Mudr.Grochal - skúsenosti?

l3nka0107
22. nov 2018

Ahoj mamicky chc sa vas spytat ci ste nebola niektora na testoch v Martine u pána doktora Grochala. Mne ho dnes odporucil mpj gyn. na test downovho syndromu. Povedal ze sa nemam bat ze to nemusi byt pravda lebo babätku narastla nosova kosticka ale aj tak mam obavi. Ak ste u neho boli co vam robil a ak smiem vediet na zaklade coho vam ho váš gyn.odporucil.
Ďakujem vám za kazdu odpoved

martinka13
22. nov 2018

Ahoj. Môžem len odporučiť. Fantastický lekár a aj veľmi ľudský človek. Je tu spomenutý vo veľmi veľa diskusiách. Ja som pri podozrení na DS odmietla amnio a sla som k nemu....

haluta
22. nov 2018

Ja som bola sama od seba. Je fajn 🙂 on ti pomera bábätko ultrazvukom a hneď ti povie 🙂

l3nka0107
autor
22. nov 2018

@martinka13 ja som o nom nepocula mne ho dnes odporucil moj gyn. Urcite ho navstivym ale az na januar sa mam objednat este som len v 13tt

l3nka0107
autor
22. nov 2018

@l3nka0107 aj ked mi moj gyn. Povedal ze sa nemusim stresovat lebo nosnu kosticku ma aj palcekyu bolo vidno. Len je tam odchylka toho zahlavia ja ju mam 2.3 aj ked norma je vraj do3.5 lebo ine mamicky maju do 1.5 .

lmml
22. nov 2018

Mne ho gyn neodporucila ale šla som sama kôli zdravotnému stavu a spokojnosť! Hneď som odchádzala kludnejsia keď som vedela že je malý v poriadku a epilepticke záchvaty mu neublíži..😊

nikpa
22. nov 2018

Ahoj, aj my sme boli počas tehotenstva s dvojičkami keďže jeden z chlapčekov začal v 6.mesiaci pomalšie rásť. Doktor je fajn, milý, príjemný a hlavne odborník, v prenatalnej diagnostike jeden z najlepších na Slovensku. Držím palce ;)

l3nka0107
autor
22. nov 2018

@haluta urcite navstivim v decembri mam zavolat a na januar si dat termin

l3nka0107
autor
22. nov 2018

@nikpa dakujeme ja verom ze bude vsetko ok 🙂

martinka13
22. nov 2018

@l3nka0107 dobrá voľba. Držím palce.

mataemmka
12. mar 2020

Odporúčam milí, ochotný , veľký odborník,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre