Prvé tehotenstvo po 40tke

silvinecka
6. máj 2021

Baby chcem poprosiť o radu
Viete mi poradiť samozrejme návštevu lekára mám naplánovanú len niekedy človek potrebuje aj iný názor Ďakujem

tianna
7. máj 2021

@silvinecka určite šancu máš 🙂 rodia aj ďaleko staršie ženy. My plánujeme 4. babo v 40-tke, ale veľa žien má aj prvé dieťatko ďaleko po 40-tke. Držím palce 😊

silvinecka
autor
7. máj 2021

@tianna jej ďakujem budeme si brať príklad že 4 :D

janickacrazy
7. máj 2021

@silvinecka inak kúp si kyselinu listovú, je dobré ju brať ak plánujete otehotnieť

luccija
7. máj 2021

@matkahelka presne tak kamarátka má dcéru 23 r anovulacne cykly, liečená a teraz tehu na rizikovom.Vek nehrá rolu skôr pri kvalite vajicok, ale dnes majú problém či chlapi, ženy nehľadiac na vek

tianna
7. máj 2021

@silvinecka 😊🧡

mimi16
7. máj 2021

@silvinecka ja teraz čakám tretie bábo a o chvíľku 40-tka 😊 Všetko je to veľmi individuálne. Hlavne ako sa cítiš zdravotne aj psychicky. Držím palce!

hviera81
7. máj 2021

@silvinecka dakujem drzim palce.
co pomohlo mne, bol caj z alchemilky od menzesu do ovulacie, a od ovulacie do menzesu zase caj mysi chvost cize praslicka rolna. priroda naozaj dokaze aj zazraky.

martinapodhorcova
7. máj 2021

@silvinecka Prvu dcerku som porodila ked som mala 41 rokov (dovtedy to so ziadnym partnerom, s ktorym som o dieta stala, neslo 🤷‍♀️). Potom bum ‘na prvu supu’ babatko. A teraz mam 43 a tiez ‘na prvy pokus’ druhe babo o 2 mesiace pride na svet. Takze sanca je urcite 🙂 Treba skusit, ak to clovek naozaj chce 🙂
Dzim palce nech sa podari a naplnia sa tuzby ✊✊

silvinecka
autor
10. máj 2021

@martinapodhorcova čo ti mam k tomu povedať asi len toľko ❤

reasonka
21. máj 2021

@silvinecka ja budem mať 42 a od augusta sa snažíme 🙂vek je len číslo a pokiaľ to tak cítiš ,že chces tak prečo nie ? 🙂

22abigail22
21. máj 2021

Moja mama mala 43 (mám bude mať teraz 48, mala bude mať 5) keď porodila poslednú dcéru. Otehotnela prirodzene a aj pôrod mala prirodzenou cestou.
Takže, možné to je ale treba rátať s tým, že čím je žena staršie tým je to rizikovejšie.
A treba si nájsť dobrého doktora. S tým moja mama mala problém. Počas tehotenstva si 2 zmenila ale obidvaja ju "pokarhali", že aká je nezodpovedá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre