Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Napätie v prsiach počas tehotenstva

citta
14. máj 2014

Ahojte baby. Napiste prosim vase skusenosti... ktorom tyzdni tehotenstva ste pocitovali napatia alebo nieco podobne v prsiach? Popripade kedy vam yacali rast ? Dakujeeem 😉

nikolka2014
14. máj 2014

MS som mala dostať 3.5. ..samozrejme doteraz ju nemam a testy su pozitívne..čo bolo divné že vždy ked som mala dostať ms ..cca tyžden pred ma neskutočne boleli prsia... no ked som ju dostala tak prestali.. a tento krát ma bolia ešte aj dnes..už síce menej ale bolia, najhoršie ked dam dole podprsenku :D a to som len na začiatku tehu..max 6tt.. uvidím čo mi v piatok povie lekár 🙂

karmela
14. máj 2014

@citta a testiky su negatívne stále? Ano bolest pŕs patrí medzi priznaky tehotenstva ale aj pred ms.

citta
autor
14. máj 2014

@karmela Ano su negativne, mam este jeden ten skusim v nedelu.. mna prsia bolievali pred ms.. terz nic ani ms nieje :D

klincek
15. máj 2014

@citta od sameho zaciatku..podozrenie, ze som tehotna, vo mne skrslo prave kvoli napatiu v prsiach. a bol to iny pocit ako pred MS. a rast zacali hned. v podstate cele tehotenstvo som sa trapila s citlivymi prsiami, nie je to nic moc 😒 . ale ak si snazilka, tak by to bolo asi dobre 😉

sziwi
22. máj 2014

@citta Ahoj. Ja som mavala napatie v prsiach vzdy pred menzesom, aj takych dobrych 10 dni pred. Pocas prvych tyzdnov tehu to bolo stokrat horsie, cca tak do 10tt trvalo napatie a potom sa uz prsia zvacsili - comu sa tesi hlavne moj priatel :p Ale momentalne mam skor strasne citlive bradavky, uz druhy tyzden. Co je teda tiez nic moc :/

ivanka46
22. máj 2014

@sziwi preeesne ako pises... ja som to iste ... vzdy 10 dni pred a odvtedy stale 😀7tt ☺

Tu začni písať odpoveď...

Odošli