Menštruácia v 6 týždni tehotenstva

michalka55
25. júl 2012

Baby som v 6tt. možem mať normálne menštruáciu?? počula som že sú také prípady? máte s tým niektorá skúsenosti?

deinad
25. júl 2012

Ahoj, tiez som o takych pripadoch pocula, ale je to individualne a lekar ti povie, ze sa musi tehu skontrolovat ultrazvukom,tak bud chod do nemocnice na pohotovost, alebo zajtra k svojmu lekarovi nech mas istotu, ze je vsetko ok, drzim palce

zuzzulka
25. júl 2012

Ahoj, no ja som mala v 1 aj v 2 tehotenstve ešte jednu menštruáciu aj keď som vedela že som už tehotná. Dokonca pri prvom synčekovi môj lekár posúval termín pôrodu až o jeden mesiac ... neuveriteľné ale je to tak. Termín sa ráta od poslednej menštruácie.....darmo som mu hovorila, že som už mesiac bola tehotná 😀 Prajem spokojné a šťastné tehuľkovanie

kraskaaa
25. júl 2012

a máš ju úplne takú ako inokedy alebo slabšiu? lebo väčšinou býva v takýchto prípadoch slabšia.

nef2702
25. júl 2012

Ak si tehotná a krvácas, to nie je menstruácia .. buď:
1. niekedy zvykne krvácať maternica
2. alebo potrácas

takže určite chod k lekarovi

nef2702
25. júl 2012

este k bodu 1. tu máš vysvetlenie: "Nie, pravdaže, nemôže ísť o klasickú menštruáciu, pri ktorej sa odlučuje sliznica výstelky maternice – tzv. endometrium. To je veľmi dôležité pre úspešné uhniezdenie sa (implantáciu) oplodneného ženského vajíčka. Avšak práve táto fáza uchytávania sa do prekrvenej steny maternice môže spôsobiť slabšie vaginálne krvácanie, ktoré môže trvať aj niekoľko dní. Ženy ho považujú za menštruáciu. Deje sa tak približne 6 – 12 deň po oplodnení. Krvácanie teda v rannom štádiu tehotenstva možné je. "

katkasofi
26. júl 2012

no neviem moja...to nie je podľa mňa dobré znamenie, i keď kamarátka takto veľmi krvácala, bábo má....dúfam že teraz sedíš u lekára, ozvi sa potom...

michalka55
autor
26. júl 2012

@katkasofi ..bola som u lekara a urobil mi sono a povedal ze babo je v poriadku a dokonca sme poculi uz ja srdiecko 🙂 že vraj to krvacanie je normalne,že sa to stáva 🙂 dakujem

katkasofi
26. júl 2012

@michalka55 joj no super!!! tak sa teším, lebo inak masivne krvácanie obyčajne neveští nič dobré☹ tak si o tyždeň menej tehu ako ja🙂

michalka55
autor
27. júl 2012

@katkasofi ..dakujem 🙂 a ty mas nejake problemy v tehu? ci vsetko v pohode? 😉

yanette
21. máj 2013

Chcem sa svami podelit o svoje problemi.Neviem ako zacat ale mam pocit ako by som bola tehotna.Byva mi nevolno je mi na zvracanie niekedy aj zvaciam ale nie stale len rano boli ma pod bruskom mam citlive bradavky bolia ma prsia. A mam nafuknute brusko a zvlasne pocity divno sa citim a ako som fajciarka v poslednej dobe mi vadi dim z cigarety a aj ked si zapalim byva mi po nej zle ale test mi visiel negativne ked som si ho robila cca 2mesiace dozadu ale priznaky tieto co opisujem mam uz 1-2tyzden ale menstruaciu som dostala po 15dnoch ale to taku ze len spinim a na zaciatku bola len slabulinka a priesvitna ale teraz je u tmavsia ale slabulinka teda len spinim a som dost casto unavena boli ma chrptica a chce sa mi len spat..Ak mi viem niekto poradit co dalej alebo vie o com hovorim budem vdacna ak mi niekto odpovie.

koniarova
21. máj 2013

@yanette Jediná rada, sprav si dnes test. Ak je negatívny, tehotná nie si a hľadaj príčinu inde.

yanette
21. máj 2013

Dakujem skusim..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre