Máte počas prvého trimestru chuť na sex?

marekdianka
26. jan 2013

alebo vobec nie?

vivian27
18. feb 2013

Marek pozdravujem Dianku - no nie si v tom sám 🙂 Ja tiež absolútne ((chuť je nulová) - ľahnem do postele a som rada, že ležím a idem spať 🙂 niekde som čítala, že v druhom trimestri sa to zmení 😀 a to potom aj s Ivom budete pred nami utekať 😀 😀 😀 😀

biancarv
18. feb 2013

ja som nemala vôbec celé tehotenstvo

erikafmx
21. feb 2013

ja nemam vobec 😒 chuda moj muz 😖

saandrin
22. apr 2013

no ja tiež nemám vôbec chuť... dokonca ja som na tom až tak zle... že ja neznesiem ani pusu, ani objatie ani nič... dokonca niekedy ani jeho prítomnosť... tak si na tom asi lepšie 😀

tuqanqa
22. apr 2013

jsem sice v 5+5 ale absolutne vubec nemam chut 😢

lencika
22. apr 2013

ahoj ja som pocas prveho trimestra nemala vobec chut ale co sa dialo pocas druheho tak to je o inom vo mne sa to burilo no hroznu chut som mala

cicuska5
1. máj 2013

@marekdianka neverila som ze sa mi to stane, ale tiez som prestala mat chut. Okrem zdravotnych problemov je tam ta unava a zrejme hormony- aj ked neplacem, skor sa rozculujem ;) moj muz tiez nieje nadseny ale snazim sa mu pomoct inak - aspon zatial. No a hadam po troch mesiacoch sa to zlepsi, vraj potom moze nastat uplny opak tak mozno budem muza nahanat ja ;)) uz sa na to fakt tesim, lebo aj mne to uz chyba..

tamarci
11. júl 2013

tiez nemam chut na sex a priatel ma neustale obvinuje, ze nemam chut len na neho... ze v klude by som si to dokazala podla neho "uzit" s niekym inym..a mne tieto reci hrozne ublizuju, on to vobec nevie pochopit, ze sa na to necitim, ze som nonstop unavena, pobolieva ma stale brusko, a okrem toho mi je dost casto aj nevolno...no on stale v tomto mysli len na seba a vzdy ked mu poviem ze laska nemam na to proste chut, tak sa pohadame, a uz na to nemam sily, uz ma dostava do takych zufalstiev, ze mam aj vycitky svedomia, nech to nijak babatku neurobi zle...ako mu mam vtesnat do hlavy ze ho milujem, ale proste na sex chut nemam ☹

majaon
12. júl 2013

ahojte...s chlapmi je to tazke,u mna je chut na sex nulova,aj si poviem,ze vecer teda skusime,ale pride ten cas a ja sa tomu len vyhybam 😕 dufam,ze po tych troch mesiacoch sa to obrati 😉

luciana87
10. okt 2013

@hanuska89 ahoj ja stebou suhlasim mne sa to ties stava 🙂

bieladama
24. okt 2013

Ja co som bola na sexe skoro zavislá..teraz absoluutne :D

tami263
8. dec 2013

no baby ja som asi nejaka cudna, lebo ja to mam opacne 😒 som v 6tt a ja mam chut ze stale, uz sa mi s tym aj sniva, ze sa celu noc s manzelom milujeme a potom vstavam cela mimo...samozrejme sa milujeme ovela menej, ako predtym, lebo nechcem babu ublizit, ale nedokazem to ovladat, je to nieco strasne, manzel sa smeje, ze sa zo mna stala nymfomanka 😀

freyjanr
8. dec 2013

@marekdianka druhy a tretí.mesiac som mala strašnú chuť,potom uz absolútne žiadnu

dooomca
9. dec 2013

vidíš marek prekonal si to :D...ale ja tiež nemám vôbec chuť a všetci vraveli, že sa to v druhom trimestri zlepší a stále nič..je mi ale ľúto peťa, ale tak chcel bábo, tak musí vydržať :D

patka182
5. jún 2014

Ja od zaciatku mam nehoraznu chut na sex...pred tehu ani tak nie ako teraz...

prvootec
26. júl 2014

A čo uspokojenie manželky rukou. . . 🙂 Môže orgazmus nejako ublížiť babu?
Môže to nejako ublížiť?
Čakáme 2krát prvé bábo tak normálne sex radšej nie. :(

dollynkaa
26. júl 2014

Ja som na zaciatku mala ale potom cim som bola vacsia tym som mala mensiu chut 😀

kucierkam
17. aug 2014

baby to sa fakt nemoze sexovat do 3 mesiaca? to 1x pocujem...lebo ja mam strasne chute a som v 5 tyzdni 🙂
mam si davat bacha?

nanatko2
19. aug 2014

@kucierkam Prosim Ta vobec sa nestresuj. Ja som so svojim lekarom preberala tuto temu dost dlho. Povedal mi, ze nie som chora, ale tehotna. Sex je prirodzena sucast zivota. Pokial nemas rizikove tehotenstvo mozes. Myslis, ze nase stare mamy vedeli, ze su tehotne v 5tt, alebo aj neskor. Urcite viac babu prospeje, ked budes spojojna, ako nervozna 🙂

petulaptt
19. aug 2014

@marekdianka aj ten moj abstinoval cele tehotenstvo lebo sa nedalo a nejake tri po porode a zvladol to 🙂 aj chlapi dokazu niekedy zazraky 🙂

lady_sju
31. dec 2015

Ja som v 9tt a a voooobec nemam chut :/ lutujem mojho chlapa lebo on by chcel v jednom kuse ale ja ked si na to len pomyslim tak som otravena.. Aspon keby sa mi chcelo nejako mu to "vynahradit" ale ani na to nemam absolutne chut, veeelmi dufam ze sa to cim skor napravi aby ma moj nenahradil 😀 baby nemate nejaky recept na "prebudenie tuzby"?? 😀

permanentka
27. jan 2016

Som v 6.tt a nemam vobec chut, neviem co sa to stalo 😒 si pridem divna...ale to ze ja nemam chut neznamena ze nedovolim drahemu ked ma on chut 🙂 ked ma chut tak nech sa paci a zase nie ze by som to neznasala, ale neviem si pomoct, nemam chut ako pred tehu ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre