Prvé nevoľnosti

suzanah181
2. nov 2013

Baby ako sa u vás prejavili prve nevoľnosti? Tak že vám napr niečo nevoňalo? Lebo ja som sa v noci zobudila na silny tlak v podbrusku až bolesť a o chvíľu som už cítila že je mi zle na žalúdku tak som utekala na wc ale len má asi 5 x naplo ale nezvracala som.. Ale trvalo to asi 10 minút strašná zimnica, bleda ako smrtka.. Potom sa to ukludnilo tak som si ľahla a akosi zaspala.. Uvidím či sa to bude opakovať alebo aj zhoršovať ☹ dnes som 6+0 tt

giulliette24
6. nov 2013

@lucisko23 to je pekná teória, že keď má bábo všetko čo potrebuje, neprichádzajú všelijaké chute. Ja tiež milujem zeleninku a ovocie všeho druhu 🙂 a tiež nemám žadne chute, nevoľno mi je len vtedy, keď mám prázdny žalúdok, no myslím že máme skôr šťastie ako odmenu za zdravý jedálniček 🙂
a čuch ako stopársky pes, tak to máme spoločné @foofee, v poslednom čase najprv zaňuchám az potom vidím 😀

verkom
6. nov 2013

@lucisko23 buď rada 🙂 ja som si to užila asi aj za teba :D teš sa z toho, že máš také super tehotenstvo 🙂 ešte ťa čaká dlhá cesta, takže nikdy nehovor nikdy, ale verím že bude všetko super. užívaj si to, ver mi, že potom si dlho také obdobie nezažiješ, príde iné, krajšie, ale tehotenstvo je niečo výnimočné!! 🙂

dejna077
6. nov 2013

tak sa podelim aj ja od 6tt zaludok na vode od 8tt do 10tt na infuzkach v nemocnici proste zo vsetkeho ma tak bolel zaludok ze som nevladala ani ciste rozky zjest. Od 10tt som zacala vracat niekolko krat do dna nemocnica hrozila znovu. Pochopila som ze musim jest okamzite ako pocitim hlad inak zle nedobre. Bezne celodenne napinanie cuch lepsi ako stoparsky pes... Teraz 15tt este stale si vecer prevracnem nie uplne kazdy vecer ale skoro. Zaludok ma stale po jedle bolieva ale je to lepsie. Clovek sa s tym nauci zit. Zimnicu mas z toho ze nejes a chyba ti energia na zaciatku som len lezala pod perinou a triaslo ma. Dufam ze ako zacnu pohyby tak to vsetko prejde. a co sa tyka okazky cikat alebo vracat tak to uz som zazila aj ja ale ja to mam osetrene kyblikom ktory prakticky nosim vsade po dome so sebou keby nahodou.

stanislava88
7. nov 2013

@petulllienak ja som skusila jest piskoty a biele burizony, trochu pomohlo

petulllienak
8. nov 2013

@stanislava88 dakujem urcite vyskusam

kucierka48
3. dec 2013

ahojte, ja sa k vam pripajam som v 6tt a tiez mam velku nechut k jedlu. Cakam druhe babo, pri prvom mi nic nebolo a teraz nemozem vidiet jedlo... Riesim to tiez piskotami,len aj tie mi niekedy nejdu dole krkom... Najhorsie je to s ranajkami a vecerou. Vsetko co som niekedy mala rada, teraz sa na to nemozem ani pozriet. Fuj, zle zo vsetkeho ale zatial nezvraciam tak uvidime
drzte sa baby

bianka...
6. dec 2013

Ja som podla mojich vypoctov 6 tt, rano mi byva strasne zle,vraciam a potom mam triasku,dnes som cele doobedie prespala s tym ze som bola viac x objimat wc misu.Pri prvom synovi mi bolo zle az do prvych pohybov...snad mi toto prejde ☹ tieto nevolnosti.A priserne mi vsetko smrdi a vadia mi vone,do tvare som bleda a mam neskutocne akne.Vraj zazvor pomaha..no ja ho nemozem ani citit.

adus06
9. dec 2013

@bianka... no tak to sme na tom rovnako... teraz som asi v 7tt a cely den som uplne nanic... smrdi mi vsetka drogeria, prachy na pranie, najradsej by som chodila so štipcom na nose... vraciam kazdy den ... najhoršie na tom je to, že pri prvom synovi to bolo tiež takéto no trvalo to až do piateho mesiaca... ani do práce som nemohla chodiť... jesť mi nechutí ale tiež som si všimla, že keď sa ozve hlad, tak idem vracať hneď, no čo robiť, ked mi nechutí... ešte k tomu mám nízky tlak a málo železa... hrôza... asi to treba len pretrpieť...

afrika
13. dec 2013

momentálne som v 13 tt a zle mi je takmer stále - od cca 6 tt doteraz. pred dvomi týždňami som bola aj v nemocnici, lebo som veeeľmi veľa zvracala, po prepustení mi bolo asi 4-5 dní celkom dobre a teraz som zase v tom ☹ ☹ veľa vraciam, nechutí mi jedávať... už som z toho dosť zničená niektoré dni - tieto dva..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre