Mám príznaky ako pri prvom potrate. Mám ísť k lekárke?

yvette351973
27. máj 2013

Mám 40,potratila som v 20tt mrtve dieťa, som zase tehotná a mám podobné príznaky ako pri potrate,som asi v 6tt.Mám utekať k lekárke?

1177
27. máj 2013

samozrejme, drzim palce, nech sa dozviete dobre spravy

linda20111
27. máj 2013

ano cim skor... zelam aby to bolo vsetko v poriadku

fomarik
27. máj 2013

som rada že si sa rozhodla nechať si dieťatko, jasné, radšej chod k lekárke. Držím palce aby bolo všetko v poriadku 😉

ileas
27. máj 2013

áno,nečakaj a chod.Držim palce aby všetko dopadlodobre

mauerka
27. máj 2013

a smiem sa spytat, ake su to priznaky? vtedy si bola predsa v ovela vyssom tt, daju sa tie pocity takto zovseobecnit? Inak zaujima ma to aj kvoli tomu, ze aj ja som 6tt

beatrice28
27. máj 2013

no určite, radšej zbytočne ísť k lekárovi, akoby by sa malo stať niečo strašné.

odrik
27. máj 2013

Určite áno, predpokladám, že si začala špiniť alebo máš bolesti podobné ako pri menzes, ale nerobme paniku 🙂, verím, že bude všetko v poriadku!!!

matafilipova
27. máj 2013

Utekaj, držím palce.

stanislavao
27. máj 2013

minuly tyzden ste chceli sit na potrat. teraz davate takuto sprostu otazku. preco? ved sama viete odpoved.

lusinda1989
27. máj 2013

@stanislavao myslim si ze na to sa nepytala... Nemyslis ze tvoja reakcia nebola na mieste? Nemyslite si ze po prvom potrate vo vyssom stadiu sa len mohla este neciti na dieta? Radsej nekomentujte ak nechcete poradit...

Chod k lekarovi a sama uvidis ako bude. Drzim palce nech je vsetko v poriadku a je to len plany poplach

mawka
27. máj 2013

pocity pri potrate spontannom su nezamenitelne s nicim, kto nezazil, nevie si predstavit. takze sup sup k lekarovi a drzim palce 🙂

matuskova003
27. máj 2013

@stanislavao vieš čo znamená zakusnút si do jazyka pred tým ako zo mňa vypadne nezmyselná veta plná urážok ? ak nie, najdi si to na google alebo wikipedii. alebo sa to opytaj rodičov , ak ta to nenaučili doteraz možno je pravý a správny čas !

utekaj na pohotovost ! urcite to dobre dopadne ! 🙂 držim palce a myslim na teba 🙂

milota164
27. máj 2013

urcite co najskor, drzim palce.

senselinka
30. máj 2013

Ahoj dievčatá, potrebujem trochu psychickej podpory, lebo sa asi zbláznim... Som po troch potratoch v rôznych tt (5,9,6), naposledy aj s laparkou kvôli podozreniu na mimomaternicové tehu. Teraz som po ôsmich mesiacoch znovu tehotná, panika jak hovado :D Mala by som byť 5+1tt, ale v nedeľu som si robila tehu test, dnes ráno znovu a palička vôbec, ale vôbec nezosilnela :( Mám pocit, že mi umrela všetka nádej. Príznaky mi ale nevymizli, brucho ma bolí stále, nie sú to kŕče, len také pobolievanie, ale nepretržité, začína mi biely, nezapáchajúci výtok, bolia ma bradavky... zle mi nie je, ale to mi ani nikdy nebolo. Myslíte, že ešte existuje šanca, že bábo žije? Že zas neodumrelo? Bojím sa, až mi je na vracanie... k lekárovi idem zajtra, ale chcem byť pripravená na všetko. Zbytočných nádejí som už mala dosť. Vďaka :*

kiki68
30. máj 2013

hlavne sa nestresuj,aj tak to neovplyvnis. U lekara,pokial to bude ok a babo tam bude na sono vidiet,tak si vypytat lieky na udrzanie tehu a mozno sa dat vypisat na PN a potom na rizikove na cely cas. Pokial sa nespravi sono,tak sa nic viac nedozvies. A este je pomerne skoro aj na to,lebo este nemusi byt vsetko vidno a uz vobec nie to,ci mu bije srdiecko,to by malo prist isto az o tyzden.
drzim velmi palce!nech to konecne vyjde!🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre