Ranné - celodenné nevoľnosti

caelley
10. apr 2013

Je mi zle skoro nonstop. Musim stale nieco jest, aj kazdu hodinu, aj v noci ked sa zobudim, v malych mnozstvach, ked nejem hoci len dve-tri hodiny, tak mi je strasne zle. Doma si natriem kusok rozka alebo si dam banan, ale potrebujem mat nieco stale pri sebe v kabelke, v praci... Na sladke uz vobec nemam chut. Co nosite so sebou v takych pripadoch? Som v 6 tt

vodnarka06
13. aug 2013

@lucinkab Držím palce .-)) nech všetko dobre dopadne a tehotenské nevoľnosti rýchlo odídu 🙂

lucinkab
14. aug 2013

@vodnarka06 ďakujem, v to dufam aj ja ze rychlo pominu lebo v robote som nemozna a na PN by som sla nerada ☹

ingmiriama
31. aug 2013

baby čo pomáha pri nevoľnosti ....som unavená a je mi zle mám niečo na pláne urobiť ale bohužiaľ nič neurobím lebo mi je zle a som unavená ....pomáha na to niečo ??

teddynkova
5. sep 2013

Ahojte, som v 7tt a dnes mi bolo celý deň zle :/ Zaujímalo by ma ako mám toto schovať v práci. 🙂 Zatiaľ som nenašla nič čo by mi pomohlo...ale čítala som na zázvorove lízatka? Takže držím palce všetkým!!!!!

pripinacka
9. sep 2013

ahojte.ja sa chcem opýtať.snažíme sa o bábätko,ale test mi ešte nič neukázal.ak by som bola tak začiatok 3týždňa.menštruácia mi ešte prišla normálne.ale od konca minulého týždňa mi je tak divne. každé poobedie a večer ma bolí žalúdok,ako keby som sa objedla,ale nevraciam. a ani cez deň mi nechutí jesť ako keby som nebola nikdy hladná. tak neviem.test mi ešte nič neukázal tak neviem.čo si myslíte?

dejna077
9. sep 2013

@pripinacka no tehotna byt mozes len tym ze je to kratko sa to neukaze na teste skus kupit citlivejsi test.

pripinacka
9. sep 2013

@dejna077 no u nás citlivejší nedostať.tak počkám kus ešte a uvidím. lebo máme aj vyrátané dni od jonáša a pokúšame sa už druhý mesiac tak uvidíme 🙂ale iné príznaky nemám,ani prsia ma nebolia nič.jedine to že mám vždy pocit ako keby som bola celé dni objedená a poobede mi je furt zle až do večera.len to sa mi nezdalo,že väčšinou zvyknú byť ranné nevolnosti.

dejna077
9. sep 2013

@pripinacka ono sa tomu len hovori ranne nevolnosti mne je najhorsie vecer az kym nezaspim. Pockaj a uvidis drzim palce nech to vyjde.

pripinacka
9. sep 2013

@dejna077 dakujem krásne.

fewka
14. sep 2013

baby poradte,
neustále mi je zle, neudržím niekedy v sebe ani vodu.Bojím sa, že skončím na infúzkach. Som slabá. Doktor mi dal Torectan, no ja sa Vás chcem spýtať či nepoznáte nejaký babský recept. Najhoršie je keď niečo zacítim...je jedno či je to aviváž, mäso, vôňa v aute...stále ma napína a to som len v 6tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre