozprávala s lekárom povedal ze v letaciku je uvedené že sa nemaju užívať v 1 trimestri vravel ze mam byt kľudná že on ich normálne predpisuje a ze sa len firmy chránia tým ze to tam napíšu a ze aj tak co je lepšie? Užívať antibiotika na infekciu v tehotenstve alebo neliečit sa čakať kým vyústi do potratu? 🤷‍♀️ Doveruj lekárovi vie co robí ved ma skúsenosti. Ak by to mohlo uškodiť určite by nedal ak teda vie ze tehotná si.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre