Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte počas prvého trimestru chuť na sex?

marekdianka
26. jan 2013

alebo vobec nie?

lypka
26. jan 2013

@marekdianka len, čo ľahnem do postele, tak spím ako drevo 😝 😀

zeytin
26. jan 2013

Uplne neskutocnu som mala pocas celeho tehu 😀

marekdianka
autor
26. jan 2013

my sme v 10 tyzdni a manzelka vobec nema chut 🙄

lypka
26. jan 2013

@marekdianka ono to súvisí určite aj so strachom, že sa môže niečo stať, po troch mesiacoch bude možno lepšie 😉

zuzulica
26. jan 2013

@marekdianka ja som do cca 14tt vôbec nemala, bola som ko, ono, že by sa ani v prvom trimestri moc nemalo. A od vtedy mám chuť, aj doktorka nám dovolila, ale môj sa bojí malinkému sa tam pchať 🙂 Takže nič 😒 Neboj, keď ju to chytí, aj ľúto ti bude 😀

marekdianka
autor
26. jan 2013

@zuzulica luto mi isto nebude 😀

moon1979
26. jan 2013

@marekdianka to je úplne v poriadku, telo ženy zapína akýsi "ochranný obranný systém" ... a v prvom trimestri kým sa plod ešte len uhniezďuje sa ani neodporúča mať pohlavný styk ... v 10 - 12tt je ultrazvukové vyšetrenie a ak je všetko ok, tak aj gyn. potvrdí, či odporúča alebo nie ... no či už žena má na to chuť alebo nie, je to čisto individuálne ... chce to len trošku tolerancie a trpezlivosti 🙂 hormony robia svoje, pokiaľ to nezažiješ na vlastnej koži (čo nezažiješ) tak sa ti ťažko vžíva do kože ženy, ale tak predpokladám, že máš svoju partnerku a matku svojich detí rád, tak niečo oželieš 🙂

a už len dodám, že ja som na to hlavne v prvom trimestri ani len nepomyslela ... mnohokrát ženy trpia nevolnosťami, únavou akoby celý deň makali niekde na roli, je to obrovská zmena v tele ženy, aj keď má plod len zopár milimetrov alebo centimetrov, jednoducho hormony sa obrátia totálne na ruby a telo sa pripravuje na materstvo a veci s tým súvisiace 🙂

marekdianka
autor
26. jan 2013

@moon1979 ja svoju manzelku milujem ale tiez mam svoje potreby a svoje hormony...pokial nezazijes nevies 😉
a tolerantny som kedze abstinujem uz 2 mesiace

moon1979
26. jan 2013

@marekdianka
pokús sa vydržať, alebo skúsiť alternatívu 🙂 je viacej možností ako "tomu" pomôcť ... ale z vlastnej skúsenosti kedže som druhýkrát tehotná ti môžem povedať, že pri oboch tehotenstvách to bolo rovnako ... jednoducho telo je v úplne inom režime a žena to nevie nijako ovplyvniť 🙂

sú ženy, ktoré s tým nemajú žiadny problém ale dovolím si tvrdiť, že je ich mizivé percento ... 🙂

moon1979
26. jan 2013

@marekdianka tou "alternatívou" som samozrejme nemyslela hladanie "náhrady" 🙂 dúfam, že si ma správne pochopil 🙂

marekdianka
autor
26. jan 2013

@moon1979 no ved to ze ina alternativa nieje az taka fajn 🤐

marekdianka
autor
26. jan 2013

@moon1979 samozrejme ze som to pochopil ... nieco podobne ako ten casopis UROB SI SAM 😀

moon1979
26. jan 2013

@marekdianka nebude to trvať večne 🙂 vieš ako sa niekedy hovorí "pánboh zaplať aj za to málo" 🙂
snaž sa byť pre manželku maximálnou oporou, bude ju veľmi potrebovať ... zmeny nálad, únava, nevolnosti, plačlivosť... každá si tým prejdeme, každá to inak prežíva, ale v podstate je to to isté, len v "bledoružovom" 🙂 ja som všeobecne taká otrlejšia povaha, len tak ma niečo nerozhádže psychicky, ale teda ti môžem povedať, že v tehotenstve ma rozplače ešte aj muzikál "neberte nám princeznú" 🙂 a nedokážem to ovládať, proste hormony 🙂 a fakt to nie je výhovorka, ver mi 🙂

saska.t
26. jan 2013

absolutne chut nemam 😠

anjelicek26
26. jan 2013

@marekdianka - v druhom trimestri sa chut vrati, neboj nic a to je uz o chvilu 😉 Zaludok na vode a strach tie prve tyzdne o babo nikomu na nalade neprida...

pingu1
26. jan 2013

ja nemam vobec. ani pri prvom tehu som nemala. ALE CELE TEHU

chlapce zlaty drz sa 😅 😅

kokorunecka
26. jan 2013

Ja som mala celé tehotenstvo maximálne maximálnu chuť !!! 😀 A drží ma to vlastne odvtedy furt.. Som schopná aj viackrát denne, keby sa dá 😀

evko1
26. jan 2013

@kokorunecka Aj ja)))) Cele prve tehotensto.Po porode to bolo ovela lepsie ako kedykolvek predtym))) teraz som znova tehotna a sa budim rano na orgazmus))))) ale som este len 5 tt takze este 2 mesiace pauza,co manzel absolutne akceptuje ale uz sa tesim na 4 mesiac))hadam aj viac ako manzel!!!!!

kokorunecka
26. jan 2013

@evko1 Palec hore 😀 Jaké sme nanásytné 😀

anicka246
26. jan 2013

@lypka Asi tak správne si to napísala hh 🙂

marekdianka
autor
26. jan 2013

dakujem zienky za nazor 😎

spynkaa
27. jan 2013

Chuť by aj bola ale strach je väčší 😉

lucusa6969
11. feb 2013

ja nemam chut vobec, par krat som sa ,,obetovala,, ale kedze sex ma bavit oboch, tak sme sa rozhodli pockat, kym ma to nezacne opat bavit a nezacnem si to uzivat, ako to tu tak citam, tak este si pockam, kedze som len 7tt 😠

hanuska89
13. feb 2013

ja mam vtedy chut ked muz nie je doma 😀 Ked pride, uz aj mna chut prejde 😀

livocka21
13. feb 2013

ja mam chut a stale...lenze doktorka mi to zakazala vzhladom na to ze som 3x potratila...tak nutene abstinujeme :(

mrva
17. feb 2013

ja som asi do 16. týždňa nemala chuť vôbec, potom do 30 týždňa neskutočnú a potom zas už nechcel muž, ale popravde ani mne sa už moc nechcelo 😉

lea1333
17. feb 2013

ja som nemala niak extra ja az tak po 6mes tusim 😀

motylek17
17. feb 2013

@marekdianka moj manzel abstinoval cele tehu a prezil.... 😀 takze hlavu hore....

marekdianka
autor
17. feb 2013

@motylek17 no dakujem ti velmi pekne 😖

motylek17
17. feb 2013

@marekdianka ale no, hlavu hore... utecie to ani nevies ako... manzel bol s nervami v koncoch, ale prezil 😀 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli