Nadmerná tvorba slín počas tehu

amelialaus
31. jan 2017

Ahojte baby, som v 10.tt a od siedmeho tyzdna sa mi tvori neskutocne vela slin. Je to velmi neprijemne, a stale to musim vypluvat, okolie ust mam cele vystipane. stretli ste sa s tym? co pomaha? daujem 🙂

katusik19
31. jan 2017

aaaach boze konecne niekto kto ma ten isty problem ty brdo ja som slintala jak bernardyn kade som isla tade som plula jak nejaky stary chrapun 🙂 bolo to hrozne doma som to vyluvala stale, ale ked ide clovek po ulici tak to az take jednoduche nie je 🙂 najlepsie bolo ked som si sporila ze konecne to niekde za rohom vyplujem a odtial vysiel niekto znamy a ze ahoooj a ja plnu hubu slin ty kokos 🙂 a co teraz? no zazila som si svoje 🙂 ja som na ziadny liek teda neprisla ale pekne som si to odpluvala do nejakeho 5 - 6 mesiaca a poto m to prestalo. drzim palce no je to dost otravne 🙂 a to ked ma este maly videl ze plujem potom to po mne opakoval no amen tma 🙂

amelialaus
autor
31. jan 2017

@katusik19 no to si ma nepotesila :D do 6 mesiaca???? ved to je strasneeee

amelialaus
autor
31. jan 2017

@katusik19
@katusik19 A ako si to riesila vecer ked si chcela spat? ja zasavam s plienkou v kutiku ust, je to nechutne,

katusik19
31. jan 2017

@amelialaus tak ved ty to nemusis mat tak dlho, mozno to prejde skor, ja som to vsak mala tak dlho, co sa tyka spania vtedy mi to neprekazalo praveze sa mi strasne dobre spalo ale mavala som pri sebe plienku tiez a kym som nezaspala tak som plula 🙂 mne uz to teraz pride vtipne pretoze dcerka uz ma tri roky je to uz davno zabudnuta vec ale bolo to narocne a neprijemne

amelialaus
autor
31. jan 2017

@katusik19 mozem sa este spytat ako si to riesila v praci?

katusik19
31. jan 2017

@amelialaus ja som bola doma este so syncekom

matkakes
16. mar 2017

Jejda a ja že mi šibe kde sa budim so zaslintanym vankušom :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre