Odkedy som tehotná, tak mi padli prsia

19. mar 2021

Ahojte, neviem či ste sa s tým niektorá stretli ale odkedy som tehotná tak mi padli prsia :D :( vždy som mala veľmi pekne plné prsia ...také väčšie už aj pred tehotenstvom a odkedy som tehotná sa samozrejme zväčšili a padliiii :( moc sa mi teda nepáčia a neviem si predstaviť aké to bude po odkojeni keď už teraz padli .

viki128
19. mar 2021

Nechcem ťa strašiť, ale po pôrode sa naleju mliekom a budu obrovské.. A keď prestaneš kojiť tak sa vyprázdnia a budú ešte ovisnutejšie.. Ja som tiež smutná z toho, tiež som mávala krásne svoje.. No už šetríme na nové s mužom 😂😂 ale je to celkom pálka

leuchtturm
19. mar 2021

Nuz, to je dan za materstvo 😉

mirpet
19. mar 2021

Veru...po ukonceni kojenia budu este ovisnutejsie

lucia147852
19. mar 2021

No spat sa už nevrátia 😫 viem o čom hovorím 😔

iwuanka
19. mar 2021

Po dvoch detoch si ich uz mozem aj cez.plecia prehodit 🙂 ale za tie dve deturence to stoji. A to nehovorim o bruchu 🙂

sono2
19. mar 2021

Tak. Čo ti napíšem, baby neklamú

ladybug138
19. mar 2021

No ja som mala super prsia..hlavne ked som bola tehotna..lenze tym, ake boli velke sa natiahla koza a ked som dokojila, tak sa zmensili, ale koza uz ostala natiahnuta...vyzera to otrasne..a to som kojila mesiac 😂😂😂 nezalezi to asi od dlzky kojenia, ale od toho ako sa ta koza natiahne...ako ked tlsty clovek vela achudne, koza ostane ovisnuta

ladyvi
19. mar 2021

Ja prave lezim vo vani, tiez kedysi pekne pevne prsia, prave teraz, ked sa na seba pozriem, vidim cosi,co vyzera ako 2 plavaky po bokoch lodky a bradavky jedna na sever a druha smer na juh 🤭🤣🤣🤣

ladybug138
19. mar 2021

@ladyvi strasne sa smejem 😂😂😂😂

liljana
19. mar 2021

Prsia po detoch su ako balik cipsov. Otvoris a polka je prazdna. 😢😂

anukha
20. mar 2021

Tymto som vzdy utesovala kamaratky, ktore ss stazovali v puberte na " lentilky". Ze ich potom nebudu mat ovysnute... ale tak materstvo je o inom ako o postave a casom by ti aj tak ovysli...takto budes mat aspon spomienku na ne 😊

torysheer
20. mar 2021

Ja som mávala vždy pevne plne dvojky- prvú dcéru som kojila 2roky a nezmenili sa mi...po dvojičkách keď som prišla z pôrodnice, nevedela som sa vynadívať na vysnívané ,,nabusene plne trojky". Po troch rokoch kojenia dvojičiek sa mi postupne vrátili na tie povodne- už nie sú také plne a pevné, ale rozhodne nesťažujem si. Ja mám taký nazor- možno nespravny- že čím dlhšie sa koji, tým lepšie, nie je to potom pre prsia taky šok.

zanetakovacsova
20. mar 2021

@iwuanka 😃😃prepáčte že sa smejem ale opísala ste to veľmi úprimne 😃😃cez plecia prehodiť 😃😃nuž ale, tak to je 🤷‍♀️😃

jaskolka
20. mar 2021

Nuž áno, tehotenstvo veľa zmení.. Aj prsia. Poviem to rovno, bud sa s tým zmieriť a budeš sa, tešiť, že tvoje telo vynosilo a živí dieťa, alebo budeš šetriť na plastiku. Mňa úprimne ani nenapadlo trápiť sa nad tým, aké mám prsia, pred tehotenstvom ani po ňom. A pravdupovediac nerozumiem, ako toto môžu ľudia riešiť.Veď to sa nedá ovplyvniť,čo sa budeš zvazovat, alebo na diéte, alebo odmietnes dojčiť? Prečo sa takými hlúposťami vôbec trápiť? 🤔🤔

ab727
20. mar 2021

@liljana 🤣🤣🤣 tak toto sadlo

ab727
20. mar 2021

Ja som pred prvou dcérou mala pekné prsia,počas tehotenstva sa mi nejak extra nezmenili,jasné mala som ich väčšie,ale nie nejak brutálne a mlieka som mala dosť,keď som dcéru odstavila tak sa dostali do takmer "pôvodného" stavu...no potom som dosť schudla a prsia som mala malé,ale fajn.Vždy som chcela mať prsia väčšie,teraz som ale tehotná znova,len nedávno som začala tretí trimester a prsia mi strašne narásli🙄🙄🙄 a to som zvedavá čo bude keď budem kojiť.Minule som sa tak obzerala v zrkadle a až mi bolo do plaču,že ako to zle vyzerá,že by som chcela naspäť moje malé🤣🤣🤣

zuvelyn
20. mar 2021

No, lepšie to uz nebude 🙂. Aj mne padli, mam ich "po kolená" a to som ani nekojila. Raz keď bude cas a peniaze tak pôjdem na plastiku.

waity888
20. mar 2021

Toto je jedna výhoda menších pŕs. Mám také malé B ,po pôrode boli parádne,ako som dokojila tak sa bohužiaľ nerozlúčili a odišli 🤣 mám späť svoje pevné ale menšie. 🤷 Každá žena to má inak,ale u všetkých rovnako to stojí myslím za to 😊

ivka21
20. mar 2021

Tak zas sú po pôrode mierne ovisnute ale žiadna tragédia. Základom je nosiť dobrú podprsenku aj pri kojeni a neprestat kojiť zo dňa na deň.

sono2
20. mar 2021

@ladyvi Tak ale lodník loďku isto stále používa😉

sono2
20. mar 2021

Ja zatiaľ mám možnosť vidieť že aké to je že plné prázdne jasné že to plne prso má šmrnc ako vedľa vypitá jednotka🙄

najk
20. mar 2021

Ja kojim, ale funguje mi iba jedno prso. To druhe sa nenaleje, mlieko priebezne vyteka. Tak to vytekajuce je taka zvadnuta ovisnuta slivka a to druhe ked sa naleje, je mozno 5x vacsie ako to male. Tvrde ako kamen, obrovske. Tak manzelovi vysvetlujem, ze to velke je pritomnost a to zvadnute je buducnost 🙂

slneq
20. mar 2021

Mám takú otázku od puberty mám veľké prsia som trochu baculata,keby že som schudla zmenšili bi sa mi prsia? Veľa žien mi vraví že hej ale ja tomu neverím vravím im že čo stým máju prsia aj keby som schudla.Tak čo vravíte bojím sa že kedy som mala dieťa tak budem mať Megga Kozi 🤣.

autor
21. mar 2021

@slneq áno ak by si schudla tak pravdepodobne aj prsia ...to tak býva , aj ja to mám tak podobne a vždy keď som schudla tak aj prsia ...a keď budeš tehotná tak podľa mňa keď máš prirodzene veľké prsia tak tie mega kozy mať budeš .

slneq
21. mar 2021

Ďakujem za radu ❤️.

bororka
22. mar 2021

@slneq Ja mam D, keď som schudla fakt výrazne ostali mi C. Ale len také kože, ako kmeňové ženy majú v dokumentoch. Ale aspoň viem, čo tam nájdem po dokojeni. Nechudni 😅

modrakobyla007
31. mar 2021

Jezis baby, to ste ma nepotesili, ja sa tiez hrdim tym ake mam pkne kozy a uz ani to mi neostane? :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre