Príznaky v 5 tt

sindy1830
19. feb 2019

Ahojte baby som cca 5-6 týždni tehotenstva chcem sa opýtať či aj niektorú s vás boleli prsia teda lepšie povedané ja mám strašnú bolesť ale len v lavom prsníku. pravý vôbec neboli. Ďakujem pekne

pininka
19. feb 2019

@sindy1830 áno mňa strašne boleli prsia, hneď som vedela že som tehotná, ani test som si robit nemusela. A tiež má jeden bolel viac ako druhý.

beatik3
19. feb 2019

stava sa aj take. kazda zena moze mat uplne ine tazkosti, ak sa to tak da nazvat. no je zname, ze prsia na zaciatku bolievaju a moze teda aj len jeden

lucka1197
19. feb 2019

@sindy1830 Tiez ma na zaciatku velmi boleli prsia akurat ze mne sa to striedalo 🙂 raz bolel pravy a raz lavy :D

jesenna
20. feb 2019

ahoj, tiež som zrovna 5. týždeň tehotenstva, teda, 5 týždňov od poslednej ms, test pozitívny a prsia ma začali bolieť už dva dni pred očakávanou MS, no a stále to pokračuje. Tiež ma nebolia úplne rovnako a nie celý čas. Držím palce 🙂

sagaa
20. feb 2019

@sindy1830 ahoj.. áno prsia teda bolia statočne..som v 6tt.A môžem sa opýtať už si bola na sone u doktora?

dajulka01
24. feb 2019

Áno ja som mala také bolestivé prsia ze som ani podprsenku mat nemohla iba také bez kostice...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre