Potratili ste niektorá v 6. týždni?

miska7754
16. okt 2019

ahojte rano som mala boelsti troska a poobede som mala na nohavickach krv isla som na gyndu a powedala ze je to asi hroziaci potrat ale ze to nemoze povedat lebo som len v 6 tyzdni a nemoze to powedat zo sona tak zajtra mam ist na krva pondelok budu vysledky ci som potratila mate daktora s tym skusenost???

alenkay7
16. okt 2019

@miska7754 nemám ale kamoška vďaka tomu zistila až 4mes že je tehotná a vedela by to možno aj neskor keby do nej nehucime nech ide na gyn. pretože že jej začalo bývať zle

alenkay7
16. okt 2019

@miska7754 myslela som ze kráčala trosku každý mesiac a preto ani netušila že je tehotná, má krásne dievcatko

anniii
16. okt 2019

@miska7754 Ja som začala krvácať na začiatku 7. týždňa, dopadlo to dobre, malý má už skoro 17 mesiacov. Vidím, že si z Mikuláša. Ja som vtedy bola na pohotovosti v mikulášskej nemocnici, majú tam naozaj dobré sono, bola som vtedy 6+1 a už videli akciu srdca. Môj doktor v ten istý deň ráno ešte nevidel.

daniela2227
16. okt 2019

Ja som začala krvácať v 7tt...trochu...len asi 2-3hodky...v 12tt som potratila..plod zodpovedal 5tt

miska7754
autor
16. okt 2019

@anniii ano bola som aj v nemocnici maju tam dobre sono ale nic nevideli takze mam prist zajtra na krv a budu pondelok vysledky ci je to potrat

hapipa
17. okt 2019

noo tak hádam to nebude potrat, uvidíš a daj nám dneska teda vedieť. ak to však aj bude ono netreba hneď vešať hlávku. všetko dobre dopadne

zubajdi
19. okt 2019

@miska7754 ahoj, ja mam dve. Pri prvom tehotenstve som spinila približne v 8 tt, avsak lekarka ma sama ubezpecila, ze aj to je počas tehotenstva bezne (pokial sa nejedna o velke množstvo krvi) a narodil aa mi zdravy syn. Ked mal maly takmer dva roky, otehotnela som opäť, avšak v 7tt som začala krvácať, letela som k doktorke, nasadila mi lieky na udržanie tehu, ale nepodarilo sa, o dieťatko som prišla. To bolo ale väčšie krvácanie ako pri prvom. Tretíkrát som už nekrvacala vôbec a vynosila som zdravého chlapčeka. Držím palce, sú veci, ktoré jednoducho nevieme ovplyvniť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre