Pri akom veľkom gestačnom vaku je vidieť aj plod??

jaja8_9
3. mar 2020
jaruska_12
3. mar 2020

@jaja8_9 mne gestacny vak rástol do 21 mm no bez plodu každou kontrolou sa zmenšoval. Skončilo to kyretom bohužiaľ

jaja8_9
autor
3. mar 2020

@jaruska_12 a hcg to stúpalo ci klesalo?

mondolina
3. mar 2020

Mne hcg stúpalo a gestacny vak bol prázdny.

jaruska_12
3. mar 2020

@jaja8_9 stupalo mala som ho cez 23 000

kiki68
3. mar 2020

Myslim ze od 5 tt am nevidia plod tak je zle. Nemusi byt akcia srdiecka, ale na byt taka bodka v tom vaku. Zazila som molarne tehu a teraz normalne, Takze to vyzera naozaj odlisne. Ale oni to do 9tt vacsinou nechaju a ak tam nic nie je tak to potom musia vycistit. Ten obsah sa posle na histologiu, ci tam nie su pritomne molarne bunky.

ika5521
3. mar 2020

@kiki68 Nemusí byť v 5tt vidno plod. Ja som bola v 6tt na sone a videl iba gestacny vak bez zltkoveho a bez plodu a to viem, že ovulku som mala skôr o 3 dni ako mávam, takže to nebolo spôsobené posunutou ovuláciou. O 2 týždne už bolo všetko ako ma byt a teraz je o 3 dni väčšie ako by malo 🙂

bibg
3. mar 2020

@jaja8_9 ťažko povedať. Ja som bola minuly týždeň u dr. Gestacny vak bol 11 mm a zltkovy 2 mm a plod nebol vidieť. Podľa ms som bola 6+4. Dnes som bola u dr 7+4 a už bolo vidieť aj srdiečko a babo malo 8 mm. Gestacny neviem to mi nepovedal. 🤷🏽‍♀️

hrasocek12
3. mar 2020

@jaja8_9 ono je to dost individualne, ja som bola po ivf v 6tt+2dni a uz sme mali aj akciu srdiecka a mala mala 4mm takze urcite sa neriad nejakymi cislami niekomu sa to ukaze skor niekomu neskor zavisi aj kedy si mala ovulku a kedy doslo k oplodneniu hlavne nestresuj a oddychuj ono sa urcite ukaze 🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre