Nástup prvých tehotenských príznakov

1. máj 2022

Dobrý večer dámy. Kedy vám nastúpili prvé tehotenské príznaky, a aké to boli?

dzulli1980
1. máj 2022

Ja som nemala žiadne celé tehotenstvo ... keby mi nemeškala menštruácia a nepribrala 30 kg - som bola ako taký malý tuleň, ani by som si tehotenský test nerobila.

ailiba
1. máj 2022

Tak ja som pri prvom mala akoby silny pms a cakala som, ze kazdu chvilku dostanem ms... A odrazu nic. Takze nic moc. Pri druhom mi bolo strasne zle od 5.tt...takze podla mna je vsetko normalne. Hormony su nevyspitatelne.

dame2
1. máj 2022

U mňa bolo ako prvý príznak, že som nemala žiadny PMS, to mi hneď bolo podozrivé

nikpa
1. máj 2022

Tehotenské príznaky nie sú pravidlom. Ja som pri jednom tehu nemala takmer nič a pri druhom som bola hneď od začiatku hrozne unavená.

lilienkah
2. máj 2022

No mňa pobolieval pravý vaječník asi 2-3 týždne a potom som zistila že som tehotná (5tt) také ako únava, bolesť prsníkov a nevoľnosť prišlo až v 7-8. týždni

nikita151
2. máj 2022

Mna zacalo boliet podbrusko,ako pred menzesom. Potom velmi caste chodenie na wc, odrazu som bola stale len unavena. Od 8tt ozaj velka bolest prs a vracanie,vracanie,vracanie. Teraz som 17tt.a ostala- unava, vracanie a bolesti podbruska,roztahovanim sa maternice ....

anonym3
7. máj 2022

Ahojte ja tiež chcem opýtať na prvé príznaky ..
S manželom sme mali pohlavný styk pred obulaciu ale asi o týždeň na to má začali strasne bolieť prsia slabé bolesti v podbrušku ktoré trvali len chvilku a teraz mám už asi druhý den závraty a pocit ako na menštruáciu a bolesť pŕs je stále rovnaká (dosť silná )
Teraz mám dostať menštruáciu za 4 dni
Viem že je tazko povedať či som tehotna ale asi každá žena ktorá chce veľmi babo sa teší z každého príznaku 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre