Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Môžem si dať v 6 týždni vymeniť plombu?

szzuzka
2. jún 2012

Som v 6tt. tehotenstva chcela by som ist k zubnemu lekarovi vymenit plombu?mozem podla vas?a mam gelove nechty dat ich dole alebo co mam robit.v juli budem mat svadbu chcela by som aj na vtedy krasne nechty?diky za odpoved.

ikke
2. jún 2012

@szzuzka s plombou, ak ta neboli zub, by som pockala, hlavne ak by si chcela s umrtvenim. jednak je dost mozne, ze ti v prvom trimestri uplne odmietnu zub umrtvit a aj potom je to mierne riziko. v tehotenstve by som riesila iba akutne problemy so zubami, ziadne veci, co mozu pockat.
ale samozrejme, ak ta zub boli, treba ist za dr., bolest, stres a pripadny zapal v tele rozhodne tehotenstvu neprospievaju...

szzuzka
autor
2. jún 2012

umrtvit nechcem urcite nie....jedna som o yub vpredu, a kedye bude svadba sa bojim, ze bude vidno, ze mam taku sfarbenu plombu....zuby mam belsie.....-) diky za odpoved 😀

sisaha
2. jún 2012

@szzuzka mne malokedy zubar dava pri vrtani anestetikum, jednak je jemny a jednak sa to da vydrzat. Takze, ak ti ide o usmev, tak si ju kludne vymenit daj a zaroven nech ti spravi prehliadku ostatnych. Nechty si nechaj, alebo si daj tesne pred svadbou urobit na novo.

szzuzka
autor
3. jún 2012

@sisaha dakujem za odpoved 😉 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli