Prechladnutie v 7. týždni

katus9111
23. dec 2017

Ahojte.som tehotna 7-8 tyzden a zrejme som prechladla alebo mam zapal.mam niekedy vytoky a aj bolesti,pichanie v podbrusku.do lekarky idem az v stredu po sviatkoch.bojim sa ze za ten cas mozem potratit alebo nejal poskodit plodu.dakujem vopred za rady

zuzik307
23. dec 2017

@katus9111 chod "do" lekarky skor, pohotovost funguje🙂

katus9111
autor
23. dec 2017

Ale na pohotovosti mi nepomozu s tymto problemom.a bojim sa,ze si ma tam hned niekde nechaju

nikusiak9
23. dec 2017

Tak musis uvazit ci je horsie ze si ts tam nechaju alebo prides o dieta. Na pohotovosti ti vedia predpisat lieky na zapal

lia23
23. dec 2017

Ale vytok je bezny v tehotenstve...rovnako aj pichanie a bolesti....tie vytoky ta nejak obmedzuju?zapacha?ma iny vzhlad?boli ta pri cikani?...ak mas obavy tak chod na pohotovost...urcite ta odtial nevyhodia kedze si tehotna a mas bolesti...spravia potrebne vysetrenia aj z mocu...

diana20
23. dec 2017

@katus9111 ako vieš, že ti nepomôžu na pohotovosti?? Musí tam byt nejaký gynekológ a ten ta prezrie, urobia ti sono, či je plod ok... Chod do pohotovosti dnes.. Aj keby si tam mala Vianoce stráviť ak tak môžeš predísť potratu, nie?

matildam
23. dec 2017

Na urgente býva zvyčajne gynekológ, netreba riskovať, ak máš pocit, že je to vážne.

zuzik307
23. dec 2017

@katus9111 je aj gynekologicka pohotovost, v nemocnici...

fefitko
23. dec 2017

@katus9111 ja som tiež bola v takom istom týždni ako ty na pohotovosti kvôli vytoku a bolestiam... Iba skontrolovali a ak nemajú dôvod nenechajú ta tam... Výtok som mala celé tehotenstvo a pichanie a bolesti také menštruačné sú úplne normálne... To ti povie aj doktor a vysvetlí všetko na čo sa opytas a stále môžeš podpísať reverz ak tam nechceš ostať .. ale radšej 100 krát ísť a uistiť sa že je všetko v poriadku ako neísť a potom ľutovať 🙂

diana20
23. dec 2017

@katus9111 à ešte ja keď som bola tehotná tak oba razy som na začiatku, asi v tvojom týždni približne aj krvacala a dlho a nič to nebolo, ale na pohotovosť som šla aj s plačom, ako som sa bála a nič.. Takže možno to nič nie je, ale radšej chod dat skontrolovať..

katus9111
autor
23. dec 2017

Teraz vecer trocha viac zlty moc a vytok trocha citi ale az teraz vecer.rano ho nebolo citit.a pri cikani ma zatial noc nepali ale niekedy aj v klude ked si pritlacim napr.tak citim bolest

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre